PSY

madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 sierpnia 2010 20:25
o ile się orientuję to rasy psów bardzo zbliżone do wilków, wymagaja dużego doświadczenia właściela
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 sierpnia 2010 21:17
Obie rasy zapoczątkowały owczarki niemieckie i wilki. Po wilkach odziedziczyły wiele m.in. ogromną inteligencje, ale i strach 😉
JARA widzę ,że dużo o nich wiesz i bardzo je lubisz 😉
Teraz rozglądam się też za Wilczakiem Saarlosa, ale ten to chyba jeszcze rzadszy od czechosłowackiego.

Jak szperałaś to pewnie znalazłaś, że saarlosy są baardzo niepewne jeśli chodzi o charakter, nie dość że rzadkie to dużo w nich strachu. Ja bym chyba nie ryzykowała ;]



Bach w dwóch trybach




jakiego masz uroczego psa 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 sierpnia 2010 00:03
Hessa gordon seter? śliczny, by można "siłłłłłłłłłłłłłłłłtaśśśśny"  😁
mi się czeski wilczasty marzy, ale kiedyś, jak już będę panią weterynarz 😉
a mi sie własnie marzy taki owczarek niemiecki długowłosy.. 🙄
hah, szukam wlasnie psa dla klientow. Dzwonie do hodowczyni, pytam o wyniki badan rodzicow (rasa podatna na choroby, glownie serca), slysze 'ale jakie badania? moje psy sa zdrowe i szczepione proszem paniom.'

wszystko mi opada, przysiegam.
sienka, hahahah przyzwyczaj się w 80%  jak nie więcej hodowli usłyszysz coś takiego.
heh,też to znam :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 sierpnia 2010 13:05
Pisałam do hodowli z zapytaniem o szczeniaki i cenę. Usłyszałam, że większość chce suki i cena ok 2 tysięcy. Pytam się jak to jest z rezerwacją? Co decyduje, kolejność wpłat pieniędzy czy jak? I dostałam odpowiedź, że to się dopiero zobaczy jak psy się urodzą. Kurde. Jak się urodzą to rozejdą się w 2 godziny :/
JARA, to wszystko zależy od tego w jakie ręce hodowca chce sprzedać szczenięta no i co się urodzi.
Jeśli hodowca stwierdzi że szczenięta zapowiadają się dobrze i będzie chciał żeby były wystawiane to takie osoby będą miały pierwszeństwo.
Nie wiadomo ile szczeniąt się urodzi.
Ile psów ile suk.
Więc ja się nie dziwię hodowcy że w przypadku rasy w której popyt przewyższa podaż nie spieszy się z rezerwacjami szczeniąt.

Ps jeszcze jedno rezerwacja tak naprawdę nie jest wiążąca zarówno dla ciebie  jak i hodowcy.
Czy ktoś zna i może polecić sensownego szkoleniowca na terenie Łodzi? Chodzi raczej o pomoc indywidualną, gdyż pies wykazuje zachowania agresywne, a właściciele sobie z tym nie radzą.
ja nie znam nikogo takiego
ale mój pies kiedyś tęz pokazywał juz. agresywność 😀
lecz przeszło mu 🙂
asds   Life goes on...
06 sierpnia 2010 18:24
A ja włąsnie z moją czarną od weta wróciłąm. zastrzyk przeciwbólowy i przeciwzapalny- najprawdopodobniej sobie mięsień nadciągneła na przedniej prawej nodze w okolicach barku.
Hessa gordon seter? śliczny, by można "siłłłłłłłłłłłłłłłłtaśśśśny"  😁
mi się czeski wilczasty marzy, ale kiedyś, jak już będę panią weterynarz 😉

Zwłaszcza z tą ślinką, słitaśny to on jest jak śpi  😁 a ostatnio jest jakiś niewyżyty, lubię aktywne psy, ale są takie chwile że człowiek chciałby mieć wyłącznik  😉

Mi wiele ras się marzy, wilczaki też mi się podobają, ale w końcu i tak trzeba będzie wybierać, niestety wszystkich na raz nie da rady mieć, szkoda.




asds, w takim razie zdrówka życzę, nam też się to zdarzało, ciężko psu wytłumaczyć żeby nie szalał.
asds   Life goes on...
07 sierpnia 2010 09:49
Ano niestety....Wczoraj juz rozważaliśmy psie kajdanki  😂
A to zdjęcie robione podczas remontu w domu,dlatego wystrój nie należy do najpiękniejszych . Bo tak potrafi tylko mój pies!  😅

Eeee,  nieprawda bo mój też! 😉



Mało tego...jada za pomocą sztućców 😅 😜


EDIT:

Pokażę wam mojego psa w akcji... od kiedy można oddawać szczeniaki? Tatusiem jest ten oto pan na zdjęciu a mamusia to mieszanka różnych terrierów ale powiem wam szczerze że psy przypominają raczej swojego ojca niż matke, nawet sierść mają gładką
Szkoda, że ludzie nie dopilnowują.Może na przyszłość lepiej wykastrować?
Dla psychofizycznego zdrowia szczeniaczków najlepiej nie wydawać przed upływem 8ego tygodnia życia 😉 Poszczepione i odrobaczone aby?

EDIT2:
Hahahaha, padłam!CO TO JEST????? 🤔 😂 😂 😂

mój Blumiś  😍

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 sierpnia 2010 21:17

😍


Ja jestem na etapie poszukiwania i intensywnego zastanawiania się nad psem. Intensywnie myślę i waham się. Dziś wypatrzyłam takie oto cudeńko 🙂


naprawdę to Wam powiem,ze nigdy wcześniej nie słyszałam o takiej rasie -Wilczaki  😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 sierpnia 2010 23:51
moja ma już dość upałów


jedyny dla niej ratunek to prysznic z węża ogrodowego, uwielbia to
Seksta   brumby drover !
08 sierpnia 2010 10:18
JARA owczarki australisjkie sa megaaaaa  😍 😍 zwlaszcza w tym umaszczeniu.
Jara[b][/b] tak własnie,ten pies którego dałas zdjecie jest niesamowity! 🙂
polonez, świetnie bloom wygląda!

Hessa dawaj więcej gordoniastego!! Jak tam obóz? 🙂

JARA, australian cattle dog? Wojenka pisała o swojej kiedyś, że to wymagająca rasa i absorbująca dużo czasu, bo na prawdę potrzebuje pracy.

A my wróciłyśmy z warsztatów. Zadowolone i zmęczone. kilka fot mojej królewny 🙂













i nasze nowe evil hobby  😀iabeł:



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 sierpnia 2010 11:22
Chce psa który potrzebuje dużo ruchu. Jakbym chciała kanapowca to bym mopsa sobie sprawiła 😉
Mieszkając w Irlandii miałam pod opieką sukę ACD. Najlepsze jest to, że dopiero teraz dowiedziałam się, że była tej rasy. Normalne adhd które ciągle by biegało za kijem ;D
odradzam bieganie za kijem.

k_cian, obled w ciapy!!! 😜

Trufla pozdrawia wakacyjnie 😉
hehe ,mój pies też lubi biegać za kijami ;p
caly dzień na polach siedzi z piłką i kijem 😀 bo to jego ulubione zajecie :P
a ,ze mam pola zaraz za płotem,więc ja nie musze być cały czas z nim 🙂😉
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
08 sierpnia 2010 16:13
ACD to zarabisty pies dla kogos kto chce prawdziwego psa. Zakrecony, bardzo nastawiony na wspolprace, przy tym nie jest tak walniety jak bordery, swietnych rozmiarow, wymaga jednak konsekwentnego prowadzenia (nie znaczy wcale, ze ostrego), bardzo plastyczny, mozna z niego zrobic przydupasa, mozna i ratownika, jak ktos ma gospodarstwo to idealny pies. W tym roku zapowiada sie swietny miot, po tym psie http://polishacd.webs.com/pirat.htm  i tej suce http://polishacd.webs.com/roxy.htm.
sienka, dzięki 🙂 Obłęd był głównie na widok:
a)wody
b)kaczki
c)kaczki w wodzie gotowej na przyaportowanie

Szał ciał generalnie. Mój pies ma w sobie taką pasję, że aż miło. A patyczki klnę, masa ich w lesie i niestety ale w chwilach rozkojarzenia pies bardzo się na nich skupiał 😉 Modliłam się, żeby zamiast patyka przyniosła to co miała przynieść.
A, no i zaliczyliśmy włóczki. Mój pies jest  DEBEŚCIAK! Ot co. 😀
Trufla wygląda słodko 🙂 I ten błysk w oku.. :>
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się