PUDZIAN!

kolejna wygrana walka. co wy na to? ja- niesamowicie lubie tego kolesia. za skromnosc, niesamowita pracowitosc i samozaparcie. a wy?
kujka   new better life mode: on
18 września 2010 23:39
a dla mnie to jest najsmieszniejsza osoba w kraju. gdzies wyczytalam nawet taki kawal:
-sluchaj no i slysze w nocy jakis halas w kuchni, wchodze.. chyba dobiega z lodowki...
- i co? co zrobiles? otworzyles??
- otwieram lodowke a tam PUDZIAN.
Brawo! kibicowałam Mariuszowi 🙂  😅
miałam stworzyć wątek o KSW 🙂

ale to co ten gościu zaśpiewał na początku walki to porażka. Hymn amerykański po prostu ośmieszył :/ nie znał tekstu i fałszował, aż w końcu w połowie przestał śpiewać. Dla mnie to po prostu brak szacunku :/
kujka, ok, byl moment, ze lansowal sie dosc mocno. ale nie mozna gosciowi odmowic- w tancu z gwiazdami dawal rade, choc to kawal kloca. a dlaczego? bo ciezko pracowal. dla mnie wielki szacun za to co robi, bo za co sie nie wezmie to jest gosc!
katija - zgadzam się, umie ziom pokazać, że jest dobry we wszystkim co robi 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 września 2010 23:44
- otwieram lodowke a tam PUDZIAN.

właśnie miałam to napisać  😂
gdzie nie wejdę, tam Pudzian. co automatycznie kojarzy mi się z tymi komixxami http://komixxy.pl/156735/Magistrem--Latwiej-bylo-by-sie- oraz http://komixxy.pl/217788/Pudzian-zawsze-Cie-obserwuje

absolutnie nie mam nic do niego. po prostu go za dużo, wszędzie, a to mnie męczy
ja sie swego czasu smialam z "łorkałt for szołders"
ale- bede to utrzymywac- duzy sacun dla kolesia za pracowitosc, min postepy w angielskim, bo jak ostatnio go gdzies slyszalam, to jednak byl daleki od swojego "łorkałt 😉 mam dla niego duuuzo sympatii
kujka   new better life mode: on
18 września 2010 23:50
Edytka, ten 2 to moj ulubiony komixx, jak go zobaczylam pierwszy raz to smialam sie histerycznie przez 5 minut  😵

nie napisalam, ze go nie lubie, po prostu nawalanka w telewizji, podrzucanie betonowych kulek ani taniec-z-kims-kto-ma-sie-za-gwiazde to nie moja bajka, moze dlatego nie potrafie Pudziana docenic....
Omg, Pudzian everywhere, nawet na volcie  🙄
Bardzo sympatyczny człowiek, prywatnie też.
Walka poprzedzajaca Pudziana byla ciekawsza. Troche mnie nudzi ten "sport"
No ale gratulacje.
Fajny jest, bo skromny 😉
Pudzian w lodówce! Mi się kiedyś śniło, że Pudzian był moim  mężem  😁 poznaliśmy się na studiach (sic!) w akademiku, ukradł mi wszystkie garnki i pojechał z nimi do Dębicy (tam mieszkał w moim śnie), bo chciał, żebym pojechała za nim odebrać swoje garnki. Co oczywiście uczyniłam. Na szczęście się w końcu obudziłam  🙇
Czy jest na sali psychoanalityk?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
19 września 2010 12:30
M.Pudzianowski jest bardzo fajnym facetem prywatnie bardzo ogranięty. Karierę zrobił przez StrongMan'ów głównie (tzn. myślę, że większość ludzi z tym go właśnie kojarzy), w Tańcu z Gwiazdami pokazał, że taki "wielki" facet też jak chce to potrafi, a i momentami było śmiesznie np. jak tańczył przebrany za Shreka 😉 .. Co do MMA to hmm .. jakoś samo oglądanie mnie osobiście jakoś nie "jara" w przeciwieństwie do mojego partnera, ale mimo wszystko oglądałam to i naprawdę szanuje zawodników tam startujących w tym też M.Pudzianowskiego ponieważ jest to duży wysiłek, w który widać, że wkładają tyle ile mogą i widać efekty.

Co do stwierdzenia, że Pudzian jest wszędzie i to mdli ja tego osobiście nie zauważyłam 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 września 2010 13:27
Omg, Pudzian everywhere, nawet na volcie  🙄


Dokładnie. Mnie to Pudzianowszędobycie denerwuje. Jak człowiek już coś robi, to niech się tej jednej rzeczy trzyma. Ja aktualnie boję się telewizor włączyć, bo zaraz mi tam wiecznie młody Ibisz i Pudzian wyskoczą w "Modzie na sukces"  🙄
[quote author=Poncioch link=topic=32801.msg710823#msg710823 date=1284889377]
Omg, Pudzian everywhere, nawet na volcie  🙄


Dokładnie. Mnie to Pudzianowszędobycie denerwuje. Jak człowiek już coś robi, to niech się tej jednej rzeczy trzyma. Ja aktualnie boję się telewizor włączyć, bo zaraz mi tam wiecznie młody Ibisz i Pudzian wyskoczą w "Modzie na sukces"  🙄
[/quote]

ale Pudzian zdobył w strong menach wszystko co było do zdobycia, sam to mówił kiedyś w wywiadzie i chciał się zająć czymś innym
Ciekawe jak Pudzian będzie wyglądał około wieku 80-90 lat🙂
W końcu facet jest sportowcem, za same wyniki nikt nie płaci tyle, żeby się utrzymać na wysokim poziomie. Wykorzystanie swojego wizerunku w reklamie czy programach TV to także sposób na zarobienie kasy. Mnie nie razi ani to że pełno go na przydrożnych reklamach, ani w TV. Przynajmniej nie sili się na sztuczność, zawsze uśmiechnięty, pogodny z żartem na ustach. A najbardziej polubiłam go za spór z Dodą.
kolejna wygrana walka. co wy na to? ja- niesamowicie lubie tego kolesia. za skromnosc, niesamowita pracowitosc i samozaparcie. a wy?


Ja Ci już wczoraj napisałam co o nim myślę 😎 ALE M. obudził mnie wczoraj na walkę i...... butterbean dostał porządny wpierd*l, co nie zmienia faktu, że wszystkie te walki są ustawiane 😀iabeł:
sraty taty, pudzian jest gosc i tyle.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
19 września 2010 20:45
Sympatyczny może i jest, potrafi COŚ powiedzieć w miarę z sensem, ale kurcze... Nie... Po prostu mnie irytuje jego wszędobylskość 😉 Wolałabym popatrzeć się na nowe twarze.

Aż się boję jutro iść do moich 25 chłopaków i słuchać przez cały dzień o Pudzianie. Oczywiście co druga osoba będzie opowiadała i cytowała komixxy 😉

O! Nawiązując:
Maddie, haha, dobre i na temat 😀
Omg, Pudzian everywhere, nawet na volcie  🙄
aż strach otworzyć rozkładówkę Playboya  😉
Ja bym chciała mieć własnego Pudziana. Nosiłby mnie na rękach a nawet i konia by mi nosił.
Byle tylko przy goleniu nie śpiewał. Reszta może być.
Wrotki, tam to chyba jednak kobiety prezentują swoje wdzięki  😉
jak widać, Pudzian może wszystko 🏇
[quote author=Poncioch link=topic=32801.msg710823#msg710823 date=1284889377]
Omg, Pudzian everywhere, nawet na volcie  🙄
aż strach otworzyć rozkładówkę Playboya  😉[/quote]

Ktosina chyba ma powód by polubić Pudziana 😁


ja telewizję rzadko oglądam, więc mi osobiście ta postać nie specjalnie się naprzykrza 😉
wlasnie, moze to jest to. ja tez dosc rzadko ogladam tv, a jak ogladam podziana to specjalnie 😉
Walkę , z zabawnym grubaskiem maślanofasolkowym w majteczkach z flagi USA, przespałam.
Treser oglądał wszystko po kolei , zatem rano poprosiłam o relację.
I była taka:
-Dusiu! On /Pudzian/ rzucił się na tego grubego jak jakiś wilk!
Ja:
- I co?
Treser:
- No nic, potem było takie prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr , plask! I po walce.
Tyle się dowiedziałam.  😂
jaka "walka" ..? z mma nie ma to nic wspólnego... ci choć troche orientują się w temacie w życiu nie nazwaliby go zawodnikiem fomuły MMA..
Butterbean żadnego wpier**lu tez nie dostał.. mówi sie, że agenci grubaska chcą pudzille wypromować za oceanem, stąd niby taka walka, niby ustawiona..

ja KSW oglądam zawsze i we wczorajszej gali można było zobaczyć parę ładnych walk moim zdaniem.. ale na pewno nie w wykonaniu pudzilli..

osobiście mi sie podobał Saleta, jak jeszcze na odchodnym z liścia potraktował Najmana  😀 (choć żaden z nim o MMA pojęcia zbytnio nie ma)

po prawdzie to Pudzilla, Saleta, Najman - wszystko to, aby laików przed TV zaciągnąć i opchnąć gale polsatowi.. właściciele KSW kasę z tego zrobili i ubaw dla gawiedzi był
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się