Olsztyńscy voltowicze

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
22 września 2010 20:39
Angeel na jarotach za Lidlem
a w ktora strone "za" lidlem?:P
Jaroty za Lidlem CTO, na przeciwko smerfowa (też jaroty niedaleko za leklerkiem już na górce) też dosyc spory szmatex. Manhattan tez wielki. Stara ulica Warszawska na samym końcu.
Angeel wiesz gdzie jest na jarotach Gemini,telepizza .? Jak tak to obok telepizzy jest jakiś lumpeks. Może coś tam takiego znajdziesz. ;p
dzieki dziewczyny  :kwiatek:
Hej, na Dworcowej za Małpim gajem w piwnicy.W soboty wyprzedaże po złotówce za sztuke  🙂
Pauli oczywiście, że Cie poinformujemy w pierwszej kolejności hehe 😉


Kłamiesz, ostatnia była Sowa 🥂



dzizas faktycznie, zapomniałam! ... jak Ty wtedy do domu dotarłaś to do tej pory nie wiem hehe ;P

...a co do lumpeksów to w poblizu manhatanu jest jeszcze jeden tam gdzie kiedys byl stary sklep jeździecki aquino na mazurskiej w soboty tez jest jakaś przecena z tego co pamiętam  😉

dzizas faktycznie, zapomniałam! ... jak Ty wtedy do domu dotarłaś to do tej pory nie wiem hehe ;P



Zordon mnie teleportował 🥂
hehe co Wy tak piszecie publicznie o naszych nocnych eskapadach, jeszcze ktoś przypadkiem pomyśli, że nadużywamy alkoholu  😁
hehe co Wy tak piszecie publicznie o naszych nocnych eskapadach, jeszcze ktoś przypadkiem pomyśli, że nadużywamy alkoholu  😁


Czy jest na sali ktoś dla kogo to nowość? 😎


ps. u mnie 'tanie' wino kosztuje 40 zł, a paczka fajek 50 zł :c


boshhh pierwsze slysze!!! dla mnie to ogromna nowosc!!! jak mozna..... xP
Lodzia zmień dilera ;d
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
24 września 2010 11:43
a w ktora strone "za" lidlem?:P

dereszowa mnie uprzedziła 😉
Poszukuje towarzystwa dla moje klaczy w przydomowej stajni. Stajnia drewniana 2 boksy i korytarz 3. Poidła automatyczne, okiennice, wiata dla koni. Zielone pastwisko. Placyk do jazdy (plus przeszkody). Do lasu 10 min spokojnej jazdy. Jezioro Szeląg (możliwość kąpieli z koniem) Sąsiadka też ma konie, więc jest, z kim jeździć. Miejscowość Zwierzewo (co 30 min olejki z Olsztyna i okolic)
moje gg jak coś 6985888
ktoś ostatnio pisał, że szuka stajni 🙂

nie wiem czy mogę tu ale jakby ktoś chciał kupić strzemiona z puśliskami to mam na sprzedaż, bo mi nie potrzebne  😉
Ja pisałam 🙄 sry Panterka, że zamuliłam na pw, ale ludzie od których miałam brać konia wyjechali za granicę, nie wiem na jak długo, nie mam z nimi kontaktu, czekam. Na razie sprawa wisi.
Spoko 🙂 Ja narazie jeszcze wykańczam stajnię (tzn teraz to już ona mnie)  😉 Szukam kogoś tak od listopada
no i gdzie relacja z Hubertusa  !! domagam sie zdjec i opowiesci 😀
Ja słyszałam, że wygrała karolina na farino  😉 ale nie wiem czy to prawda 🙂

chce zobaczyć foty dawajciee
Ja fot nie mam, bo sama jezdzilam i teraz musze cierpliwie na nie czekac ;d Ale hubertus byl zaje ;d koni bylo duzo i w ogole ;d
Gonitwa byla hardcorowa ;d Pierwszy lis spadl, drugi tez ;d A kto zlapal lisa to ja juz nie wiem bo akurat sie oddalilam od calej gonitwy i jak wrocilam to juz flo wreczali xd
Ja ze swoim wozilam sie gdzies z boku, bo staralam sie go oszczedzac, chodz byly chwile, ze pokazywal mi co potrafi i mialam problem z zatrzymaniem go, albo sobie radosnie brykal xd
A impreza po hubciu? 😀 Jak zawsze w dagch ;d Zajebiscie ;d
moneta zaluj ze nie przyjechalas ;d Angeel ty tez ;d
Rano trening miałam wróciłam gdzieś tak koło 16-17 to już jechać mi się nie chciało ; ) ale co oczy nie widzą temu sercu nie żal  😉
🏇 🏇 🏇 Impreza była suuuuuperowa !!!!!!!!!!!! ja robiłam masę zdjęć , ale nie swoim aparatem więc jak tylko będę mieć zdjęcia powklejam  😅
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
26 września 2010 10:36
Tak lisa Zlapała Karolina  na Farinie , odemnie ze stajni 😅
a jak carmen się spisała?🙂
Tak hubertus bardzo udany. 😀
Właśnie wie ktoś może kto nagrywał całego hubertusa .? XD
haha dobra kto nagrywał ;d a nie kto złapał, muszę okulary kupić 🙂
No lisa złapała Karolina i Farino. 😀
Meeeeeega dużo emocji na hubertusie w Dągach, zarówno podczas gonitwy jak i na imprezie... Wrzucać szybciutko zdjęciówki  😀 😀 😀
Taaaaaaaaaaaaa Hubertus faktycznie ok. Pogoda dopisała, konie i jeźdźcy również, było 21 koni. Impreza również udana, ja dopiero dochodzę do siebie, trzeba było opic spadowe.

Fusyyyyyyyyyyyyyy górą  😀
calego hubcia nagrywał tata mojej koleżanki - Kasi tej co była na Bandim(ten taki spleśniały xd) ;d Jak go zmontuje, to da mi na płytce, a wtedy wybiorę sie w teren i Izie podrzucę ;d


Iszka dopiero do siebie dochodzisz? 😀 Mnie kacyk męczył w nocy a rano było całkiem okej ;d Za to Anna chyba sie bardziej pochorowała bo prosiła mnie żebym Dragona dzisiaj ruszyła 🙁🙁 ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się