moda, ciuchy etc...

Pursat   Абсолют чистой крови
27 września 2010 18:12
Donia Aleksandra jakie orginalne ciuchy, szmaty jakies,targowe a nie orginalne ciuchy!!
Wszystko bym zdzierzyla ale nie te skajowe buty i torebki.
Wolalabym boso i portfel w reku trzymac niz cos takiego uzywac. Fuj!

kot  nie przesadzaj, h&M, kappahl to może nie reebok czy nike, ale na pewno też nie targowe szmaty.A co innego że laska je niefortunnie dobrała ze sobą i wyglądają jak z targu.

Problem w tym, że większość jej ciuchów, to jakieś powyciągane, niekształtne rzeczy kupowane w sh, byle by było dużo i tanio. Nie mam nic do sh, ale dziewczyna mogłaby poszukać tam ciuchów modnych, w dobrym stanie, bo można takie znaleźć, a nie to, co pokazuje na blogu. Bo te ciuchy wołają o pomstę do nieba! Tak samo z butami - ma podobno mnóstwo butów, ale "plastikowych", które są karykaturami obuwia. Zamiast kupić jedną porządną parę, to nie, bo ona woli mieć dużo, a nie stać jej na drogie buty. No ale jej sprawa. 😉
Ja lubię blogi Styledigger, Alice Point, PaniEkscelencja, ale raczej dla pooglądania dobrych zdjęć i oryginalnych stylizacji, nie czerpię stamtąd inspiracji, bo ich ciuchy to dla mnie kosmos i tak bym na ulicę nie wyszła. Z zagranicznych uwielbiam Pandorę - nieziemskie zdjęcia i bardzo ciekawa uroda dziewczyny.

Z takich bardziej przystępnych, to odwiedzam blog almaanies (chociaż już nie pisze), Charlize-Mistery, bloo90fashion i en-pied. 🙂



mozesz wstawić linki?
ja lubię zagladać tu
http://bagladyshop.blogspot.com/
choć baglady czasem mnie zadziwia;]

http://birdscloset.blogspot.com/
http://bastetlady.blogspot.com/
Pursat   Абсолют чистой крови
28 września 2010 16:28
Sznurka Baglady zawsze robiła mi warkoczyki  😁 I mam nadzieję, że za jakiś czas ponownie u niej zawitam  👀
ratujcie! co założyć na półmetek / połowinki ( zwał jak zwał) ? nie mam kompletnie koncepcji, raczej na elegancko , ale sama nie wiem jak to będzie bo będzie dj chyba na imprezie..  🙄
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Nie kupuję w necie praktycznie niczego, ale te buty dezee wyglądają całkiem fajnie i są naprawdę tanie  😀
annn a gdzie impreza jest organizowana?
ja lubie takie zestawienia jak legginsy/rajstopy+tunika. do tego w zależności jakie buty wolisz: baleriny, botki, ja osobiście do klubów zazwyczaj w szpilkach chodze 🙂
mam ten sam problem co annn.
No i u mnie raczej szpilki odpadają, wolałabym coś na płaskim obcasie. Najlepiej trampki  😁. Tylko nie wiem z czym to zestawić.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 września 2010 17:00
szukam kurtki, do butow traperow na obcasie z wywinietym futerkiem
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 września 2010 17:51
a ja się znowu zakochałam
Bianca- skąd onaa? 🙂😉 szukam sukienki na wesele i studniówke, są jeszcze jakieś?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 września 2010 19:14
bianca, łaaaał!!!!!
musze miec ta sukienke  😍
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
29 września 2010 19:36
Niestety, jest ona tylko tu http://www.modcloth.com/store/ModCloth/Womens/Dresses/Salty+and+Pepper+Dress gdybym miała nadmiar kasy, to chętnie wykupiłabym połowę tego sklepu, jest genialny. Nie mogę się napatrzeć i moja nauka przez to siada.  😁 Nie wybiera sie ktoś za ocean jakos niedługo?  😁
Piękna  💘 😍
Zbiorowe zamówienie ?  😁
w remizie, czyli troszke weselne klimaty, ale z dj'em  😀 mam zamiar założyć szpilki z platfromą, raczej interesują mnie pomysły co na górę  😜?
ja już sma nie wiem co do mnie pasuje  🙄 powiem tyle o mojej figurze: chude łydki, uda - litości, brzuch skreśla bluzki obcisłe i lekko 'kartoflana' twarz  😁
szukam kurtki, do butow traperow na obcasie z wywinietym futerkiem


Mogłabyś z tymi butami w wątku butowym zawitać?
Piękna  💘 😍
Zbiorowe zamówienie ?  😁

jestem ZA  🙂 cudowne sukienki mają
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 września 2010 20:51
dureithel szukam KURTKI!  pasujacej do butow, a nie butow😉

chodzi mi o taki typ
Ale ja szukam butów pasujących do Twojego opisu 😉

edit: Jednak nie takich, takie widziałam.
bianca, łaa piękne! ja też teraz siedzę i przeglądam 😁 i zapisuję inspiracje na studniówkę  😀iabeł:
a ja mam do was takie pytanko : Czy istnieje firma robiąca "lansiarskie" parasole ? Tak jak nie wiem Swatch robi zegarki Nici piórniki 🙂 coś tego typu ... mam nadzieję ,że wiecie o co mi chodzi 🙂
ja mam taką na połowinki (tez dj, a lokal remizo-podobny)
czarna ta po lewej tylko moja ma kolorowe pasy do tego mam czarne buty na obcasie z platforma kiedys tu wstawiałam


ta jest tez bardzo fajna (niebieska)

i polecam sukienki z river island  😉
Najważniejsze, żeby Tobie się podobały. 😉

A swoją drogą "polecam" tego bloga: http://asmallworldoffashion.blogspot.com/ Podziwiam dziewczynę, że tak konsekwentnie trzyma się swojego "stylu", bo ludzie nieźle po niej jadą (vide komentarze)... Niestety, ja nie ogarniam tego, co ona prezentuje...


O jezuniu. Żałuję, że kliknęłam w ten link. Ten koszmar będzie mi się śnił po nocach.
Tylko nie mam pojecia gdzie w Krakowie jest River Island, jesli w ogole... Ktos wie?
pony   inspired by pony
30 września 2010 06:19
stacjonarne chyba tylko wawa,wroclaw, poznan. Ale jest sklep internetowy i na allegro sa sukienki river 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 września 2010 08:41
emade, mogłabyś podlinkować ten pierwszy zestawik 🙂
Koniecznie chce wiedzieć co to za spódniczka, a na stronie nie mogę tego zestawu znaleźć.
a ja mam inne pytanie, jak z kosztami przesyłki?  rzeczy są wysyłane z polskich sklepów?tzn wedlug polskiego cennika ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się