Anonimowi Zakupoholicy

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 października 2010 17:50
Promocja dotyczy kolekcji damskiej i męskiej TOP SECRET przy zakupie za minimum 200 zł, przed udzieleniem rabatu. Obowiązuje do 28.11.2010 😉
ja tam kupiłam płaszczyk zimowy firmy włoskiej na ulicy Ruskiej od Ukrainki mówiącej po polsku 😁 ale tak serio to zeszłam milion sklepów a tam wszystko albo cholernie drogie albo cieniutkie, albo i jedno i drugie 🙄
pony   inspired by pony
21 października 2010 21:45
Kupiłaam kurtkę, buty i czapkę(! pierwszą od czterech lat) i nie chce oglądać sklepów przez najbliższy rok!
slojma   I was born with a silver spoon!
21 października 2010 22:03
dwie pary butów tommy hilfiger
i 3 komplety bielizny calvin klein
A ja wczoraj kupiłam sobie:

- metkę łososiową
- 5cm plaster wątrobianki
- 3 lizaki Nimm2
- ciastko-gniazdko
- chleb krojony (ten chleb to mnie cieszy najbardziej, chcecie zdjęcia?!)

Ale będzie wyżerkaaaaa! (muszę się już leczyć z zakupoholizmu?)
pony   inspired by pony
22 października 2010 09:08
wrzuć koniecznie plaster wątrobianki!
😁 O kuuurcze, too late - pożarty! 🍴
pony   inspired by pony
22 października 2010 09:22
a ciastko-gniazdko...?
może chociaż ten chleb wrzuć 🙄
Wrzucam obiecane fotki  :wysmiewacz22:

Moje ulubione - spokojnie 2 mi wchodzą na start, 3-cie jak mam wenę.


Dość długo zbierałam na niego, ale wreszcie udało się!

Wątrobianka prawie jak tutaj, tylko flak cały beżowy (pasuje mi do bryczesów!)


Pozdrawiam Kącik  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
22 października 2010 10:28
kenna, a te lizaki dobre chociaż? pokaż zdjęcia!!!! 😀
Kupiliśmy skutera, jechać nim 20 na/h to jest dopiero prędkość  😁   mam nadziej że z czasem nie będę się bała jeździć .

Z przyczyn losowych dzisiaj musieliśmy kupić busa  😵   mąż twierdzi że mi go nie da ,bo w moim dżipie chociaż że jest Long nie można nawet wsiąść  😂   oczywiście zbieram się za sprzątanie i rozładowanie owsa ,buraków itd. jak na razie od tyg. wożę się z workami  🤔wirek: wyciągłam tylko tyle ile mi było potrzebne .Grunt że miejsce kierowcy nie zagracone .

edit.literówka
A do mnie dzisiaj doszły puśliska ujeżdżeniowe 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
22 października 2010 16:19


Ten biały ! 🙂 oszalałam na starość  😍
link do aukcji http://allegro.pl/zegarek-jelly-led-hallo-kitty-wysylamy-w-24h-i1276847867.html
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
22 października 2010 18:12
uhh kolejne S.T.A.M.P.S`y
i jeszcze jeden nie moge go znalezc...
W kolorowe kwiaty 🙂
Do tego 3 paski srebrny z brokacikiem, czerwony i czarny lakierowany.
Album z HOME&YOU,
Zegar, i uchwyt na karteczki z FLO
pojechałam tylko po portfel, żeby mieć gdzie ładnie trzymać pieniążki
skończyło się tak, że mam portfel ale pieniądze wyparowały -.-
więc dziś:
perfumy zara
sweter new look
kozaki new look
portfel new look
3 kawy w starbuksie
Właśnie zamówiłam dla mojego piesa:

1. derkę zimową jarpol granatową z bordową lamówką, beżowym sznureczkiem i łapkami:
http://animalia.pl/derki.php

2. derkę lamicell
http://www.gnl.pl/derka-lamicell-p-5688.html

3. obrożę
http://www.gnl.pl/obroza-gebiss-p-3609.html

ninevet, pochwal sie jak dotrze czy na żywo też fajny
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 października 2010 14:05
Frania wrzuć koniecznie zdjęcie tej pierwszej derki jak juz będziesz miala w łapkach!
strasznie jestem ciekawa jak wygląda gotowy projekt 🙂
kenna, ubóstwiam te gniazdka, są tak pyszne że można odpłynąć! Nie za słodkie, tłuste ciasto z tym lukrem smakuje tak, że naprawdę można jeść i jeść 😉 (to dla tych, co nie próbowali).
U mnie w okolicy można je kupić tylko w jednym sklepie i to tylko rano, bo tak szybko się rozchodzą 🙁
eee tam nigdy nie rozumialam jak mozna lubic gniazdka 🍴 tak samo jak kremowki, slodkie omlety i babeczki z kremem...
Ja dzisiaj przepuściłam jakieś nienormalne pieniądze, bo były urodziny Arkadii i wszystko 20-30% taniej :O

Kupiłam:
spodnie, kozaki, czapkę, szalik i rękawiczki w Espricie,
spodnie a'la bryczesy i tunika w Royal Collection.
Niby niedużo, ale kasa poszła straszna. Faajnie, wreszcie mam co na siebie włożyć 😀 Jeszcze chcę kupić bluzę, ale NIGDZIE nie ma fajnej, może jakieś sugestie? Ma być bluzą, ale nie sportową na maxa, tylko taką kobiecą.
eee tam nigdy nie rozumialam jak mozna lubic gniazdka 🍴 tak samo jak kremowki, slodkie omlety i babeczki z kremem...
U mnie też można je dostać w jednym sklepie i to tylko rano i dobrze, że nie wszyscy je lubią, bo więcej zostaje dla gniazdkolubów jak Forkate i ja!  🍴

A ja znów dzisiaj chciałam kupić Egonowi derkę zimową. Tzn. piszę, że znów, bo wprawdzie nigdy mu nie kupiłam, ale już raz chciałam...
cyntia, wytłumacz mi proszę, z czym się te stampsy je, bo od dawna mnie to zastanawia 😉

a bryczesowe spodnie widziałam też w bershce, ale jakoś do mnie nie przemawiają  🙄
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
24 października 2010 08:26
cyntia, wytłumacz mi proszę, z czym się te stampsy je, bo od dawna mnie to zastanawia 😉

a bryczesowe spodnie widziałam też w bershce, ale jakoś do mnie nie przemawiają  🙄

STAMPSY sa to zegarki z wymienna tarcza... Kupujesz sobie np. 1 pasek i 4 stampsy i wg uznania wymieniasz 🙂 Jest ich ogromny wybor 🙂 Sa rewelacyjne ja sie od nich niestety uzaleznilam... W przeciagu tygodnia kupilam 4 stampsy i 3 paski 🙂
Ostatnio rowniez na ta zime 1000 lecia kurtka i czapka z house.
Poważnie zaszalałam na zawodach JBK  😡
Bluzka Horka,
Puchata bluza Kingsland,
I mega ciepły płaszcz Wellensteyn (też na zimę stulecia  😉 )  😅
Lotnaa pokaż płasz : )
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 października 2010 20:38
Lotnaa wrzuć zdjęcie bluzy KL!
Nirv, faktycznie piękna  😍

Bluza
I [url=http://www.wellensteyn.de/wwn_products_det.php?mod=SZ&mat=62&col=SW&af=Wf96A8:_o2Fjtg;7MvlKtId&afk=913]"płasz" [/url]
Ma przedłużany "kuperek", taaaaki kołnierz i jeszcze większy kaptur  😀

Winter, I'm ready 🙂
chorowałam na nią od dawna, a dzisiaj z dziadkami byliśmy w Arkadii i jakoś tak mi się udało naciągnąć ich  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się