Wszystko, co chcielibyście poradzić, ale nikt nie pyta...

Samozabijanie
😁 😁
samobójstwo brzmi lepiej, ale to nie zmienia faktu, ze też nie mam pojęcia o co chodzi.


edit:
powiedzmy, że już wiem o co chodzi, WTF? 🤔
Nieproszona rada: O przypadkach szkodliwych zachowań wśród młodzieży zawsze należy powiadamiać dorosłych, do których mamy zaufanie.
[quote author=wł. Felix-Huston, forever felicis! link=topic=11182.msg681268#msg681268 date=1282290450]
Uwaga, filozofia: W życiu najważniejsze to zaangażowanie zadu, prosty koń i beztroska młodość po kres.
[/quote]
Jesteś obsceniczna!!! Marsz do spowiedzi!

A czy do dorosłych można mieć zaufanie?
Kurcze, niezłe!
Averis   Czarny charakter
16 września 2010 09:32
Ja nie wiem, czy ta młodzież teraz taka durna, czy to ja jestem taka inteligentna. Czyżby w procesie ewolucji zanikał mózg, bo natura uznała, że nieużywany=niepotrzebny?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
29 września 2010 14:01
Coś dla zmotoryzowanych kobiet  BEZ smykałki technicznej:

Jeżeli z uśmiechem prosisz "osiłka" o wymontowanie tablic rejestracyjnych podając mu śrubokręt - zwróć mocno uwagę, czy "osiłek" gapiąc się w twoje oczy zauważył w ogóle ten śrubokręt. Brutalnie (acz skutecznie) wyrwane ramki mocowania rejestracji nie nadają się do ponownego zamocowania.


a takie ładne, klubowe były  🙁
Jeśli zgubiłaś pióro, nie próbuj do niego zadzwonić by sprawdzić gdzie jest xD
Nie sprawdzaj grubości szkła lampki do szampana zębami - szkoda kieliszka  :winko:
nie biegnij po schodach z tortem w ręku, szczególnie gdy masz tendencję d wywrotek - ciasto może się nieco zdeformować a twoje ubranie.. hmm.. delikatnie mówiąc ubrudzić  😲 z resztą nie tylko ubranie -.-






jeśli jedziesz Hubertusa na cudzym koniu, dowiedz się, jak owy koń reaguje na flo (flots?). gleba kilka metrów od publiczności, pozbijane kości, krew z nosa, ból głowy i latanie po neurologach nie są niczym przyjemnym 😁.
przynajmniej się wyspałam przez te kilka dni  😎.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 października 2010 16:11
jak się gdzieś wybierasz w środku nocy to sprawdź czy masz autobus powrotny...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 października 2010 12:46
Jeśli miałeś/miałaś dłuższą przerwę od picia, szczególnie trunków wysokoprocentowych nie pij ich na pusty żołądek. Impreza może się dla Ciebie dość szybko skończyć :pijacy:  😵
wkrajajac cytryne o herbaty uniesc rece wysyko nad kubkiem albo zrob to na desce. Inaczej mozesz miec schodzaca skore z brzucha w wyniku oparzenia  🤦
wyglada to oblesnie
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 października 2010 16:24
Jeśli robisz syrop z cukru do ciasta i chcesz dosypać i wymieszać kakao to zrób to przed podgrzaniem. Inaczej spędzisz cudne dwie godziny na szorowaniu podłogi, zlewu i kuchenki z zastygłego cukru 😵
nie nachylaj się zapalając papierosa po kilku piwach - spalisz przydługą grzywkę.
Jeśli robisz syrop z cukru do ciasta i chcesz dosypać i wymieszać kakao to zrób to przed podgrzaniem. Inaczej spędzisz cudne dwie godziny na szorowaniu podłogi, zlewu i kuchenki z zastygłego cukru 😵


Jeśli chcesz żeby szklanki fajnie wyglądały na imprezie i obtoczysz ich brzegi w cukrze to weź pod uwagę, że taki cukier rano bardzo ciężko zmyć ze szkła x.x. DO tego dochodzi fakt, że niektórzy lubią go ogryzać i może parę szklanek 'pójść'...
Nawet jeśli bardzo chce Ci się jeździć, a pada deszcz i nie masz hali, odpuść sobie. Najprawdopodobniej w okolicy, gdzie znajduje się stajnia, także pada, koń jest mokry, a ujeżdżalnia to błoto powyżej kostek.
Ambrozja, a ja wsiadłam i mi się dzisiaj strasznie podobało :P

Wcześniej miałam podobne nastawienie, ale potem...było super  😅
nigdy, ale to nigdy nie narażaj sie woźnej  😵
🚫
Happiowa u nas była taka ulewa, że po ujeżdżalni naprawdę nie dało się jeździć, ba, nawet chodzić się nie dało. Szkoda tylko że nie sprawdziłam tego wcześniej  😁
Jak golicie konia, to najlepiej róbcie to w świetle dziennym. Jeśli nie macie takiej możliwości, to wcześniej koniecznie sprawdźcie, czy macie dobre oświetlenie.

Ech, i gdzie tu takiego konia pokazać  😵
Tu? Albo w koniokrytyce?
Czas na ciepłe gacie, kalesony, kufaje, łapawice i myce - jest zimnooo!!!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 listopada 2010 23:04
co do tego zimna, czasami drzwi do samochodu przymarzną i nigdzie szybko nie pojedziecie 😵
Nieproszona rada: jeśli posiadasz samochód, który po odpaleniu automatycznie zamyka wszystkie drzwi - pamiętaj, nie odpalać go przy uchylonych drzwiach, bo potem człowiek wysiada, skrobie auto, a potem się wkurza, że zaciął w środku kluczyki... w tamtym roku na zapasowe czekałam 1,5h w minus 23 stopniach, w tym poleciałam szybko do domu z duszą na ramieniu, że zostawiłam auto, zapalone i z kluczykami..
zawsze noś czystą bieliznę - nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy Ci się wypadek  😎
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 grudnia 2010 11:07
zapchane, zabrudzone rzepy świetnie czyści się widelcem
azja   koń pleśniowy
07 grudnia 2010 18:54
zawsze noś czystą bieliznę - nigdy nie wiadomo, kiedy zdarzy Ci się wypadek  😎


ja do tego dorzucam jeszcze depilację  🤣 tak na wszelki wielki 🤣
jeśli masz w dłoni meeeega wielki nóż  - uważaj na brzuch, bo czasami można wziąć go nie tak jak trzeba i ....wbić sobie w brzuch ... ( gdybym nie wciagnęła brzucha jak szkielet to dźgnęłabym sie nożem)
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
27 grudnia 2010 22:53
Zawsze sprawdzaj zawartość wszystkich kieszeni zanim wrzucisz ciuchy do pralki, szczególnie jeśli pierzesz ciemne/czarne ubrania. Przy wyciąganiu go może się okazać, że w jednej znajdowała się chusteczka higieniczna  😵
Albo zaginiony chomik.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 grudnia 2010 09:29
Horciakowa a tam chusteczka, mój brat sobie kiedyś 100zł uprał  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się