Letni rajd re-voltowiczów

ee pełnoletność, no co wy nieee....
ja z koleżanką jedziemy w świętokrzyskie. a pomyślimy nad dołączeniem, nasz termin rajdu to 1 sierpień. 🙂
tez bym z Wami pojechała  :kwiatek:
Ale chyba się nie załapie... 😕
nie umiem czytać. Wy piszecie o majowym... hmm troszkę za daleko ode mnie, ale bardzo kuszące. mimo wszystko, jakby ktoś się chciał dokoptować w wakacje to zapraszam., my jedziemy na minimum 2 tygodnie ( rozsądne 2 tygodnie, a nie gnanie na złamanie karku).
furmanka   zawsze pod górkę...
15 grudnia 2010 22:11
my jedziemy na minimum 2 tygodnie ( rozsądne 2 tygodnie, a nie gnanie na złamanie karku).


Bo jak mawiał pewien zasłużony przewodnik PTTK " w turystyce chodzi o zwiedzanie a nie o za...." 😡
Wyznajemy tą samą zasadę. Chcemy naświetlić oczy pejzażem, a nie zapamiętać jakieś rozmyte migawki.

ale to już 🚫
[quote author=honey link=topic=40725.msg810130#msg810130 date=1292442963]
A da ktoś konia? :P


a dam 😎

jak mi ktos konia pozyczy to jade 😎


a pożyczę  💃

Aquarius, to nie jest wykluczone 🙄
[/quote]

Furmanka-powaznie? no po prostu Cie ozloce 💃

co do pelnoletnosci to tez jestem za, bo jednak trzeba by bylo wziac odpowiedzialnosc za mlodszych, a w koncu nie ze wszystkimi dobrze sie znamy i moglyby niezle kwiatki z tego wyjsc
zuza   mój nałóg
16 grudnia 2010 09:23
Jak zaciągniecie się na południe jury to też bym chętnie dołączyła  😉
Aquarius, to nie jest wykluczone 🙄


Zdaję sobie sprawę, dlatego napisałam. 🙂
Tylko zdecydowanie wakacje-wakacje czyli nie maj, a już lipiec-sierpień, wcześniej na pewno się nie piszę, bo mnie nie ma.
fajny pomysł z tym rajdem  🏇 jakby miał ktoś konia do wypożyczenia to ja się pisze, bo niestety finanse nie pozwolą przytargać konia z wlkp  😉
zuza   mój nałóg
16 grudnia 2010 10:23
Ja mam 3 konie na "zbyciu" także też nie ma sprawy-pod warunkiem,że nie będę musiała ich pod Częstochowę wieźć.I jeśli chodzi o okres wakacyjny to fajnie ale nie pisze się ja będą 30 st. upały-przerabiałam to w tym roku i więcej nie mam zamiaru.
Też jestem chętna na konia do wypożyczenia.
Jesli maj to ja tez chętnie, jak uda mi sie jakiegos rumaka zorganizowac  🙂 Siss a ludziom z naszej wiochy juz ogłaszałas? pisze sie ktos?
Cariotka   płomienna pasja
16 grudnia 2010 13:59
to ja też chętnie się wybiorę🙂 chociaż matury w tym roku🙂 ale mój arabiszczon uwielbia rajdy🙂 nie odmówię mu tej przyjemności 🤣
Ja też bym się pisał , ale :
1) Nie mam konia - dzisiaj mi zdechł ;(
2) Nie jestem pełnoletni
3) Nie wiem jakie to będą tereny i klimat . Bo jak bardzo wilgotno to nie za bardzo ...  😁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
16 grudnia 2010 14:34
nie wiem czemu mojego postu tutaj nie ma bo go wczoraj tu umieszczałam  🤔

Tak czy inaczej dodatkowe 4 konie się piszą 😀 ja i moja stajnia 🙂 może nawet 5 koni..
tylko ja z centrum Śląska więc bym podwiozła rumaki bukmanką gdzieś 🙂
Jak by miał ktoś pożyczyć konia . 🙁  🙇
Właśnie, pożyczcie konia, to jadę z Wami.  😁
Nie ważne, że jestem niepełnoletnia i pewnie najmłodsza z Was wszystkich...  😁
super pomysł. Przetrzyjcie szlaki- dołączę za rok. Stety- niestety kobyły źrebią się w końcu marca.
super pomysł. Przetrzyjcie szlaki- dołączę za rok. Stety- niestety kobyły źrebią się w końcu marca.


a to źrebole z kantarami, na lonżę, uwiąz, czy co tam i hej z nami!  😁  🏇
taki żarcik, nie...  🤣
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
16 grudnia 2010 15:58
Evson, pewnie Anka od Moli będzie się pisać a z Anką razem Edyta one i tak jadą i tak więc duże prawdopodobieństwo, że imprezy jeśli dojdą do skutku będą połączone
Czyli mam rozumieć, że to tylko i wyłącznie dla pełnoletnich i ludzi z własnymi końmi? Szkoda, bo chętnie bym pojechała...
Jeżeli się mylę to proszę o kontakt ;D
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
16 grudnia 2010 19:23
Co do ludzi bez koni, jeśli dogadacie się z kimś kto jedzie i ma konia "na zbyciu" to nie ma sprawy, prawda?

Nie chcę, żeby wyglądało w ten sposób, że organizuje rajd i robię swojej działalności reklamę.
Nie rozumiem również tekstów "dajcie mi konia to pojadę", eee? Co to? łaska? nie ma ludzi niezastąpionych. Jest pomysł wspólnego spędzenia długiego majowego weekendu. Są zainteresowani i są kpiące głosiki. Czy kpiące głosiki mogłyby się powstrzymać od komentarzy?

Co do ludzi bez koni, którzy chcą wybrać się na jakiś rajd polecam te organizowane przez różne stajnie znajdujące się na Jurze, płaci się odpowiednią sumę, dostaniecie konia, przewodnika i jedziecie.
No tak. Ale tutaj mi się wydaje, ze byłoby fajniej niż na takim rajdzie, gdzie sobie zapłacę za przewodnika i wszystko i pojadę. A czy trzeba być pełnoletnim na ten rajd?
Siss długi wywód, ale niestety, nie posłucham i nie wykupię sobie rajdu gdzieś w innej stajni, bo to już nie będzie mały zjazd re-voltoviczów.  😁 Ja tam nie wiem jeszcze, może będę miała nawet konia wtedy. (czyt. dzierżawa lub... ale to już za sprawą rodziców)  🏇
U nas jeździ się na rajdy tylko i wyłącznie spontanicznie i przed siebie!
Pomysł dobry, ale ja się w takim razie nie dołączę w 2011  😉
Zapytam znowu: CZy trzeba mieć ukończone 18 lat?
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
16 grudnia 2010 19:47
Czy będzie spontaniczny to zależy tylko od ludzi,
co do wieku to jest to również kwestia dyskusyjna. może niech ktoś inny się wypowie
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
16 grudnia 2010 19:49
Tak, trzeba.
Szkoda. No to trudno, życzę miłego rajdu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się