KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Naciau kcj90
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 grudnia 2010 18:11
juliadna, jak dla mnie niestety nie, będzie się zlewać...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:11
xxagaxx - pewnie u D&A przecież ona ma ten pad Dl full 😉 i może zdecydowała się jednak sprzedać ..

juliadna - i tak jesteś raczej pierwszą która chce kupić wiec co to za problem napisać?
co do tego czy będzie pasował do Siwego .. moim zdaniem NIE bo się będzie zlewał i nie mówię tego ze względu, na to że sama takiego szukam (z tym że ja raczej na rudego z nim nie bardzo..)
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2010 18:12
a na zawody ? bo to był główny plan aby go kupić
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 18:12
juliadna, nie lubię białego na siwkach... nie bierz, fajnie będzie wyglądał polopad grey z Maritim - taki jak ma Burza  😉
wątek zamknięty
xxagaxx - pewnie u D&A przecież ona ma ten pad Dl full 😉 i może zdecydowała się jednak sprzedać ..

juliadna - i tak jesteś raczej pierwszą która chce kupić wiec co to za problem napisać?
co do tego czy będzie pasował do Siwego .. moim zdaniem NIE i nie mówię tego ze względu, na to że sama takiego szukam (z tym że ja raczej na rudego z nim nie bardzo..)


Medziik ale czemu na rudym miałby źle wyglądać?? 😀 I dzięki za odpowiedź 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:16
juliadna - na zawody to czernie/granaty/szare najlepsze dla siwego, ale nie ten polopad z Martim ew. jak już chcesz biały to celuj w Es Max czy coś w typie sportive

xxagaxx - jakoś go sobie nie wyobrażam :P .. może jak by mi ktoś pokazał foto na rudym zmieniłabym zdanie 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2010 18:17
w zawodach ujeźdzeniowych mozna startować  w innych kolorach niz biały/ekrii ?? 😲
wątek zamknięty
juliadna - na zawody to czernie/granaty/szare najlepsze dla siwego, ale nie ten polopad z Martim ew. jak już chcesz biały to celuj w Es Max czy coś w typie sportive

xxagaxx - jakoś go sobie nie wyobrażam :P .. może jak by mi ktoś pokazał foto na rudym zmieniłabym zdanie 🙂


Właśnie Medziik jak ktoś kupuje pad biały DL to raczej o ujeżdżeniówki chodzi 😉
wątek zamknięty
Medziiik

może jak by mi ktoś pokazał foto na rudym zmieniłabym zdanie 🙂


wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:22
juliadna - nie mówię o ujeżdzeniowych 😉

ja bym celowała w :








edit:

xxagaxx - ale nikt nie mówił że DL :P

Bay - dzięki .. wyleciało mi z głowy że Sierra ostatnio wstawiała  😡
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 18:24
Właśnie właśnie, dlaczego miałoby to źle wyglądać na rudzielcu? Jak dla rudego szał! Przynajmniej tak mi się wydaje, po zdjęciu Sierry i fotkach na pferdetrends  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2010 18:27
tak wygląda Latino ^^

http://www.photoblog.pl/juliadna/82264205/latino.html

i tak OT to on nie jest nie doczyszczony tylko to po zabiegu mu zostało isie tego nie da zmyć ( ale już zeszło samo z siebie dużo ) - tam na zadzie dla tych czepialskich  😂


Edit; Quanta dzisiaj wrzucała też fotki z tym polopadem na rudej  😂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:34
juliadna -ja bym zainwestowała w jakiegoś cottona creme lub white z fajną widoczną lamówką i byłoby moim zdaniem naprawdę Wam fajnie 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2010 18:35
w cottona białego ze sznureczkiem royal zainwestowałam

edit a z kolekcji moon by ten biały chyba ładnie pasował czy tak średnio ?
wątek zamknięty
A ja wiem gdzie jest biały, ale VS i mam wielką nadzieję go zgarnąć. 😉
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 18:38
Mi tam się białe, nawet z grubą i kontrastową lamówką, na siwulcach po prostu nie podobają... chyba że takich w gęstej hereczce, prawie że karych. Ale nie dla takich albinosów 😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:39
z kolekcji moon by ten biały ładnie pasował 😉
wątek zamknięty
Siwy w białym nie wygląda powalająco no ale na zawody trzeba mieć 😉 Nie ma wyjście.

No DL i VS można dostać u naszego ulubionego sprzedawcy w Dojczlandii 😉
wątek zamknięty
juliadna a ja bym wzięła! Szczególnie przez ta ciemną lamówkę, będzie się odznaczał od Siwego.
Dla takiego siwego super moim zdaniem  😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 grudnia 2010 18:44
Chyba że w białą anky

albo impuls z granatowym sznurkiem ;p
wątek zamknięty
xxagaxx, nasz ulubiony sprzedawca ma jeszcze kilka innych faaaaaajnych szmatek.
Muszę się ogarnąć, bo podoba mi się aż 5 sztuk
wątek zamknięty
a konia nadal brak pomijam oczywiście czas kiedy miałam swoje dwie kobyły i część była wtedy rzeczywiście kupiona dla nich, ale tak to teraz kupuje dla siebie 😉 bo konia niby mam ale mój nie jest .. może za 2 lata będę miała znów własnego to akurat się przydadzą  😉



medziiik... ja mam tak samo  😵
wątek zamknięty
xxagaxx, nasz ulubiony sprzedawca ma jeszcze kilka innych faaaaaajnych szmatek.
Muszę się ogarnąć, bo podoba mi się aż 5 sztuk


powiem Ci ze mnie nic nie powala. Rosa, ale to nie tylko on ma bo to przecież standard, i toffik. A reszta?? Bez szału.

Ja już jestem mega szmatoholikiem 😀😀 Teraz to już same rarytasy mi zostały do upolowania 😀😀 Ale to kiedys, bo ostatnio za dużo kupiłam 😀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 18:52
Ale to kiedys
Wierzę w ciebie że uda ci się wstrzymać! Naprawdę mocno trzymam kciuki 😉 ale są też tego plusy - Edi nie czuje się zaniedbany i niechciany przynajmniej 😁
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 grudnia 2010 18:58
powiem Ci ze mnie nic nie powala. Rosa, ale to nie tylko on ma bo to przecież standard, i toffik. A reszta?? Bez szału.

Ja już jestem mega szmatoholikiem 😀😀 Teraz to już same rarytasy mi zostały do upolowania 😀😀 Ale to kiedys, bo ostatnio za dużo kupiłam 😀


Aga dokładnie mam tak samo 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 grudnia 2010 18:59
a ja mam już zaklepane jedno swoje szmatoholicze marzenie 🏇 😍 co ja bede kupowala jak mi sie marzenia skoncza 👀
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
28 grudnia 2010 19:01
co ja bede kupowala jak mi sie marzenia skoncza oczy2
Hmmm, może siostrzyczkę/braciszka dla Groty?  😁
wątek zamknięty
Zairka, tzn, co 😀 ?
wątek zamknięty
juliadna, bierz, najwyżej sprzedasz, widzisz jaki tutaj jest pożądany 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.