DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

horse_art, moze bys sie zajela pytaniem jaka gabka do czapraka i wymiary derki? wroc sobie spokojnie do tematu watku, zanim sie moderowanej dorobisz.
zapytalam - daliscie mi ostzezenie za linki ;/
moze byscie mi odpowiedzialy? to wkoncu watek diy a nie "czy dojrzymy cos do czego mozna sie przyczepic", szczegolnie ze poprawilam wczesniej niz mod. i znowu brak przepraszam za zla decyzje. dziewczyny - troche zwyklej kultury!

czy moze ktos - bo widze ze sporo osob zaglada, podzielic sie spostrzezeniami co do derek, czaprakow o co prosilam? bo same odpowiedzi nie na temat 🙁 a tak chcialam pojsc za przykladem i zrobic diy...
caroline   siwek złotogrzywek :)
26 grudnia 2010 20:35
horse_art, dostałaś ostrzeżenie za linki praktycznie uniemożliwiające czytanie wątku. kiedy weszłam do watku rozjeżdżały strone niemożebnie, więc nie były przez ciebie poprawione. ja je poprawiłam, a ty dostałaś ostrzega - trzeba było nie wstawiac linków długich na 3 linijki i więcej 😤 🙄
nie było złej decyzji, przeprosin również nie będzie, za to moze byc wypowiedź moderowana za ciągnięcie offtopicu. drugi raz żadna z nas prosić ani ostrzegać nie będzie tylko wlepi karę.
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
28 grudnia 2010 11:22
escada  cudowne są te czapraki :kwiatek:
kupilam derke nici z kolekcji smurf , i chodzi o to ,ze jest to rozmiar S a moja nosi L , myslalam nad dokupieniem polaru o doszycia tych 20 cm , myslicie ze to dobry pomysl ? znajde gdzies taki kolor niebieski ?
Cocker   "Charakter człowieka jest jego przeznaczeniem"
28 grudnia 2010 18:13
Dzisiaj wymyśliłam, że dobrym rozwiązaniem będzie taka "gąbeczka", dla mojego konia.
Ta szara(ona była czarna) jest kupiona (sąsiada) a ta czarna moja, właśnie skończyłam szyć. Mam nadzieję, że się sprawdzi. 🤣
Moja szyta jest z grubszego futerka. I temu wygląda dość dziwnie.
Naciau-chesz doszyć z przodu czy z tyłu? może jakąś klapkę z przodu? jest sens kupować fajną ale za małą derkę i potem kombinować?  😁
myslalam ze z przodu  😉
I ja też się pochwalę, czapraczek uszyty przez moją mamę, mam tylko zdjęcia na koniu, ale jak będe mieć bez konia to postaram się wrzucić 😀
😍 💘 ja chce taki!!!
ostatnio wzięło mnie na chabrowy  kolorek  🤔
a już kupiłam fioletowy materiał, który chętnie bym wymieniła na taki  😁
mila   głęboka rekreacja
30 grudnia 2010 10:04
A ja mam pytanie.
Dostałam stopkę do lamówki ciętej. I nie mam pojęcia w jaki sposób ją zamontować do maszyny? Mam standardową maszynę Arka Radom. Może jakaś dobra dusza podzieli się wiedzą? :kwiatek:
A ja się pokażę z derką od Ivett  🙂
Z zastrzeżeń mam tylko za krótką gumkę pod ogonem - musiałam przedłużyć, ogon dziwnie sterczał i pies się denerwował



Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 grudnia 2010 11:51
hedonistka, Nie wydaje mi się by husky z jego grubym futrem potrzebował derki na tak małe mrozy...

Ale dereczka fajna 🙂
hedonistka, fajnie leży, ale faktycznie husky to chyba ostatni z psow jaki potrzebuje dodatkowego ciepła. Mój potrafi walnac sie w sniegu i jeszcze dyszeć a co dopiero jakbym mu 'kurtke' założyła
Po pierwsze, to nie husky, tylko mieszaniec
A po drugie - psina odmawia przebywania w domu dłużej niż pół godziny, już w tym roku się przez to przeziębiła. Chyba derka przy -15 to nie jest taka wielka ujma na psiej godności, kiedy przez całą dobę siedzi na dworzu? 😉
właśnie chciałam napisać, że to nie do końca husky  😁
ocieplaczki  🙂

LOVELY świetne 👍 zrobiłaś je z ortalionu?
dzięki, tak z oralionu 🙂
To ja wreszcie mam jakieś foto dereczki teningowej od Ivet niestety nie na właścicielu, ale mniejszym modelu no ale jest 🙂😉

[url=]
miloska
Świetna ta dereczka. btw co to za konik?
Hypnotize  a to mieszanka angloaraba z konikiem polskim 🙂
miloska
Bardzo mi przypomina jednego wałaszka na którym jeździłam. Nawet bym sobie głowe dala uciać ze to on 😉 Swoja droga do jego maści fantastycznie te kolorki pasują.
To ja wreszcie mam jakieś foto dereczki teningowej od Ivet niestety nie na właścicielu, ale mniejszym modelu no ale jest 🙂😉


jejku, ja już zapomniałam o tej derce 🙂
Robiłam ją chyba rok temu 🙂
Bardzo chciałabym się Was poradzić 🙂 moja mama jakiś czas temu szyła takie materacyki różnej wielkości z ziarenkami gorczycy. To były takie prostokąciki z pikowanymi wąskimi tunelami, gdzie upychało się te ziarenka. Zastanawiam się, czy taki materac miałby zastosowanie dla konia na grzbiet, by. np. lonzowania z założonym takim padem doznał jakby samomasowania 🙂 moja mama śpi na takim czymś, mamy też małe prostokąciki, które mozna w mikrofali podgrzać i robić okłady bo bardzo długo trzymają ciepło. Myślicie, że zrozbienie takiego materaca dla konia na grzbiet miałoby sens i zastosowanie? Może warto spróbować?
ivett tak tak rok temu ale zawsze zapominałam aparatu albo coś i wreszcie sie udało niestety nie na właścicielu ale  i tak jest świetna 🙂😉 :kwiatek:
padam  😵

LOVELY , zaje**sty  👍 😍
hedonistka fajna dereczka 🙂
Na pierwszym zdjęciu Twój piesek wygląda jak lisek polarny  😉 😉 😉 😉 😉
Serena   .been there, done that, messed around.
31 grudnia 2010 15:58
LOVELY piękny, naprawdę świetna robota ! coś mi się zdaje, że kiedyś się zgłoszę do Ciebie po czaprak  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się