Obozy jeździeckie

Moja teraz też mi napisała,że zrezygnowała, ale jest jeszcze w fazie namawiania ;D
Ja zwalniam jedno miejsce 😉
Grzesiek- czemu >
Jednak chyba nie da się zrobić tak, że ty zwalniasz miejsce i zaklepujesz je komuś innemu. <chyba>
Nie no Grzesiek! Nie rób nam tego! : <
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 stycznia 2011 16:54
Eeej, a ja już się nastawiłam że jadę z Grześkiem 🤣 Grzesiek, dlaczego ❓ ❗ Filka, a ty jedziesz w tym terminie co ja (6-20.08)?
Zapisy na wakacje 2012 zaczną się w wakacje 2011, jeśli chodzi o Skręt.
no dobra, a cos wiecej o Czarym Blocie? ktos byl, widzial?
Kawecan   Jeździec bez konia...
17 stycznia 2011 21:38
faith najlepszy obóz chyba w Polsce. Czarne błoto jest wspaniałe. Jedzenie przepyszne, 1 godz jazdy dziennie indywidualnie, trochę lipa z wolnym czasem ale można pograć w karty, popluskać się w basenie, pooglądać jazdy i jeszcze inne pomysły. Nie ma nadzoru czystości co jest ogromnym +.
Konie wspaniałe. A jakby ktoś nie wiedział to sklep jest oddalony o 4 km, żeby ktoś nie zrobił tego samego błędu co my.  😂 . 2 pierwsze osoby które jeżdżą rano dają jedzenie. Jazdy zaczynają się o 7:30 zwykle.
No i chyba nic dodać nic ująć.  😀 😀

Ale wiecie, za bardzo się nie interesujcie póki ja nie zajmę miejsca bo w tym roku muszę również być.  😁 😜
Misskiedis   tak, też jadę w tym terminie z koleżanką 😉
Kawecan- tylko jedna godzina jazdy dziennie ?
Trochę lipa.
tylko jedna godzina jazdy dziennie ?
Trochę lipa.

 
Jeżdżę na obozy w Czarnym Błocie praktycznie co roku, i muszę powiedzieć, że jedna godzina jazdy dziennie w zupełności wystarcza, nawet najambitniejszym. Po pierwsze jazdy tam są, w przeciwieństwie do większości innych ośrodków, INDYWIDUALNE. Przez to jazda wymaga większego skupienia i wysiłku. Przez godzinę dajesz z siebie maximum możliwości, a nie kręcisz się w zastępie po placu. Trener przez godzinę koncentruje się tylko na tobie. Zchodząc z konia wszyscy są tak zmęczeni, że marzy się nam tylko prysznic a potem łóżko;p Zresztą przy takich upałach to nie wiem czy ktoś dałby radę jeździć dłużej. Tam nie idzie się na ilość, ale na jakość. Zresztą technicznie jest to niewykonalne, zabrakło by doby żeby każdemu przeprowadzić dwie jazdy indywidualne. Jeżdżę tam od lat, i nigdy nie spotkałam się z narzekaniem na taki system jazd, wszyscy są z niego zadowoleni, ponieważ pod koniec obozu widać efekty naszej pracy.

Jakby jeszcze ktoś miał pytania odnośnie obozów w Czarnym Błocie, to pytać ; jak już wspominałam jestem stałym bywalcem 🙂
Ja w tym roku jadę do Rancza Hajnos. Zapowiada się super 😀 Jadę w terminie 16.07-30.07
2 godziny jazdy konnej dziennie, jeździ się po 4 osoby a na turnusie jest 8 osób. Wydaje się fajne, ale zobaczę jak pojadę 😀
a wybiera się ktoś może na ferie do Toporzyska ?🙂
amelienoire chyba źle zrozumiałam słowo indywidualny. 😉
Mam prośbę, czy mogłabyś wrzucić tutaj link do strony ośrodka Czarne Błoto, ponieważ kiedy wchodzę na ich stronę, to nie chce mi się ona otworzyć.
Właśnie z tego co się orientuję, jest ona w przebudowie, ma być gotowa za jakiś czas 😉 Ale jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci przesłać wstępną ofertę na priva, którą została wysłana wszystkim osobom tam przyjeżdżającym. 😉
amelienoire gdybyś mogła na PW.  :kwiatek:
A ja się dowiedziałem , że nie pojadę na żaden obóz . Moja walka o 2 tygodnie samej pasji przegrana .  😕 😕 😕 A tak się starałem ... 🙁
daliasta  masz wiadomość  :kwiatek:
amelienoire dziękuję.  :kwiatek:
A mam pytanie :
Jaka jest atmosfera na obozie, czy jest odznaka, trenerzy mili ?
Takie podstawowe pytania, jakie zadaje obozowiczom z każdej kolonii.  😉

Prestige czemu ?
Bo "szkoda jej na to pieniędzy" . 🙁 I wakacje do bani . 😕
Prestige a gdzie miałeś w końcu zamiar jechać ? 😉
Gdziekolwiek , z mils się pogodziłem .  😡
Gdziekolwiek , byle by były konie i jazda .  😵
Skąd ja wezmę pieniądze . :/
Prestige zarób.
Niełatwa robota...ale może pójdź z mamą na jakąś ugodę,np. jeżeli będziesz miał określoną średnia na koniec to pojedziesz czy coś w tym stylu.
Próbowałem - nie zgodziła się . 😕 Zrobię sobie jazdę na koniku na biegunach mojej kuzynki .  💃  😵
Prestige no to lipa trochę.
Jak sie nie zgodzi to trudno.Ale nie chce się zgodzić tylko z jednego powodu, czy ma jakieś inne ?
Nie , tylko szkoda jej na to pieniędzy . Dobrze się uczę , jestem bez zarzutu . Ale . . . szkoda jej na to pieniędzy . :/ I co ja mam robić ? :/
Bo "szkoda jej na to pieniędzy" . 🙁 I wakacje do bani . 😕


Jej? Tzn komu? Twojej mamie?
Dramka , tak mojej kochanej mamie . 😕 :/ Nie wiem co ja mam robić .  😵
Kawecan   Jeździec bez konia...
19 stycznia 2011 23:45
A mam pytanie :
Jaka jest atmosfera na obozie, czy jest odznaka, trenerzy mili ?
Takie podstawowe pytania, jakie zadaje obozowiczom z każdej kolonii.  😉


Atmosfera świetna, poznałam tam wiele wspaniałych ludzi.  😉
To jest raczej profil ujeżdżeniowy a jak to p. Ania mówi "Zaawansowana rekreacja z elementami ujeżdżenia".
p. Ania bardzo, bardzo miła! Jeszcze w żadnym instruktorze nie widziałam tyle życia, i przyznam że tam nauczyłam się najwięcej.  🤣
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
25 stycznia 2011 15:26
Wybiera sie ktoś na obóz do BB Ranch 🙂?
woj. małopolskie, miejscowość  Łętkowce.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się