Końska rewia mody cz. V (2011)

Ciekawa jestem jak na tym moim koleżce będzie wyglądać. Wrzucał ktoś marone na kasztanie ?


Ja mam marone brillant i owijki i derke wiec moge jakos na dniach cyknac fotke 😉 ruda juz dawno nie miala zadnej sesji xD
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 19:56
kodusiowata : nie kuś, proszę 😁 Ale ogółem mam zamiar iść w weekend do pracy, więc jak zzarobie, to chcę rose, z ebay.de, marone, i tego nowego cottona podobnego do sesame. No i jeszcze pare innych jak starczy kasy  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2011 19:57
kodusiowata, dzięki  :kwiatek:
ale te zdjęcia były robione naszym gorszym aparatem i nie oddają w pełni uroku tego koloru. sama zapomniałam aż jak super wygląda. a szczególnie na rudych  💘

arivle, szmaty są na stałe w łodzi ale ogólnie nie ma problemu większego, żebym za którymś razem upchnęła w torbie jeszcze czaprak 😀 tylko musiałabyś się po niego pofatygować później do mnie jakoś 😉
wątek zamknięty
noen (i wszyscy niezdecydowani) nie ma się co zastanawiac, marone to bombowy kolor  😉 na fotkach w internecie wydaje się nijaki ale na żywo ma o wiele ładniejszy odcień 🙂


a fee 😉 widziałam ten kolor na żywo i to jest dla mnie mega niedorobiony, wypłowiały brąz  😵 Który na większości maści ginie i jest nijaki. Jest tyle innych ładnych kolorów do wyboru 😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 lutego 2011 20:10
Sei, z tym też nie ma większego problemu. Daj cynk jak skończysz sesję to się umówimy konkretnie. I tak do tylko zarzucę na sucho, bo nie wiele więcej mogę zrobić. Chyba, że dostaniemy z rudą zezwolenie na stępowanie z siodła  😁 . Wgl. to moglabyś mnie zabrać do Łodzi kiedyś. Aparat mam jakby co, ty też masz  :emota2006092:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 20:13
xxagaxx bardzo lubię mojego cottona marone ale nie ukrywam że brillant ładniejszy  😉
wątek zamknięty
natt pewnie, że rób foty ! Dostanę w ogóle ew. łezkę marone ?
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 20:19
osobą które nie mają dostępu do fotek z nowej kolekcji zrobiłam printscreeny, które znajdziecie tutaj : http://re-volta.pl/galeria/album/1563 :kwiatek:
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
08 lutego 2011 20:20
equi Okser ma  😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2011 20:21
ja uważam, że marone jest piękny. broń boże wypłowiały  🤔
arivle, w ten weekend jade do domu. jak mi sie zmiesci w walizce w drodze powrotnej to go wezme 😉 bede wracała jakoś po 18 lutym. i wtedy zaczyna mi sie sesja poprawkowa  😂 a do łodzi cię kiedyś chętnie zabiorę. ale to jak już będzie ładna pogoda. słoneczko. ciepełko i jak już będę jeździć. na razie oboje odpoczywamy 😉

equi.dream, nie wiem czy minerwa nie ma jeszcze łezki marone  👀

a ja mam NEWSA! sklep gnl od tej kolekcji też będzie miał w ofercie eskadrona!  😅
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 20:24
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi mojego zwierza ubrać w Aubergine, Violet i Anthrazit z nowej kolekcji?  :kwiatek:

wątek zamknięty
Dzięki neon  :kwiatek:

Livia- To zdjęcie, Twój koń, ten czaprak to obłęd totalny. Nie mogę się na nie napatrzeć  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 20:31
Presja, dziękuję  :kwiatek: Dlatego taką szopkę odstawiam i się podniecam tą nową kolekcją, bo w fioletach mojemu do pyska, to jego kolor życia  💘 😉
wątek zamknięty
ja uważam, że marone jest piękny. broń boże wypłowiały  🤔


xxagaxx z tego co zdążłyłam się zorientować nei lubi jasnych brązów. Mi się marone na kasztanach, bardzo podoba  😜

Jestem ciekawa brillantów z nowej kolekcji, strasznie mnie razi lamówka w tym żółtym i sand :/
wątek zamknięty
Livia- Ja też jestem zakochana z fioletach, zdobyłam już 3 rzeczy z lavendera i zamierzam dokupić kilka z nowej. Oczywiście ukłon w stronę ninevet bo o ile nie myli mnie pamięć to chyba jej autorstwa fota  😉

http://re-volta.pl/galeria/foto/29022#f

Ten żółty to obłęd  💘
wątek zamknięty
jezu ale dziewczyny spokojnie, przecież mi chyba moze się coś nie podobać nie?? Ja nikomu nic nie narzucam 😉


wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 20:38
xxagaxx, na początku mi się nie podobał, ale po zdjęciu sei, to jest oblęd !! 😀 😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 20:40
Presja, no ja mam łezkę lavender, łezkę lavender exclusive w drodze i derkę polarówkę jednolitą 😉 No i teraz chcę co najmniej dwie łezki, derkę i może tego anthrazita 🙂 W ogóle powinnam się przerzucić na tylko i wyłącznie fiolety  🙄
I tak, to fotka ninevet  :kwiatek:
wątek zamknięty
livia

edity zaraz będą

ok, już wszystkie. sorry że tak słabo ale się spiesze.
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 20:43
bay, to nie jest turf ?  🤔
wątek zamknięty
wzięłam z twoich zdjęć z tej wiadomości: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,41891.msg890122.html#msg890122 więc to już Ty musisz wiedzieć 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 lutego 2011 20:48
to zdecydowanie nie turf 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 20:48
Bay, serdecznie dziękuję!  :kwiatek: Widzę, że na Anthrazita też trzeba będzie pieniądze przyszykować... 😉
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 20:52
to co wstawiłam to nowa kolekcja, ale po dokładnym przyjrzeniu widze, że to nie turf :kwiatek: sorki  😡

Livia, w milce szałowo !!
wątek zamknięty
dziewuchy po przeglądzie szmatoszafy- zostawiać ? Jakoś szału nie robi... Może to światło, może brak owij, a może ten kolor jest po prsotu dla gniadych ? ( patrz zdjęcia disco)
wątek zamknięty
Livia- Dwa ostatnie obłęd  😎
wątek zamknięty
fioletowe zawładnęły moim sercem  😍
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
08 lutego 2011 21:01
equi : sprzedaj 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
08 lutego 2011 21:01
noen, Presja, dzięki 😉 Ten szary w sumie też mi się zaczyna podobać - na moje nieszczęście 🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia nie gadam z Tobą  🤬 uwielbiam fiolety, a na moim zwierzu wyglądają.... w sumie w ogóle nie wyglądają ;( Zbierz zimową sierść z linienia do wora i podeślij, zrobię sobie karego  😀iabeł:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.