ODSZEDŁ ORKAN :(

nie mozna jakos 'zareklamowac' zle zrobionych zdjec lub wymusic zrobienie po niskich kosztach odpowiednich? czy to nie wina osoby robiacej zdjecia ze zle sa?
Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam...

Jedna re voltowiczka zaproponowaa pomoc, jest szansa wykonania zabiegu na SGGW za mniejsze pieniadze (nic pewnego).
Jestesmy w trakcie załatwiania sprawy. Gdy tylko cos bedzie wiadomo na 100% od razu nadam. Mam nadzieje ze na dniach juz bede cos widziala.

Przetoka jest caly czas zamknieta, Orkan czuje sie dobrze. Jutro dodam zdjecia 🙂

gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
09 lutego 2011 18:05
Widze że masz znacznie Większą konkurencje jesli można tak to nazwać nie sądze by odświerzanie tego wątku przez Ciebie miało już sens kto miał dać dał już teraz kto tylko mozę pomoże dziewczynie po bardzo ciezkim wypadku bo jednak zdrowie człowieka jest znacznie ważniejsz .
Dlaczego nie ma sensu? Dziewczyna informuje o stanie obecnym konia, podejrzewam, że te osoby, które pomogły będą zainteresowana jak sprawa wygląda na bieżąco. A "konkurencja" zawsze była duża, bo osób potrzebujących pomocy jest bardzo dużo (nie tylko na tym forum). Jakby każdy tak do tego podchodził to np. Gniadoszka nie ogłosiłaby że potrzebuje wsparcia bo na świecie jest tak dużo potrzebujących ludzi i dzieci, więc kto przejąłby się jej chorym koniem.
gajara18 po raz kolejny mnie rozbawiłaś 😵 akurat Twoja opinia nie ma  zbyt dużego znaczenia, więc zajmij się swoimi sprawami...wszystkich tu obecnych zapewne interesuje stan Orkana...a Tobie to tylko pogratulować i to napewno nie inteligencji  🤔wirek:
Gajara, twój post jest nie tylko nie na miejscu..jest po prostu obrzydliwy 🙄
gajara - nie masz nic innego (madrzejszego :!🙂 do powiedzenia ❓ - to lepiej nie pisz NIC 🤬
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
09 lutego 2011 21:53
to co napisałaś jest obrzydliwe... 🤔 gajara

wstydzę się że jesteś ze mną na jednym forum 😡

i myślę że nie tylko ja....
slojma   I was born with a silver spoon!
09 lutego 2011 21:54
Widze że masz znacznie Większą konkurencje jesli można tak to nazwać nie sądze by odświerzanie tego wątku przez Ciebie miało już sens kto miał dać dał już teraz kto tylko mozę pomoże dziewczynie po bardzo ciezkim wypadku bo jednak zdrowie człowieka jest znacznie ważniejsz .

Jak możesz wypowiadać się za kogoś i to w tak okropny sposób. Zajmij się sobą i swoimi sprawami, a najlepiej nic nie pisz jeśli masz pisać takie brednie.
efeemeryda   no fate but what we make.
09 lutego 2011 22:47
szkoda, że nie można dostać bana za tak daleko posunięte obrzydliwości... bo to chyba najlepsze słowo.  🤔  🤔wirek:

naprawdę, nie rozumiem gajara, po co to napisałaś ?  👿



madzik nie czytaj nawet takich rzeczy, wszyscy trzymamy kciuki za Orkana !  😀
Widze że masz znacznie Większą konkurencje jesli można tak to nazwać nie sądze by odświerzanie tego wątku przez Ciebie miało już sens kto miał dać dał już teraz kto tylko mozę pomoże dziewczynie po bardzo ciezkim wypadku bo jednak zdrowie człowieka jest znacznie ważniejsz .
no popatrz jaka szkoda że zabrakło ci refleksu...ze swoimi dysfunkcjami, śmiało mogłaś konkurować z "ekstremalnym wypadkiem", a tak to już kto miał dać to dał  👀
Dzieki Wam :kwiatek:

Dla zainteresowanych ja jednak będe pisała co z koniem... Myślę, ze przypadek Orkana jest skomplikowany, trudny i godny uwagi. Co się dowiedziałam: "że Polscy lekarze bali sie ten zab usunac, bo kosc zuchwy na zdjęciach RTG przez rope jest ewidentnie zgnita i tu jest ryzyko ze pojdzie zakazenie na caly organizm..."
Czekam na ostatnia wiadomosc czy uda sie cos zalatwic na SGGW.

Chciałam wstawic zdjecia, ale czytnik kart mi nie działa... 😤

znam wspaniałego weta z SGGW jak chcesz pogadam z nim o Twoim koniu i o jego operacji w klinice i trzymaj się cieplutko.To ,źe człowiek waźniejszy od konia nie oznacza że i konikowi  nie nalezy się pomoc.Ja dla swojej kobylki tez wlazłam w długi ,tez ją leczę i doskónale Cię rozumiem i cały czas trzymam kciuki
Gajara- sorry, ale to że tobie coś się wydaje, nie znaczy, że inni również tak myślą.
Poszło ode mnie na Orkana. I pójdzie jeszcze.

madzik- ja nadal czekam na info ostateczne. Dokładnie co/ jak i gdzie będziesz operować. Daj znać.  🙂 Życzę najlepszego.
gajara 🤔wirek:  za to co napisałaś, brak słów 🤔
mnie również interesuje,  co z Orkanem, tak samo jak temat o wypadku, każdemu w życiu nagle coś może się przydarzyć, sama to wiem o sobie, chociaż wydawało mi się, że jestem najzdrowsza na świecie... i także leczyłam konia, dopiero wraca do zdrowia...
Trzymam kciuki, żeby jednak znalazł się ktoś w Polsce, żeby zabieg poszedł sprawnie i szybko. 😉
fanelia   Never give up
10 lutego 2011 08:04
Ja też czekam, co z Orkiem, zyczę Ci, żeby decyzja, którą podejmiesz - obojętnie jaka by ona nie była - okazała się trafna i by Orkana w końcu wyleczyli, bo to naprawdę fajny konik i warto o niego zawalczyć, by jego przyszłe życie było już bez niepotrzebnego bólu... A Ty żebyś mogła skupić się na nauce, sobie i swoim życiu, bo jego choroba też Tobie przeszkadza w rozwoju, nie ma co ukrywać, ale jestem pewna, że jak już wyjdziecie z tej sytuacji obronną ręką, to będziesz dopiero miała mnóstwo motywacji i siły do osiągania innych rzeczy 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2011 08:18
gajara tacy ludzie jak Ty z dysfunkcją mózgu powinni mieć zakaz funkcjonowania na forum!!!!!!
dea   primum non nocere
10 lutego 2011 08:42
Pisz dalej o siwym. Ja mam teraz mały dołek finansowy, ale jeśli jeszcze zdążę przed kliniką, to też wpłacę. Trzymam kciuki mocno.
Widze że masz znacznie Większą konkurencje jesli można tak to nazwać nie sądze by odświerzanie tego wątku przez Ciebie miało już sens kto miał dać dał już teraz kto tylko mozę pomoże dziewczynie po bardzo ciezkim wypadku bo jednak zdrowie człowieka jest znacznie ważniejsz .


Gajara masz rację, jesteś chora ale na MÓZG  🤔wirek:
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
10 lutego 2011 09:16
A wy jak zawsze swoje wyraziłąm tylko swoją opinie i tyle ,dla mnie głupota jest wożenie konia do niemiec gdy nie wiadomo co sie stanie w czasie transportu skoro mamy też dobrych specjalistów u nas .Ale dobra róbcie co chcecie i to jest wątek o Orkanie wiec nie zaśmiecajcie go pisaniem swoich opini o mnie tylko popierajcie orkana w powrocie do zdrowia .

A gniadoszka miała straszną historie z koniem bardzo wspułczuje ale ona miała jakieś konkrety a tu nie ma według mnie ,Ale cóż tylko już mi nie odpowiadajcie bo i tak to nie ma sensu tylko robicie  🚫
Ale o co cho?  🤔 Sama przyszłaś do tego wątku z jakąś durną informacją, a teraz zmieniasz nagle temat na gniadoszkę, to może pogadajmy o tragedii w Smoleńsku?  Co Cie to obchodzi, gdzie koń będzie zawieziony, nie pomogłaś to się nie wtrącaj i nie udzielaj się w sposób jaki to zrobiłaś tam na górze, bo o niczym dobrym to nie świadczy. Jedynie pokazałaś po raz enty szczyt swojej głupoty.
Gajara od dawna dziewczyna nie pisze o klinice w Niemczech a o prawdopodobnym leczeniu konia na SGGW.Zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj wątek. Zgadazam sie z Presją- nie pomagasz, nie chcesz pomóc - nie pisz.
A durniejszych postówniż te Twoje to chyba pisac już nie można.
ja kiedys walczylam o konia, ktoremu lekarze nie dawali szans. nigdy nie chcialabym juz przechodzic czegos takiego. dlatego z napieciem czekam na wynik tej akcji.. cuda sie zdarzaja
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
10 lutego 2011 12:16
gajara18, historia historii w tym akurat przypadku jest sobie równa. Osobiście nie widzę różnicy między ratowaniem jednego konia a drugiego. A że to forum "końskie", to rzeczą normalną jest, że najważniejsze są tu zwierzaki, czasami nawet ważniejsze od ludzi ... A już na pewno od takich, jak Ty!!!
Ja też mam dołek finansowy z powodu zmiany pracy, natomiast staram się wspomóc dziewczynę chociażby dobrą radą i pozytywnym myśleniem.
Magda, nie poddawaj się i informuj na bieżąco, co załatwiłaś / ustaliłaś. Wiele osób trzyma za Ciebie i Orkana kciuki  :kwiatek:
Jak tylko będziesz miała jakieś konkrety odnośnie SGGW, to daj znać najlepiej na PW - uaktualnię info na moim blogu.
ojj,trzymamy kciuki żeby sie udało ! 🙂
madzik2626 jak się sprawy mają?
Czekam na wiadomość od revoltowiczki co z klinika SGGW, osoba jest zalogowana, ja wysłałam wiadomości, niestety mi nie odpowiada.
Sama nie wiem co o tym myslec, juz raz zaproponowano mi pomoc, po czym osoba przestala sie odzywac....
Gdyby udalo sie zalatwic zabieg taniej badz nawet za darmo na SGGW (marzenie). Studenci mogliby zdobyc jakies doswiadczenie, przypadek nalezy do rzadkich.
A moze powinnam wyjechac jednak do Niemiec, pozapożyczać sie na okolo. Chciałabym podjąć jak najlepszą decyzje!!!  😕 😕 Nie wiem co robic!!!!! A orkan ma sie dobrze, jak narazie 😡

Taka ciekawostka: Zdjecia RTG, ktore wykonal drGolonka w szpitalu wysylałam do wielu wetów przedewszystkim Niemcy. Jeden wet pytal czy ten konik nie ma 4lat, bo na zdjeciach widzi mleczaka...  🤔
A P 100zł
Uzbierana kwota od revoltowiczów to 1067zł  :kwiatek:
madzik poczekaj, nie goraczkuj sie- decyzje na sggw nie zapadaja ot tak wiec spokojnie🙂
trzymam mocno kciuki -ja na pewno sie odezwe jak bede u Was w okolicy i pomacham isisem czy zrobie reiki 🙂
:kwiatek:
Konio przedwczoraj oszalał  💘 dodaje kilka zdjęć, jade do Niego, jak wróce moze bedzie jakas wiadomosc dot. sggw...

EDIT:
A P 100zł
E P 50zł
Uzbierana kwota od revoltowiczów to 1117zł

Do tej pory nie otrzymał wiadomości w sprawie sggw...  😕 
Widać, że Orkan o niebo lepiej😉  🏇  Jak tam sggw? nie odpowiedziało jeszcze? 🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się