Powietrze pachnie jak malinowa mamba, czyli JEST FAJNIE

abre wow, właśnie miałam spytać o aparat, ale zen mnie ubiegła 🙂


Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
10 lutego 2011 13:56
Jest fajnie. Jest pięknie. Jest zaskakująco. Jest bardzo malinowo. I na pewno mi się to nie śni.
Chociaż, gdyby to był sen, to bym skorzystała z okazji i np. nagadała co nieco szefowi 😉
Gdzie tam. Nie wzięłam aparatu. A nawet gdybym go miała, to bym nie zdążyła zrobić zdjęcia - to był łoś uciekający 😉 - najdłużej widziałam jego oddalający się zad 😉
Ale spotkałam go tam, gdzie spodziewałam się go spotkać... więc mam nadzieję na powtórkę 🙂
Najbardziej cieszy mnie to, że wreszcie mam z czym przyjść do tego wątku.
Mam absolutnie cudownych ludzi wokól siebie.
Fantastycznego konia.
Cieszy mnie wszystko. Najbardziej to, że jedna z re-voltowiczek z własnej nieprzymuszonej woli chce mi pomóc spełnic marzenie. Cieszy mnie bardzo, że są jeszcze tacy ludzie. Ostatnimi miesiącami myślałam, że juz wymarli.
Cieszy mnie, że wreszciew poznaję siebie. Zmieniam się. Nie jestem juz pod wpływem nikogo.
To, że potrafię pogodzić dwie pasje. Ze nie przejmuję się tym, że w stajni mówią, że jak nie siedzę tylko w qunisiach to jestem zło.
🙂🙂
Absolutnie fantastyczny kraj, ludzie, życie.
Obłęd w ciapki 🙂
szalonakobyła - ja też czasem tracę wiarę w ludzi a później okazuje się, że pomagają mi w najmniej spodziewanym momencie 🙂

Niedługo zaczynam znów jazdy z trenerem!  🏇
Jest fajnie. Jest pięknie. Jest zaskakująco. Jest bardzo malinowo. I na pewno mi się to nie śni.
Chociaż, gdyby to był sen, to bym skorzystała z okazji i np. nagadała co nieco szefowi 😉


No nareszcie, że się tak wyrażę. Ja też nie narzekam, przyjaźń to piękna rzecz. Świadomość, że dla kogoś jest się ważnym, niezależnie, czy jest dobrze czy źle - bezcenna.
ja też się bardzo cieszę, mam mnóstwo powodów... 🙂
po prostu życie najwyraźniej rekompensuje mi to, co stało się złego.
Ech, chcę, żeby to było już lato...
A.   master of sarcasm :]
11 lutego 2011 19:03
znalazlam moj watek na starej volcie z dedykacja od Mii  🙇 🙇 🙇

Boze jakie piekne wspomnienia...

http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=4997&st=0&sk=t&sd=a
trzynastka   In love with the ordinary
11 lutego 2011 22:46
wiecie co zrobiłam ? 😀
Zacisnęłam prawą rękę w lekką pięść ! jestem prze szczęśliwa !  😜 💃

Edit:  😅 zaczynają mi się zarysowywać stawy ! 😀 Opuchlizna schodzi ! 😀 😀 😀
Myślałam,ze nigdy tu nie napiszę.
Tymczasem życie pisze inne scenariusze.
Forumowa Anja zaprosiła do RR panią Wandę Wąsowską. 
I mogłam znów spędzić wiele chwil z tą niezwykłą osobą.
Pani Trener w futrze z norek daje mi tyle wiary w życie , tyle sił,że teraz siedzę siąpię w poduszkę i marzę o tym,że ją znów spotkam a powietrze pachnie jak w tytule....
Anja -dziękuję.  :kwiatek: :kwiatek:
Prawda Taniu ?
Niesamowita energia pani Wandy zadziwia, zachwyca, fascynuje.
Chciałabym takiej energii choć ciutkę na moje niedługie stare lata
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
12 lutego 2011 19:09
Myślałam,ze nigdy tu nie napiszę.

no jak to tak? 😉 Na pewno są chwile kiedy jest Ci fajnie i chciałabyś zatrzymać czas.


I tak na temat: jest super! od 2 tygodni chodzę zadowolona i sinusoida moich humorów jest teraz w górnej połowie (co niestety oznacza, że zaraz zaliczę spadek normy, ale co tam 😉)
a ja tym razem znalazlam na stoku aparat fotograficzny, który oddałam właścicielowi... po raz kolejny uśmiech i wdzięczność... bezcenne 🙂

i po tygodniu urlopu ze słońcem i w domu świeci!!!!
A.   master of sarcasm :]
14 lutego 2011 14:02
wiosna!!! wiosna!!! WIOSNA!!!!!!!!!!!  😅 😅 😅 😅 😅 💃 💃 💃 💃 🙇 🙇 🙇 😍

...niektorzy Angole juz dzis w T-shirtach pomykaja  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 lutego 2011 16:17
Jezdziecki weekend, odwiedziny znajomkow, opanowana sytuacja w stajni, nawet skrecona kostka i chore dziecko to pan Pikus 😉


ten kawałek wyzwala we mnie dziki zew, wiosnę czuje, yeaah  🏇
jest cudnie, słońce, mrozik, spacery i wreszcie powoli wracam do koni, dziś kolejna jazda  💃
Stwierdziłam że trzeba żyć dalej  😉  ostatnie parę dni spędziłam w gronie znajomych ,walentynki były dla mnie wspaniałe  😍  ,dzisiaj byłam u fryzjera i jestem mega zadowolona ze ścięcia (fryzjerce dałam więcej ,taka byłam zadowolona a ona w szoku że dostała napiwek  😁  )

Mąż namówił mnie na teren w tą niedziele i pojedzie zemną ,mam nadzieje że się nie rozmyślę .Rehabilitacja pomału przynosi poprawę  😉


Jeszcze żeby moja sprawa ruszyła i przyszła dotacja to już by było całkiem super .
A.   master of sarcasm :]
16 lutego 2011 14:12
jedno, ze efekty silowni zaczynaja byc widoczne;
drugie, ze wlasnie wplacilam depozyt na szczeniaczka mini jack russell  😜
trzecie, ze wiosny ciag dalszy!

😜 💃 😅 😍 😅 😅 😅 😅
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lutego 2011 15:11
wiosny ciag dalszy!




taaa, ciekawe gdzie 😉

Zeby nie offac 😉 : naprawda auta okazala sie drobnostka! ( bo poza tym kiszka 😉......)

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 lutego 2011 15:14
taaa, ciekawe gdzie 

a Anglii zdaje się
BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lutego 2011 15:18
no wiem, wiem, ale u nas minus 7, wiatr i ogolnie wiosny ani widu.. i tak sie chcialam oburzyc dla sportu 😉
majek   zwykle sobie żartuję
16 lutego 2011 15:49
u nas było ostatnio -17
i świadectwem na to, że jest mega wygwiazdów jest chyba to, że stawiają nam w okolicy kilka wiatraków.

Ja się cieszę, że idzie wiosna, cieszę się, że moje dziecko rośnie i już niedługo nie będzie trzeba za nim latać krok w krok.
Cieszę się, że zdecydowaliśmy się zrobić miszmasz z końmi i nasza młoda klaczucha z nami zostaje, a ukochany koń nie będzie przeze mnie zaniedbywany (w sensie jazd) i będzie biegał jako koń pokazowy, co zawsze mu odpowiadało.
Cieszę się, że mam wreszcie pomysł na nasz ogród i nie mogę się doczekać budowania placu zabaw w naszym świerkowym lasku pod domem. Niedługo wyciągnę z garażu trampolinę..

No i jadę na kurs, na który od x lat nie mogłam się zdecydować.
A.   master of sarcasm :]
16 lutego 2011 15:59
taaa, ciekawe gdzie 

a Anglii zdaje się


O, tu dokladnie jest wiosna:

http://maps.google.co.uk/maps?hl=en&tab=wl
A ja się ciesze, że mam w końcu nowy internet  😅  nie muszę już po kilkanaście razy klikać ,,odśwież strone ,, nie będę się już wściekać ,że jakieś zdjęcie nie chce mi wejść .
Normalnie jestem szczęśliwa  😍  taka mała rzecz a jak cieszy  😉
Ja Twój entuzjazm doskonale rozumiem, jako szczęśliwa mieszkanka leśnej dzielnicy nadająca na iPlusie - zasięg edge w porywach dwie kreski. Jak jestem gdzieś w mieście z lapkiem i mam 3G+ to normalnie rządzę 😉

BASZNIA   mleczna i deserowa
16 lutego 2011 18:54
zrobie parszywego offa, ale wszytkim, ktorzy maja tylko zasieg komorkowy u siebie goraco polecam radiowke orange-leci po starym, analogowym centertelu i jest to w porownaniu z komorkami niebo a ziemia 😉
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
19 lutego 2011 22:49
Sobotni wieczór, zimne pifko, dobry film i kot mruczący na kolanach - żyć, nie umierać  🏇
A.   master of sarcasm :]
20 lutego 2011 08:06
dzis o 5.15 przyjechaly do nas klacze niemieckie w tranzycie - wsrod nich slynna ELLE DANZIG  🙇  zaraz jade spowrotem do stajni i bede miala z nia ZDJECIE  🙇 😅
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 lutego 2011 10:15
Dobry humor od rana sprawił że nabrałam więcej chęci do życia  😅
Dzisiaj skończyłam funkcje Sołtysa ,czekałam na ten dzień z utęsknienie ,teraz jestem wolna i zaczynam swoje prywatne życie ,oczywiście z końmi .

A tak pozatym kupiłam konia  🤔wirek:  i zaczynam od nowa .Mam nadzieje że w maju ruszę na pierwsze pokazy ,mąż i moja rodzinka mnie wspierają , przyjaciółka pomaga mi przy koniach .Naprawdę zaczyna być dobrze  😉 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się