Stajnie w Warszawie i okolicach

zduśka, właśnie tą stajnię wydżierżawiła Ruffian,. Pisała o tym na górze tej strony 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
18 lutego 2011 10:57
zduśka o wierzbowym vel mokrym piszemy tu od kilku stron  😉 - forumowa Ruffian właśnie go wydzierżawiła  💃 💃

edit: bera7 jaka synchronizacja 😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
18 lutego 2011 11:02
dzięki ..... chyba jestem nieprzytomna  😡
VerCor

Zycze powodzenia poniewaz wiem ze dobrze zjmujesz sie konmi wiec napewno uda sie Wam rozkrecic ta stajnie i zrobic fajny osrodek 🙂
Zduśka, Kami09 dzięki za miłe słowa. Będę starała się jak mogę 🙂
Szukam w stajni w okolicach Warszawy od strony Janek, Pruszkowa. Właściwie moim jedynym wymaganiem są padoki i w miarę nie za wysoka cena.
Ma ktoś może informacje o stajni Szarża w Popówku i Paszkowie?(Istnieje w ogóle jeszcze?)
Jak na razie widziałam Vethorse, Duchnice, jakby ktoś miał coś do zaproponowania jeszcze to będę wdzięczna 😉
siemano!
kojarzycie jakiekolwiek hodowle w okolicy Wawy?
szukamy z Jessy i Tigrą stadniny na jutrzejszy wypad fot.
MsCarmen, okolice średnie ale najbliżej Wawy to chyba Łąck. No i hodowla p.Makowskiego...
sk krasne i kilka hodowli arabow na pld od Otwocka
Witam,
Poszukuje stajni w okolicach Radzymina w ktorej znajduje sie chodz jeden ogier kryjacy,moze to tez byc jaka prywatna stajnia wlasciciel posiadajacy ogiera.Szukam juz od 2 lat ogiera do pokrycia mojej klaczki.Nie mam duzych wymagan co do ogiera musi byc tylko nie za duzy i nie zbyt rozbudowany poniewaz moja klacz jest rasy sp(po arabie) malutka i delikatna ma juz 7lat i nawyzszy czas zeby dala źrebaka.Widze ze sa tu osoby z tych okolic znajace stajnie stad i moga mi pomoc.Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2011 16:11
Nie wiem czy Podolszyn to te okolice, mają ogiera który krył, nie wiem czy udostępniają go do krycia, jest w dzierżawie (był?) i chodzi mały sport.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
21 lutego 2011 16:21
MsCarmen jest jeszcze Osieck i Bogna, oraz hodowla p. Zająca w Józefowie k/Legionowa (pytanie czy nie przekształciła się w pensjonat).
gunia92, ja mam ogiera trakena litewskiego 165cm, od przyszłego tygodnia będzie stał w Mokrym koło Radzymina wiecej na pw
To ja wwpadam go obejrzeć .Kocham trakeny zza wschodniej granicy!
zapraszamy mam nadzieję że do przyszłego poniedziałku najpóźniej będziemy już u siebie 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2011 13:16
Czy wy robicie interesy w wątku? A kysz na pw 😁 Bo się jeszcze ostrzeżenia posypią za reklamę czy cóś 🤬
Czy wy robicie interesy w wątku?

Nie interesy! Przecież przygotowują akt seksualny!  🤣  Seks ma byt wszędzie    🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 lutego 2011 13:33
To piszę że interesy, a seks za pieniądze to już w ogóle zuo 😁
Faktycznie, nie pomyślalam, że to seks za pieniądze  🤦  Ale może zrezygnują z pieniędzy i pójdą na czysty seks o 😡 
heheh ja jestem za...(ta rezygnacja z pieniedzy 😜  😉 )
Słyszał ktoś może o stajni p. Klemensa Majkowskiego w okolicach Warszawy? Miałabym parę pytań na PW. :kwiatek:
witam to nie miejsce na ogłoszenia
halo,halo,  czy ktos ma konia w stajni "U Zajaca" w Jozefowie? albo jakis kontakt do p. Macieja Zajaca? bo jakies nieaktualne numery tel. sa w spisie stajni.
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
26 lutego 2011 20:56
halo,halo,  czy ktos ma konia w stajni "U Zajaca" w Jozefowie? albo jakis kontakt do p. Macieja Zajaca? bo jakies nieaktualne numery tel. sa w spisie stajni.


Napisz do Dramki.
Witam-jestem z Wrocławia.
Ma ciekawą ofertę pracy w Warszawie. Dodam że nie znam stolicy wcale 😉praca będzie na ul.Pięknej i w tych też okolicach wynajęłabym mieszkanie.Pojawia się tylko pytanie co z koniem 🏇
Czy może mi ktoś polecić pensjonat w Wawie z dobrym dojazdem ze śródmieścia? Cena nie gra roli- ważne żeby koń miał dobrze, hala,padokowanie,czysto i schludnie.
Proszę o pomoc-sprawa dla mnie dość pilna,więc piszcie
Perlica, A nie da rady poczytać tego co jest już napisane?
Dobry dojazd ma być komunikacją czy samochodem?
Co dla Ciebie oznacza dobry dojazd? 10min czy 30-40min? W jakich godzinach, bo śródmieście od 7.30 do 18-19 jest mało przejezdne. Im dalej od centrum tym słowo "padokowanie" nabiera większego znaczenia. Stajnie w W-wie pastwisk nie mają. Raczej wybiegi, na których koń może rozprostować kości. Im dalej od samego miasta tym większe szanse na pastwiska.
Pewnie że da radę, tylko mi same nazwy stajni nic nie mówią bo nie wiem gdzie one się znajdują, dlatego poprosiłam o pomoc.
Dojazd mam na myśli autem oczywiście, maksymalnie do 50 minut w 1 stronę .
Padok-mam na myśli żeby koń nie stał w boksie. Rozumiem że im bliżej miasta to nie będzie łąk.
Ilość km nie odgrywa roli- bardziej czas, a nie mam pojęcia jakie korki są w warszawie.
Pytam o dojazd oczywiście w godzinach popołudniowcy czyli dużego ruchu.
Obecnie jeżdżę do konia 50 km w 1 stronę i jest ok bo jadę autostradą i nie mam ani przez 1 m korka.

Z ul. Pięknej najbliżej masz stajnię Belvedere w Łazienkach. Dwie ulice dalej 😉
Dziękuję- zaraz poszukam opinii o tej stajni.Edit: poszukałam i opinie nie są za bardzo, brak padoków, po za czystymi boksami nic ciekawego oprócz lokalizacji.
A stajnia Iskierka to jest daleko od Śródmieścia?
Bo wygląda fajnie na zdjęciach i w opiniach forumowiczów.
cieciorka   kocioł bałkański
04 marca 2011 14:31
Perlica, zacznij od katalogu... 🙇
potem zadawaj pytanie, może będziemy mogły pomóc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się