Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Zostawiłam sobie duuuży margines na błądzenie po lesie. (nie wzięłam po uwage dojazdu drogą :zemdlal🙂

W takim wypadku za dwa weekendy możesz się nas spodziewać 😀
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 marca 2011 12:42
ale tam- będziesz żyć, nie takie rzeczy przeżyłaś 😁
hmmm... a jakież to inne rzeczy przezylam...?? w ciagu ostatnich 5 lat przewrocilam sie z koniem na sniegu i przez to kompletnie mam dosc innych koni niz "zatwierdzone", oraz zsunelam sie z Kasza podczas wsiadania na niego na oklep 😂 plus wczorajsza wywrotka - mimo wszystko, wydaje mi się, że to jednak nie jest bardzo hardkorowy tryb 😉
wątek zamknięty
caroline dobrze, że nic wam się nie stało, wywrotki nie są fajne 🙂
wątek zamknięty
archeo, hehe pewnie, że drogą, lasem to dookoła.. 🙂

caroline, a nie to Cię przepraszam- zapomniałam, że dla Ciebie życie rekreanta leśno-polnego zaczęło się teraz prawie jak od zera 😉 no cóż- uroki terenów 😀 najważniejsze to się mocno nie poobijać 🙂
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
04 marca 2011 13:53
archeo jak poczekasz do wiosny wiosny to przyjadę i dotrzymam Ci towarzystwa w spacerku stępem :P
wątek zamknięty
bjooork złapiesz formę w Zieleńcu i dasz radę.

Albo wiem pożyczymy siwego jak Olek pojedzie do Krakowa (i tak bedę musiała go wtedy ruszyć).
wątek zamknięty
Burza siur.
Tylko nie wiem czy Cedryk będzie miała ochotę na prawie godzinę stępa.

Archeo pewnie, że wolę po lesie i nawet godzinę stępa, po pierwsze lepiej poznam las na wypadek samotnych wędrówek a po drugie już tak mi się chce do tego lasu  😜, że chód jest bez znaczenia, w stępie przynajmniej sobie pogadamy  o zbliżającej się Burzy 😁
wątek zamknięty
Tak sobie myślę, że Skary po prostu dojrzał, tak psychicznie. Dzisiaj miałam super przeżycie- dzięki uprzejmości Forty ( :kwiatek: ) wsiadłam na Agrosa 😜 😜 😜
wątek zamknięty
abre   tulibudibu
04 marca 2011 18:32
caroline, nie zazdroszczę, do ziemi miałaś daleko 🙂

Wiwiana, u Was tereny też takie zalane? Wyobraziłam sobie Ciebie na Pomponie 😉 Dobrze, że Koń B. wyższy!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 marca 2011 18:47
abre, ja cie ostrzegam, ty trenuj i się szybko ogarniaj - niedługo bedziemy mieli na stanie trzy gniade stare gady... my z Wiwianą damy radę tylko z jednym na raz się szarpać, więc trzeci może być dla ciebie 😉

ja chyba nieco tę naszą wywrotke bagatelizuję... bo jej nie widziałam 😉 Wiwiana nadal pod wrazeniem... no ale ona widok miała z pierwszego rzędu 😉

wątek zamknięty
caroline, uważaj na siebie! Szliście sobie i nagle gleba..? Mi w lesie Skary dwa razy prawie usiadł na zadzie- i chwilowo nie jeżdżę na spacerniaki..
wątek zamknięty
abre   tulibudibu
04 marca 2011 18:54
Tylko mnie nie zapomnij uprzedzić, żebym kask wzięła... i może kamizelkę pożyczyła 😉
Kto do Was dobija? Nowy koń na emeryturę (taaaa 😉 ) czy Wiwiana postanowiła kupić coś wysoko zawieszonego?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 marca 2011 19:00
zen, dokładnie tak - szlismy sobie i bach!
poza tym sie nie ślizgał ani nic takiego - konie mamy bose, więc luzik 😉
po prostu lód ukryty pod śniegiem znienacka nas zaatakował 😉
ale koń dzielny - nie nawiał ani nie histeryzował. wstał i sie rozejrzał co się stało.

abre, nowy pensjonariusz 😉
kask to bardzo dobry pomysł - będziesz do nas pasować 😎
wątek zamknięty
Dobrze, że nic poważnego się nie stało!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2011 20:35
wróciłam od Niuni  😜 😜 😜 zaczynam uwielbiać tę zołzę  😜 😜 😜

Dziewczyny zen, Forta - Wasza stajnia jest jeszcze dalej za Aro licząc od Wawy czy bliżej?
wątek zamknięty
Dalej 😉 ale już niedaleko, jakaś minuta jazdy odkąd wjedziesz na główną.
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2011 20:49
Dalej 😉 ale już niedaleko, jakaś minuta jazdy odkąd wjedziesz na główną.


dzięki 😉 bo zgłupialam 😉
wątek zamknięty
Ależ proszę, to dosłownie chwila jazdy, zaraz za górką po prawej stronie. Nie wiem tylko którą bramą osoba do której jedziesz cię pokierowała 😉
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2011 21:15
Ależ proszę, to dosłownie chwila jazdy, zaraz za górką po prawej stronie. Nie wiem tylko którą bramą osoba do której jedziesz cię pokierowała 😉


yyy ja też nie wiem 😀
wątek zamknięty
Cedryk, o jaaaa ploty! 😀
wątek zamknięty
a ja miałąm dziś przemiłe przedpołudnie z re-voltowiczkami, mnóstwo funu z Zen na Agrosie, wizytę Ruffian i przypadokowo załapałam się na sesję Abre, która jest arcymistrzynią!  :kwiatek: wrzucam próbkę, a potem zaleję Was zdjęciami

moim zdaniem cudo:


i jeszcze próbka z jazdy
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2011 21:19
Forta, pierwsze pięęęękne 😀
wątek zamknięty
efka, to fajnie 😁

Forta, dawaj skoki! No ładnie się tak śmiać ze mnie? 😁 😜
wątek zamknięty
abre jest moim mistrzem  :kwiatek:




i teraz zgadka z cyklu gdzie jest zen? 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
04 marca 2011 22:46
i teraz zgadka z cyklu gdzie jest zen? 😉

ukryta pod derką? 😉
wątek zamknięty
wygrałaś przejażdżkę na Wróbelku  😉
wątek zamknięty
Forta, jak zawsze pięknie wyglądacie 🙂
wątek zamknięty
dziękuję  :kwiatek: Burza a wy jak? praca wre i Piorun w pełni sił i formy?
wątek zamknięty
Wre to za mocno powiedziane 😁 ale coś tam się zaczyna dziać, jakieś lekkie galopy, jakieś małe elementy 🙂 musimy się wdrozyć, Piórko w ogóle nie ma kondycji więc wszystko bardzo powoli wprowadzam i z dużą ilością przerw 🙂
wątek zamknięty
Forta super fotki!

A ja dzisiaj miałam taaaki fajny dzień w stajni. Pojeździłam nową kobyłę trenera, siwosz jak na siebie i moje umiejętności chodził wspaniale  😅 fakt, że tylko stępo-kłus, bo stał 3 tygodnie. Fajnie, że macie takie voltowe spotkania. A u nas dzisiaj nyła forumowa Arimona  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.