Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

L-ki które wziełam sa duuuze, pasuja mi tak na styk na konia ponad 170cm o dlugich nogach i długich pęcinach. Na miejszego pasuja tylko na tył. Ochraniacze sa super. Grube ale miękkie, solidne rzepy, obszyte i perforowane  😍
Robi ktoś jeszcze zamówienie z http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sale.html ?  :kwiatek:
:kwiatek:   :kwiatek: Stokrotka** ogromne podziękowania za zrealizowanie zamówienia.




EDIT: ja też jeszcze raz bym się chętnie załapała... nikt się nie podejmie?
Ja też bym się się podłączyła pod jeszcze jedne ochraniacze   😁 😍

PS Możemy zorganizować następne zamówienie, napiszcie do mnie w miare jak najszybciej kto co konkretnie by chcial i ile sztuk. Wyprzedaz moze juz dlugo nie potrwac.
Mógłby mi ktoś podać wymiary tych ochraniaczy z angielskiego sklepu, rozmiaru S, sports boots i TSX. Będę bardzo wdzięczna 🙂
I też się chętnie podłączę pod zamówienie 🙂
też bym się dołączyła, na konia 157cm i obwodzie 19 to S czy M??
Endurka ja mimo wszystko brałabym M , one są wysokie , w przypadku TSXów natomiast obwód jest zaniżony , tak mi się zdaje , bo ostatnio zakładaliśmy Mki właśnie konikowi ok 160 i były za ciasne !


Ska rozmiar wewnątrz na wysokości 2 rzepa od góry to 26 cm - szerokości , długość ochraniacza natomiast to ok . 25 cm

Kevlar'y natomiast są za szerokie jeśli chodzi o mojego konia , ale dają się dopasować 😉 
Moja też ma 160 cm i się właśnie zastanawiam.. tattiniego mamy L-ki, ale widziałam te L z tego sklepu i są naprawdę ogromne, dlatego myślę o S-kach..
Moja ma dość szczupłe te nóżki..
zamawiajcie jak uważacie , ale ja osobiście nie robiłabym takiego skoku rozmiarów 🙂 Moja ma 140 cm i nogi ma szczuplutkie ( zreszta same podkowy ma 00 wcześniej miała 3x0 ) i Ska z TSXów jest dobra na szerokość. Mogłaby być krótsza .  Ale na pyt . czy lepiej mieć krótsze i niedopinające się czy dłuższe i dopinające odpowiedzcie sobie sami  🙂
ja też chcę się dołączyć do zamówienia ochraniaczy  🙇
szuwar, mogłabyś zmierzyć mi wysokość tych Twoich S-ek?  :kwiatek:
Nie wiesz jak się ten rozmiar odnosi do pozostałych modeli?
Chce zamówić te wkkwoskie i potrzebowałabym M-ek, a są tylko S i L i mam dylemat co wziąć..
olek moj post przed ostatni , wysokość ok 25 cm dla S-ek 😉
Kevlar Sports Boots - End of Line  tylko Xl powiedzcie mi czy na małopolaka o wzroście 168 ok będą dobre czy za duże na przód i tył?
i czy tylko te rozmiary zostały ? co są na stronie ?
szuwar, chyba się starzeję - wzrok nie domaga  :kwiatek:

edit: literówka
ash   Sukces jest koloru blond....
29 marca 2011 17:00
Nie mogę wsyłać PW

chętnie zamówiłabym ochraniacze Sports Boots z wyprzedaży. Rozmiar M, kolor niebieski, komplet na 4 nogi.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 marca 2011 19:27
A czy ktoś zamówił sobie Combo Sport Boots?


bardzo mi się podobają i planuję wziąć je dla kuca 140cm na przody Ski i na tyły chyba Mki. Muszę jeszcze zmierzyć pęcinę i wysokość nogi.
Ktoś je ma może?
deborah   koń by się uśmiał...
30 marca 2011 08:50
meggii, kupowałas te?
Ja też chętnie dołączę się do zamówienia - 2 komplety na 4 łapy.
Kevlar Sports Boots - End of Line  tylko Xl powiedzcie mi czy na małopolaka o wzroście 168 ok będą dobre czy za duże na przód i tył?
i czy tylko te rozmiary zostały ? co są na stronie ?


moj malopolak ma kilka cm mniej (tak mi sie przynajmniej wyadaje bo nie mierzylam go :P), ale dlugonozny w stosunku do klody, szczegolnie ten odc tylow gdzie ochlaniacze leza ma dlugie. oczywiscie cienkie i chude
kevalry sa wyzsze o 1 cm od tsx,
tsx sa na styk - na maksa, ale zjedzają, kevlary sa troche za wysokie , ale i tak mi sie nie podobaly za bardzo na nim ...ta poduszka tak brzydko sie wyróżnia;/
martwienei się szerokością bym pominela, bo przeciez i tak sie je zaklada"na zakladke" 😉

oczywiscie mówie o tyłach, bo na przody nie ma szans XL zalozyc bo chyba by nadgarstek zakryly  😁 myle ze na przod trzeba by L lub nawet M. zreszta tam jest napisane ze na tyly bierze sie rozmiar wieksze (chyba u kazdego konia tylne nogi na tym odcinku są dluzsze 😉 )
deborah ja mam kontakty, foto jest w watku o ochraniaczach.

Jutro jest koniec promocji i mam juz zebrane zamówienie, jutro stokrotka*** się dowie czy wszystko jest dostępne i zrobi nam zamówienie  :kwiatek:. Jeśli ktos sie zdecyduje jeszcze prosze o pw rano z ilościa, rozmiarem, modelem i kolorem to ewentualnie dopiszemy do zamówienia.
Jeśli ktoś będzie robił zamówienie na ebay od Reitsport-Klawunde to ja bardzo chętnie się podłączę. Jakby co proszę o informację. 
Ja jeszcze chce sie dopisac!!!  😅 3 pary  tsx czarne XL  😅
Jeśli się da jeszcze dopisać do zamówienia to ja jestem chętna na komplet TSX Protection Boots!
domcia406 wyślij pw do stokrotki i zalacz też mnie, ile chcesz par jaki rozmiar i kolor tych TSX, bo przed 20😲0 bedzie wysyłała zamówienie, a ja do wieczora nie bede miala dostępu do komputera. Po raz kolejny przypominam że na wyprzedaży z kontaktów są tylko rozmiary S i XL.
I juz wiadomo czy wszystko z zamowienia jest ?  👀
I juz wiadomo czy wszystko z zamowienia jest ?  👀


no właśnie  😁
Sklep potwierdzil ze maja wszystko na stanie co chcielibyśmy zamówić,  dzis zostały dopisane jeszcze dwa zamówienia. Sklep ma sie kontaktować ze stokrotka jeśli okaże sie że czegoś jednak niema, zamówienie poleciało, podejrzewam że jeśli czegoś nie będzie to jutro dadzą znać. Miejmy nadzieje że tak sie jednak nie stanie  😅 😅 😅
Czyli kiedy możemy się spodziewać paczki? No i jak z płatnościami?  :kwiatek:
Każdy dostanie pw z kwotą i danymi do wpłaty. Myśle że w przyszłym tygodniu uda mi sie juz rozesłać do was paczki, ale zobaczymy jak długo będzie szła paczka z Angli.
Monny   bez odbioru .
03 kwietnia 2011 14:50
Jakby ktoś jeszcze zamawiał zbiorowo ochraniacze to ja się chętnie podepnę pod zamówienie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się