Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

ja chciałam tylko powiedzieć, że te drugie ochraniacze są równie fajne jak tsxy, właściwie różnią się przede wszystkim tym, że tsx mają te dwie wypustki od wewnątrz, które chronią przed przekręcaniem...

stokrotka*** udało się czegoś dowiedzieć??


a które to są te drugie ??
qurcze, moze też się jeszcze skuszę na z 1 parę  🤔wirek: 👀 😜
Przed chwila dzwoniłam do sklepu (zapomniałam wczoraj).
Pani powiedziała, że to co jest na stronie z wyprzedażą jest nadal aktualne.
Tak jak myślałam chcą wyprzedać wszystkie produkty.
Jak dla mnie TSX róznią się jeszcze tym że są grubsze. Nawet te moje z nowej kolekcji nie sa tak grube  😜
A więc:

ZBIERAM ZAMÓWIENIE NA RZECZY Z :
http://www.premierequine.co.uk/acatalog/Sale.html

Na pw proszę wpisywać co kto chce, jaki rozmiar, kolor, ilość sztuk.
W temacie proszę wpisać: "zamówienie" i SWÓJ NICK.
Dostalam swoje ochraniacze.
Dziekuje bardzo megii i stokrotce   :kwiatek:

Ochraniacze sa super szkoda tylko ze moj kon juz na pierwszej jezdzie sobie z nimi poradzl i zepsul rzep  😵

akzzi Do kiedy zbierasz zamowienie?
Chciałabym jak najszybciej zebrać zamówienie, bo ochraniaczy już ponoć niewiele zostało...
Jeśli zabraknie ochraniaczy-niestety zadecyduje kolejność złożenia zamówienia u mnie (tak będzie najsprawiedliwiej).

Ja dziś puściłam ostatnia paczke i jestem już ze wszystkimi rozliczona  😅 :kwiatek:
Zachęcam wszystkich do zamawiania bo ceny sa naprawde śmieszne, opłaca sie nawet kupić nową kolekcje, bo ochraniacze jakościowo są super a kosztują tyle co podrzędne neopreny na rynku w PL. Eventing boots też są bardzo fajne, podszywane grubą pianka.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
13 kwietnia 2011 14:54
Dostałam przed chwilą ochraniacze , dzięki meggii   😀
Oj no to pw chyba pośpiesznie wysłałam. Super że tak szybko doszło  💃
Sluchajcie, a jaki jest kurs tego Kr i co to w ogole?
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
13 kwietnia 2011 17:08
w hooksie jest Kr - liczą w koronach szwedzkich
Właśnie dostałam ochraniacze  😅 Wielkie dzięki dziewczyny za zrealizowanie zamówienia !  🙇  :kwiatek:
Ja też wczoraj dostałam ochraniacze  😉

Wielkie dzięki dziewczyny!  :kwiatek:
rumka   niezbadane są wyroki boskie
17 kwietnia 2011 17:56
akzzi co z zamówieniem ??  🤔
no własnie  😀
Dopiero wczoraj wysłałam zamówienie do Stokrotki, pewnie lada moment będzie wiadomo co i jak.
Spokojnie dziewczyny 😉
dziś będzie wiadomo co z zamówieniem- czy wszystkie rzeczy są, itd.

Ja mam jednak do Was pytanie... Paczka prawdopodobnie będzie w piątek u mnie na stancji, czy w związku z tym, że to już okres świąteczny i ja wracam na kilka dni do domu, nie będzie dla Was problemem jak te paczki zacznę rozsyłaś już po świetach? tak wtorek/środa??
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
19 kwietnia 2011 09:09
Dla mnie to żaden problem 😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
19 kwietnia 2011 09:23
Nawet lepiej jak po świętach  😅
cieszę się, że nie będzie to problemem  :kwiatek:
Dostałam odpowiedz ze sklepu.
Przeszukali cały magazyn dwa razy żeby znaleść dla Was wszystkie ochraniacze, szczególnie TSX'y których dużo zamówiliście.
Oczywiscie wszystkie ochraniacze maja. Dzis wysłałam im zamówienie i zapłaciłam.
Paczka powinna być u akzzi w piatek.

Monny   bez odbioru .
19 kwietnia 2011 20:46
Super  😅 💃
Ja również nie mam nic przeciwko żeby wysłać po świętach 🙂
akzzi koniecznie zrób foty jak dojdą do Ciebie !  🏇
Jeśli ochraniacze dojdą przed moim wyjazdem to zrobie foty, jeśli wczesniej wyjade, to poczekają sobie na mój powrót.
Ktoś będzie od wwwkoch-reitsport    👀
Uwaga, uwaga.
Ochraniacze sa już u mnie, odebrałam właśnie pake  💃 
Zdąrze je chyba jeszcze posegregować co do kogo ma iść...


naciau
te Twoje kevlary wyglądaja na pancerne przez to wzmocnienie.

Bardzo prosze o przesyłanie swoich danych do wysyłki!!



edit: ktoś tutaj pisał, że te TSX XL to takie duże XL... tymczasem aniaagree zamówiła "zwykłe" sports boot w rozmiarze L. I wiecie co? Są równiusieńkie! przynajmniej na wysokość, bo nie rozkładałam ich by porównać na szerokość...
Tak tsx xl nie sa takie ogromniaste jak by się wydawało, Kevlary są chyba większe  i ta nowa kolekcja wygląda na to że jest troche zawyżone względem tsx'ów. Akzzi moim zdjęć nie musisz robić  😎
czy ktoś będzie robił w najbliższym czasie zamówienie z ebaya? Bo potrzebuę jednego drobiazgu...
majeczka   Galopem przez życie!
25 kwietnia 2011 18:50
Robię zamówienie u reitsportklawunde
[[a]]http://shop.ebay.de/reitsportklawunde/m.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A4881&rt=nc&_trksid=p3911.c0.m14&_sop=1&_sc=1[[a]]

jeśli ktoś chce się dołączyć to zapraszam
akzzi, mam nadzieję, że nie będą za duże.. chociaż na razie się martwiłam, że mogą być za małe, bo mam tattini kontakty L i wydaja mi się małe na mojego niewielkiego konika. Już się doczekać nie mogę.
A te moje M-ki dużo są mniejsze?
rumka   niezbadane są wyroki boskie
26 kwietnia 2011 18:46
akzzi mogłabyś wstawić jakieś zdj ?? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się