Stajnie w Lublinie

krysiex-a czemu tylko przez chwile? 😉

nerunia-to jak je chodzi jak jest za młodziutka na publiczne pokazanie się?

przeszkody sa proste-na tym etapie nie chodzi o dziką rywalizację a o zabawę i pokazanie swojego konika/

jak ktoś ma problemy z transportem-warto zapytac organizatora czy ktoś z zapisanych osób nie ma wolnego miejsca w przyczepie...może podadza telefon do takowego...
kurczaki, czemu to jest po drugiej stronie Lublina, eh... przez to mam ok 75km do Bychawy... a kto nie był (taki off top) na festynie pierogów tam nigdy, niech żałuje :P
Czy jest na forum ktoś ze stajni Dwór w Wylagach? Mam sprawę 🙂
To chyba koło Kazimierza? Koleżanka była tam chyba ze dwa lata temu, z koniem na wakacje, bardzo wychwalała sobie tą stajnie.
Tak, to ta stajnia pod Kazimierzem 🙂 Nie chcę się tam przenosić, chcę tylko zapisać się do ich sekcji sportowej, tylko nie wiem do kogo i czy w ogóle zagadać 😉
Hmm nie mam z nią kontaktu aktualnie, poszukaj w necie, może mają swoją stronę?
Też znalazłam właśnie (kiedyś nie mieli 😉 ). Już wiem z czym do kogo, więc zrobię sobie wycieczkę 🙂
boswell moja hucka chodzi wszystkie huculskie przeszkody od źrebaka, ale chodzi od miesiaca regularnie pod siodlem od miesiaca. Ma 3 lata i wg mnie jest na nia za wcześnie.  😉
boswell & Stokrotka oj chyba nie biorę, bo to cały dzień w plecy a tak to można coś potrenować, do tego szkoda mi trochę kasy na dojazd. Poza tym czy jest go sens ciągać na taki czempionat?
jett   success is the best revenge
22 kwietnia 2011 07:51
krysiex213, impreza jeszcze nie jest zbyt pro, ale z roku na rok z moich obserwacji wynika, że jest lepiej. A czempionat... w tamtym roku były bodajże 2 ogiery...
haha to jakbyśmy pojechali i byłoby podobna ilość ogrów to miejsce na podium mamy w kieszeni  🤣
a są jakieś kategorie wiekowe? bo Bonczuch to taki ni młodzian ni dorosły

edit: ojoj toż to jest 30km od mojej stajni  🏇
jett   success is the best revenge
22 kwietnia 2011 13:43
Właśnie miałam pisać, że byście z pewnością wygrali  😉
W tamtym roku nie było żadnych kategorii. No, ale do czego kategorie jak były dwa ogry ;p
Mam nawet ich zdjęcia :



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2011 16:24
łaaaaał na Grouponie promocja -50% na 4 jazdy w Pikerze  😁
krysiex- czempionat był w ub roku tylko dla klaczy bo ogierów po prostu było za mało wiec oba zostały nagrodzone po prostu za to że się włascicielom chciało przyjechac i pokazac....co do wieku to zdaje sie ze w regulaminie jest ze od 3 lat w góre...
no i problem się rozwiązuje bo Bondek 3 lata bedzie mieć dopiero w połowie czerwca
Za to możesz szykować za rok 😀
Hej! Jestem tu nowa i sorki, ale nie mam siły czytać tych 124 stron o lubelskich stajniach...  🙄 zna toś może stajnie z pastwiskami (czyli ma być na nich trawa, a nie goła ziemia :mad🙂 i halą... Wiem, że o taką stajnie w lbn trudno. W Fideliusie 2 czy 3 lata temu było super, a teraz wszystko zalało, konie chodzą na wybieg na ujeżdżalnie, a nie tak jak kiedyś na prawdziwy wybieg (z trawą)- teraz jest tam jezioro , jeżdzi się w hali i wszędzie mokro.. Słyszałam,że Arizona ma pastwiska, na które konie wychodzą codziennie i halę- wie ktos coś więcej o tej stajni? Warto wstawić tam konia? I czy jest tak ktoś kto mógł by mi poprowadzić trening skokowy 2-3 razy w tyg? a może znacie inna stajnie, którą moglibyście mi polecić>  😀
jett   success is the best revenge
24 kwietnia 2011 14:03
Właśnie ja też mam pytanie co do Arizony - jest tu ktoś z tej stajni?  😉
Jest 😉 ale wydaje mi się, że nie ma wolnych boksów. Trzeba zadzwonić i się dopytać.
lenkalbn nie trzeba czytać wszystkich stron, spis i krótki opis stajni jest na 1 stronie wątku, plus jak wjedziesz na samą górę strony na re- volcie to jest taki przycisk: katalog stajni...

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 kwietnia 2011 17:26
lenkalbn przepraszam, że jestem niemiła, ale 124 strony wątku zrobiły się głównie dlatego, że leniwym ludziom nie chce się przeczytać kilku stron, czy choćby pierwszej, i zadają te same pytania po 100 razy.

P.S. w Bystrzejowicach jest trawa, ale wolnych boksów nie ma.
u mnie jest trawa, ale aktualnie po 2 konie w boksach  😀iabeł: no ale to też za Lublinem jest
krysiex213 a w jakiej stajni stoisz? Bo możliwe, że będę potrzebowała boksu dopiero za jakis czas... 😉
w FaMaGuście w Koloni Ostrów (na Kraśnik). Aktualnie wielka rozróba u nas bo budowa się zaczęła 🙂
A co budujecie? Jakomś halę czy co?  😉
stajnie dużą, halę, maneż zewnętrzny....no rewolucja lepsza niż u Magdy Gessler :P
A jest może ktoś ze stajni Dakar ( Trzeciakowska 36)? Jak tam jest?  😉
Ja trzymałam przez wakacje konia w Dakarze, są trawiaste wybiegi, konie są wypuszczane, teraz także jest hala namiotowa, ujeżdżalnia na dworze i przeszkody do dyspozycji  😉
mam pytanie jak jest teraz w stajni arvena bo nie byłam tam już ponad rok i ciekawi mnie czy coś sie zmieniło [ może na lepsze ] jakie sa warunki i jaka panuje tam atmosfera ?
😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się