Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Egui gdzie ta lista żeby się dopisać?
Mam nadzieję, że paczki podochodziło do większości, podaje gg 31828238, pw faktycznie ostatnio się zawieruszają, także najpewniej tam, a druga sprawa, że chodzę też do pracy, mam własnego konia, do którego jadę popołudniu i po prostu nie jestem przy komp. 24 h  :kwiatek:
Monny   bez odbioru .
01 maja 2011 12:05
Czy ktoś ma może kontakt do equi, bo pisałam na pw i na gadu, ale nie ma jej od 29 kwietnia, a przyszła nie ta derka co chciałam i teraz nie wiem co mam zrobić 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 maja 2011 10:23
Monny, czekać, jest długi weekend, ludzie wyjeżdżają a, tak jak Equi sama pisała, nie jest przy kompie 24 h. Nic się nie stanie przez dzień czy 2, dajcie Equi żyć 🙄 Następnym razem niech ktoś z zamawiających weźmie numer w razie W i po sprawie 😉
Monny   bez odbioru .
03 maja 2011 10:34
Misskiedis, już wszystko wiem  :kwiatek:

edit: po prostu myślałam, że pójdzie na dniach majowe zamówienie i że da się wymienić i chciałam się jeszcze załapać, ale już wszystko od Equi wiem  🙂
hej - czy wiadomo już coś konkretnego o najbliższym zamówieniu?
Obawiam sie, że zanim się zbierze miną już pewne promocje...
dziś wieczorem napiszę ostatecznie jakie zamówienie się nam uzbierało itd.  :kwiatek:
Czy załapiemy się jeszcze na promocje czy już nie ma takiej opcji?!
na - 10 % ?
Załapiemy się na -10% czy już nie bardzo?
Jak było -10 to mieliśmy 6 osób w zamówieniu, także mimo rabatu zjadła by nas wysyłka. Podliczyłam osoby, póki co jest na tyle, żeby działać. Bardzo proszę wszystkich do jutra do wieczora o pw jeszcze raz na wszelki wypadek według wzoru poniżej. Może głupie, ale mi będzie o wiele łatwiej i unikniemy pomyłek.
1. lista przedmiotów po kolei nazwa, kolor, rozmiar, nr artykułu, cena
(np. ogłowie Artemis, brązowy, full, 6574839, 749)
2.adres wysyłki
jutro podam dokładne koszta, przypominam o nicku z forum w tytule
:kwiatek:
Hej, czy można się jeszcze dorzucić do waszego zamówienia ? Chciałabym zamówić to ogłowie http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300341&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC. Powiedzcie mi tylko czy ktoś je miał i jak się sprawuje. I czy będzie pasować na folblucika który standardowo chodzi w cob? Z góry dziękuje 🙂
Napisz PW do Equi.dream!
Ona teraz włąśnie dziś zbiera zamówienie!
czy ktoś dostał odpowiedź od equi?
Ja napisałam jej wiadomość w czwartek wieczorem z całym zamówieniem ale żadnego odzewu!
Angeel jak chcesz moge ci go zmierzyc mam taki w domu  😉


przypominam sie, jakbys mogla mi zmierzyc ten naczolek to bede bardzo wdzieczna  :kwiatek:
hmm czy są szanse, że to zamówienie dojdzie do skutku....?
poszły do Was pw ze szczegółami, jak tylko będę miała wszystkie wpłaty ślę pieniążki do hooksa, tempo zamówienia zależy niestety w małym stopniu ode mnie, czekałam na maila zwrotnego z hooksa z potwierdzeniem dostępności rzeczy. Mam nadzieję do końca tygodnia zebrać przelewy, w piątek puścić kasę do hooksa i na przyszły czwartek mieć paczkę.
To już na pewno ostatnie zamówienie jakiego się podejmuję, także ew. spóźnialscy proszę o kontakt dziś do wieczora 😉
mam nadzieję, że do wszystkich doszły dane na pw
A wiecie co? Do mnie nadal nie doszedł żel od naski  😂
Pisałam do niej, dzwoniłam ale nie odbierała. No cóż - 100zł poszło się ...... 😤

dla przypomnienia - zamówienie składałyśmy coś ok. rok temu.
equi.dream, nie dostałam od ciebie PW, czekam. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 18:06
Ramires, a nie ma kogoś, kto mógłby do niej pojechać ? Na pewno ktoś miły na rv znalazłby się i odwiedził ją 😉
noen pewnie nawet ja bym mogła bo chyba jest z Poznania ale muszę wyczaić gdzie mieszka. Tylko kuuurde nie uśmiecha mi się robienie takiej nagonki... 🙄
nie wolno takich rzeczy odpuścić!! Różne są wżyciu sytuacje, czasem zdarzają się jakieś nieszczęścia, ale można napisać, zadzwonić wytłumaczyć.  A jeśli się chamsko kontakt urywa to już śmierdzi oszustwem. Nie możesz odpuścić, nieważne jaka kwota, trzeba nauczyć ze nie można robić z ludzi idiotów 😀


Ja zamówiłam to ogłowie:


Ma być do hackamore więc nachrapnik i tak zostanie zdjęty. Jestem ciekawa jak z jakością bo to będzie  najtańsze ogłowie hooksowe jakie mam do tej pory.

Nigna   Warto mieć marzenia...
09 maja 2011 19:22
Do mnie też pw na razie nie doszło
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 20:29
nie wolno takich rzeczy odpuścić!!

dokładnie, Ramires, walcz o swoje. 100zł piechotą nie chodzi, sama na nie zapracowałaś/ew. Twoi rodzice, nie wnikam, i należy Ci się zwrot kasy/podkładka. A jeśli jej odpuścisz, tak jak inne osoby, to tak jak oszustka Patrice, będzie dalej ciągnęła swoje oszustwa, i nie skończy się na r-v. 😉
Tak, tak, wiem 😉 Już zdobyłam namiary, teraz czas zacząć interwencję
noen   A story of a fighter of our human race
09 maja 2011 20:34
Ramires, czekamy na relacje !! 🙂 Powodzenia :kwiatek:
do mnie i pw doszło i już przelałam i tylko czekam na resztę 🙂
equi nie dostałam żadnej odpowiedzi od Ciebie nadal. Ogłowie i naczółek mam. Czekam na resztę zamówienia.

pozdrawiam
Ramires to może zapytaj też o moje ;P
xxagaxx też je wzięłam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się