Stajnie w Warszawie i okolicach

Baba_jaga  byłam w Dragonie jakiś czas temu.......i hmmmm może lepiej na PW
lets-go, może załóż nowy wątek z przeklejonymi linkami i prośbą do forumowiczów o tłumaczenie. Mamy tu wiele niemieckojęzycznych osób. Myślę, że zgodzą się pomóc.
Czy któraś z Was trzyma może konia w pensjonacie Nathalie u Natalii Smulik w Starych Babicach?
jak tak to bardzo proszę o kontakt na pw 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
30 kwietnia 2011 12:00
Natalia ma teraz stajnie pod Radzyminem, nie tam 😉
lets-go, może załóż nowy wątek z przeklejonymi linkami i prośbą do forumowiczów o tłumaczenie. Mamy tu wiele niemieckojęzycznych osób. Myślę, że zgodzą się pomóc.


Tylko że ja nie jestem zainteresowana, bo jestem dwujęzyczna, więc sama dla siebie doskonale rozumiem, 😉 mogę pomóc przetłumaczyć dla innych, ale wszystkiego sama jedna tłumaczyć nie będę...  🏇
Dziękuje za informacje  :kwiatek:

więc w takim razie czy zna ktoś jakąś stajnie w okolicach Warszawy, do 20 km od centrum z dojazdem komunikacją miejską do 750 zł gdzie przyjmują ogiery?
szukałam już chyba wszędzie..
bardzo pilne 🙂
lets-go, przecież napisałam: znalazłaś linki, załóż nowy wątek, wklej je tam. Na pewno znajdzie się ktoś, kto przetłumaczy. Sama bym założyła ale nie mam tych linków. Nie wiem też czego szukać - nie jestem niemieckojęzyczna.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 kwietnia 2011 16:09
[quote author=KaroDżok link=topic=46.msg995113#msg995113 date=1304175296]
Dziękuje za informacje  :kwiatek:

więc w takim razie czy zna ktoś jakąś stajnie w okolicach Warszawy, do 20 km od centrum z dojazdem komunikacją miejską do 750 zł gdzie przyjmują ogiery?
szukałam już chyba wszędzie..
bardzo pilne 🙂
[/quote]

Jackowo przyjmuje ale po 1 nie wiem czy spodoba się "infrastruktura" a po 2 nie wiem czy mają miejsce. I sama wybierasz z boksu.
[quote author=KaroDżok link=topic=46.msg995113#msg995113 date=1304175296]

więc w takim razie czy zna ktoś jakąś stajnie w okolicach Warszawy, do 20 km od centrum z dojazdem komunikacją miejską do 750 zł gdzie przyjmują ogiery?
szukałam już chyba wszędzie..
bardzo pilne 🙂
[/quote]

nie obraź się ale chyba Cię pogięło... 750 zł, 20km od centrum???  🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
ktosia i pewnie jeszcze z halą, karuzelą i padokami  😁
nie wiem jak jest w stajni Milejów z ogierami, ale cena chyba koło tego i dojazd komunikacją też jest.
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2011 22:20
jak ja lubię to Wasze rzucanie się. bez sensu, naprawdę. można na spokojnie odpowiedzieć, pomóc, a nie bawić się w parskające śmiechem panie 'wszyscy jesteście idiotami'.


masz LKJ Klaudyn w Klaudynie - 750zł
Vethorse w Raszynie - 750zł
SJ Szarża w Popówku - 700zł

zaraz coś może jeszcze wykombinuję.
fakt faktem - nie jestem przekonana jak tam z ogierkami, ale jeśli nie sprawdzałaś tych miejsc - zadzwoń.
wg katalogu ogiery przyjmuje jeszcze Mohorta (ul. Odkryta) i Green Grass. Ceny odpowiednio 750 i 550
emptyline   Big Milk Straciatella
30 kwietnia 2011 22:52
w green grass miejsc brak.
nyelle   buntownik z wyboru
30 kwietnia 2011 23:07
W TKKF Ognisko Podkowa niedawno zwolnił się jeden boks. Stajnia przyjmuje ogiery.
Dojazd WKD - blisko od  kolejki. Tylko cena nieznacznie wyższa od tej o którą pytasz.
Zdecydowanie nie polecam Mohorty.
dziękuje Wam bardzo za informacje  :kwiatek:
TKKF Podkowę znam, spędziłam tam kilka lat  😉
o Mohorcie słyszałam wiele złych opinii.

a orientuje się ktoś na temat stajni Słupno? widziałam stronkę, wygląda to całkiem sympatycznie.


🚫 bez problemu można znaleźć stajnię do 750 zł w okolicach Warszawy, w jakiś mniejszych miejscowościach bądź wsiach jest wiele kameralnych, mało znanych stajenek, które chętnie przyjmą konie za taką bądź nawet i mniejszą cenę. I dlatego pytam tu, na forum, ponieważ w internecie informacji na temat niektórych takich kameralnych stajni po prostu nie ma.
dodam, że poszukuję stajni, w której byłyby dwa wolne boksy - dla wałacha i ogiera.
Vethorse w Raszynie funkcjonuje ?
Ostatnio trafilam na ogloszenie o sprzedazy nieruchomosci.
baba_jaga moja koleżanka tam stoi, więc chyba nie...
Mam skromne pytanko 🙂.
Czy w Waszym województwie znajdę jakiegoś trenera/instruktora dojeżdżającego w okolice Lipska?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 maja 2011 20:40
moja też jest w Vethorsie więc działa 🙂
nyelle   buntownik z wyboru
03 maja 2011 08:33
[quote author=KaroDżok link=topic=46.msg995496#msg995496 date=1304248444]
dodam, że poszukuję stajni, w której byłyby dwa wolne boksy - dla wałacha i ogiera.
[/quote]

Właśnie się dowiedziałam, że w TKKF Podkowa najprawdopodobniej są dwa wolne boksy 🙂
dziękuje za informację  :kwiatek:
ale TKKF Podkowę bardzo dobrze znam i raczej odpada  😉

natomiast chętnie dowiem się czegoś ciekawego na temat stajni Słupno. Polecacie? Stoi ktoś tam?
w Słupnie byłam raz i średnio się orientuję w warunkach pensjonatu ale powiem tak, zdjęcia są o wiele lepsze niż rzeczywistość 🙂 stajnia to jeden budynek prostokątny, jest kilka boksów na bardzo małej powierzchni, do tego dołączona jest hala. Ale to tylko pierwsze wrażenie. Miałam tam pojechać jeszcze raz ale jakoś nie było okazji 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 maja 2011 18:44
nie wiem jak jest w stajni Milejów z ogierami, ale cena chyba koło tego i dojazd komunikacją też jest.

Cena to 760zł, dojazd bardzo dobry - autobusami 719, 714 i 729 z pętli Górczewska.
Co do wypuszczania ogierów - ciężko powiedzieć, ale w dużej mierze to kwestia dogadania się w właścicielką i stajennym. Stać w stajni na pewno by nie stał, jednak należy się liczyć z tym, że w sezonie jesienno-zimowym wychodziłby raczej na krótko na padok.

Mój jako ogier wychodził normalnie na cały dzień na dwór i chodził na padoku razem w wałachami i nie było problemów.
BRZOZA ->  Dlaczego tak szczególnie nie polecasz Mohorty?  🤔
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 19:30
LaLiberia, pewnie z powodow o ktorych juz tutaj dyskutowano.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 maja 2011 08:22
Hej,

czy wiecie coś więcej niż jest napisane w ofercie stajni w Pęclinie koło Wiązowny???!!!!
ja polecam wierzbowy gaj koło Radzymina, konie cały dzień na trawie i najważniejsza dla mnie sprawa dobry trener na miejscu a z tym czasami trudno
a wie ktoś czy są jeszcze wolne miejsca w słupnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się