Ku przestrodze re-voltowym szczypiorom: przyjme,kupie za niska cene KONIA!

Wątek przeniesiony z działu "Konie". Nie został zamknięty, bo szkody wielkiej nie robi, a tyle radości przyniósł... Mam nadzieję, że kolejni nowicjusze na forum najpierw się 3 razy zastanowią i dopiero jeśli zawsze będą mieli 100% pewności o słuszności decyzji, to założą nowy wątek. Proszę tylko pamiętać, żeby obyło się bez zagryzania dla samego oblizania się. Bawcie się grzecznie 😉 Dworcika


marze o koniu jednak nie stać mnie na niego czy ktoś ma do oddania konia zdrowego nie ważne jaka rasa mieszkam na wsi wiec mam warunki bardzo prosze o kontakt jestem z małopolski ale nic nie szkodzi może byc starszy koń do max 10lat
pilne!
gg.7853947 pisać!
lub email KwiekK@poczta.fm
prosze zamieszczać fotki. jęsli kupić to za symboliczną cene 200-500zł
wiem że były juz takie watki! przepraszam
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:05
Jest do oddania 11 latek chodzący konkursy CC w ujeżdżeniu i w skokach, zdrowy, szkoda że max 10 lat bo może by znalazł dobry dom a tak to kto go zechce...?
majeczka - to ja! ja! ja go wezme!  😅 😅 😅
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:07
Kaprioleczka, ale karolina12,  była pierwsza
ale na pewno chcesz 11 latka nie będzie za stary? zdrowy naprawde i pełen papier
majeczka, ale ja chce takiego powyzej 10 lat, to bedzie idealny, a ona chce takiego mlodszego! dlaczego mi nie chcesz dac?  🙄 😕 zawsze marzylam o takim koniu!

och prosze prosze prosze majeczka, oddaj go mi nie jej! Ja go bede kochac i calowac po kopytkach  😁


😜 😜 😜
gg.7853947 pisać!

a jak nie to co?
ja mam za kilka dni urodziny! biore tego CC, ile ma? 11? może być ostatecznie.....Pilne!
a ja mialam urodziny 2 dni temu! i bylam przed Toba nika77!

Nie odpuszcze, ten jest moj. Poszukaj sobie swojego  👿
co było a nie jest nie pisze sie w rejestr! Ja będę miała, Ty już straciłaś okazje  😁
Ja bym oddała,ale za 513,30 zł.
Czyli się nie liczę. 😕
spojrz prawdzie w oczy - po prostu moje urodziny sa blizej dzisiaj niz twoje  😎 i zazdroscisz, ze to nie ty dostaniesz konia tylko ja.

poza tym moja mama miala termin na 2 marca, to nie moja wina ze sie nie urodzilam tak jak powinnam  🙄

Tania - uuuu, za 513,30 to musialby chodzic wyzej niz CC w uj.
ale rozwaze taka oferte 😉
busch   Mad god's blessing.
02 marca 2010 19:18
karolina12 - a może chciałabyś 8-letniego fryza C-klasowego? Wiem, że w sumie słabo ujeżdżony, ale mogę go sprzedać za 300zł razem z siodłem i ogłowiem! Tylko on nigdy nie był na wsi. Myślisz, ze jest szansa, by tam pojechał na wycieczkę żeby się najpierw oswoić z wiejskim powietrzem?
Proszę, odpisz szybko bo nie wiem, kto chciałby zdrowego konia za 300zł, a nie chcę go wypuścić na wolność żeby nie zblakł od zbyt dużej ilości słońca!
eee...  A ja bym mogla odkupic konika za "niewielkie pieniadze" ale... niech mi ktos zapewni boks/pensjonat  😵    Pilne!
A moze ktos mi odda konia pod opieke, a nie sprzeda ... 👀
Prosze, prosze, prosze  🙄
Gillian   four letter word
02 marca 2010 19:19
pisać, dziadu!

ej to Wy sie bijcie a ja zgarnę konia, będę mu kupować czapraczki i WGL!  
co prawda 11 lat to już stary, no ale...
w takim razie przebijam 550zł i mój ! ja mam lepsze zaplecze stajenne i mnie sie on należy boooo TAK!
moze byc nawet ponad 11 lat kazdego wezme pod opieke lov<33
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:20
Kaprioleczka, no dobra niech będzie  😁
nika77, sorka no była pierwsza
Voltopirki co z Waszą hojnością ????
Oddawać konie!!!
Zaraz spadnę z łóżka 😁
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:21
A co wy wiecie o koniach. Majeczka Mój Ci on !!!!!!!!!!!! Koniec i kropka 😀
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:21
busch, a może się zamienimy mam jeszcze D grupowca chodzącego Grand Prrr ??
Majeczka, ale ja daję wiecej i bardziej go koffam, bo już go koffam i mam stodołe i mam stajnie fajowską bliziutko 🙇 🙇 🙇
oo men  moja ma 12 lat i umie tylko orać pole .... nikt jej nie weźmie  😁
majeczka  😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
to kiedy moge po niego przyjechac?

Nika77, przelicytowalas mnie w koniu Tanii, ale ja wole tego od majeczki 😉

ja juz mam trudnosci z usiedzeniem, dla bezpieczenstwa przenioslam sie na podloge  😂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:22
Nika ale ja jestem starsza i bede mocniej koffać, to musi być mój 🙂
busch   Mad god's blessing.
02 marca 2010 19:22
akzzi - słyszałam, że jak naprawdę koffasz konisie, to możesz założyć swoją własną fundację i ludzie będą utrzymywać Ciebie, konia i starty. Myślę, że ewentualnie możnaby w to wejść, w końcu każdy pragnie utrzymywać Twoje hobby!

majeczka - ale ile ma lat i czy jest zdrowy? Bo jak 11, to nawet na wsi będzie go wstyd pokazywać...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2010 19:23
busch, ja się pisze na wspólnika. Reflektujesz? 😀
majeczka   Galopem przez życie!
02 marca 2010 19:24
karolina12, odpisując na Twoje PW oddałam go już Kaprioleczce
Kaprioleczka dawaj już dzisiaj po niego tylko popcorn weź
lostak   raagaguję tylko na Domi
02 marca 2010 19:24
oddam konie GP, CC razem ze stajnia...a co tam! trzeba miec gest 🏇
bush to nie jest db pomysl, a jak go zatka to wiejskie powietrze? jak dostanie astmy,rozedny,copd,rao, dziury w plucach rorera iinnych ciezkich i drogich w leczeniu chorob to co wtedy? ja Cie znam, zostawisz go na tej wsi polskiej wsi wesolej i uciekniesz...a co karolinie po chorym koniu na wsi... w miescie to co innego 😎
lostak -a kto Ci takiego srupa Garazowo-Podworkowego wezmie?? na glowe upadlas?tak na pewno, bo bez kasku jezdzisz 😂 ten Twoj przy tym fryzie bush to Pikus i na bank nie Pan:P😉
Lostak ...szacun  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się