Zdjęcia Naszych Koni

kpik   kpik bo kpi?
03 czerwca 2009 15:34
przedostatnie genialne! gdzie on podskakuje takiemu :P
wątek zamknięty
przedostatnie genialne! gdzie on podskakuje takiemu :P


a jakie kary ma na nim białe zęby  😲
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 15:41
hals daje mu sie strasznie, maly go podgryza zaczepia ciagle galopuje trzymajac go za skore itd  😁 a drugiego walacha forumowej wandy strasznie szanuje boi sie i kocha nad zycie 😁




izydorex codziennie szczotkowane  😁 😁 😁
wątek zamknięty
[quote author=wistra link=topic=37.msg266469#msg266469 date=1243951837]
Sorry, nie jestem przyzwyczajona do takiego traktowania zwierząt, bo do tej pory spotykałam się z innym (dogomania, miau, fretkorum) więc dla mnie to totalna głupota, bo przecież koń też czuje i rozumie.
Osobiście miałabym wyrzuty sumienia, że sprzedaję konia, z którym tyle czasu spędziłam, a później, że kupuję sobie 2 nowe.
No, ale tak. Koń może się zużyć, trzeba wymienić na lepszy model.

To tylko moje zdanie i proszę, nie tłumaczcie Zairki - adwokaci, czy ki pieron?
Mówię, jak to widzę ja (a jestem pewna, że nie tylko ja, tylko ciekawe ile osób boi się przyznać) i finito.


a powiedz, czy ty sie sama utrzymujesz, czy pomagaja ci rodzice, czy utrzymuja.? czy ty wiesz co znaczy samodzielnie zycie?

przyzwyczaj sie, zycie nie jest rozowe i bywa brutalne.  to nie jest serial z telewizji, gdzie wszystko dobrze sie konczy, wszyscy sa piekni i bogaci.
[/quote]

Nie, utrzymują mnie jeszcze rodzice, a swoją drogą, to co Ci do tego?
Nie uważam, żeby to był temat do dyskusji, bo to jest moje zdanie (i już nie tylko moje, dziękuję za pare PW  :kwiatek🙂 i finito.
Niech każdy sobie robi co chce, nikomu do garnka, portfela itp nie zaglądam, więc nie rozumiem nic w ogóle?   👀
To jest forum dyskusyjne, na którym (tak mi się wydaje  :?🙂 każdy może się wypowiedzieć.
Nie obraziłam nikogo, nie jestem wulgarna. Ot, moje zdanie. Jestem od Was pewnie dużo młodsza, ale ja bym nie podjęła takiej dyskusji. Ktoś ma swoje zdanie, to ma i nie rozumiem - na siłę chcecie, żebym je zmieniła?

Nie chcę się z nikim kłócić, serio  :kwiatek: :kwiatek:
Ja po prostu umiem wyrażać swoje zdanie, jakie by ono nie było i tak samo przyjmuję każdy argument użyty wobec mnie.

No, chyba wystarczy, bo to nie wątek na takie rzeczy.  :kwiatek:

AAaha, i edit: Konia nie posiadam i przez najbliższe lata posiadać nie będę. Najnormalniej na świecie mnie nie stać, poza tym znam swój stan zdrowia i wiem, że może się skończyć szpitalem w każdym momencie  :kwiatek:
wątek zamknięty
[quote author=lostak link=topic=37.msg267142#msg267142 date=1244021679]
[quote author=wistra link=topic=37.msg266469#msg266469 date=1243951837]
Sorry, nie jestem przyzwyczajona do takiego traktowania zwierząt, bo do tej pory spotykałam się z innym (dogomania, miau, fretkorum) więc dla mnie to totalna głupota, bo przecież koń też czuje i rozumie.
Osobiście miałabym wyrzuty sumienia, że sprzedaję konia, z którym tyle czasu spędziłam, a później, że kupuję sobie 2 nowe.
No, ale tak. Koń może się zużyć, trzeba wymienić na lepszy model.

To tylko moje zdanie i proszę, nie tłumaczcie Zairki - adwokaci, czy ki pieron?
Mówię, jak to widzę ja (a jestem pewna, że nie tylko ja, tylko ciekawe ile osób boi się przyznać) i finito.


a powiedz, czy ty sie sama utrzymujesz, czy pomagaja ci rodzice, czy utrzymuja.? czy ty wiesz co znaczy samodzielnie zycie?

przyzwyczaj sie, zycie nie jest rozowe i bywa brutalne.  to nie jest serial z telewizji, gdzie wszystko dobrze sie konczy, wszyscy sa piekni i bogaci.
[/quote]

Nie, utrzymują mnie jeszcze rodzice, a swoją drogą, to co Ci do tego?
[/quote]

a co Ci do tego czy ktos sprzedaje konia czy nie ?
Ciebie nie stac teraz na konia, Zairki widac przz jakis czas tez nie bylo stac wiec sprzedala.
"A swoja droga, co Ci do tego?"

end  🚫
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
03 czerwca 2009 16:32
noooo margaritka ty paaatrz, jak wyrośnie taki wagon i z takim charakterkiem to ja was będę omijała duuuużym łukiem....a tak serio, to nathan pięknieje  😜
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 17:10
fixxxer ajjj tam poradzimy sobie  😁 ja bym najchetniej juz wykastrowala ale za mlody jest...
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 czerwca 2009 17:41
rozczochraniec


pierwszy raz na hali naszej, zdjecia robione telefonem z daleka bo bylam zbyt zaaferowana zeby po aparat pojść


przy lustrach nawet nie kombinował 🙂
wątek zamknięty
kpik   😵 jaki kotlet!  😍
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 czerwca 2009 18:03
😂 nawet z takich zdjęć widać ze parówa  😁
buahaha
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 18:23
no no ! kpik wiecje!
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 czerwca 2009 18:29
eee jedno zdjęcie tajemniczo zniknęło... pomimo, że w edycji posta je widać ... ocb? 👀
a więcej nie ma po potem tylko się patrzyłam hehe

edit: raz je widze a raz nie ... nevermind
wątek zamknięty
kpik Ja stale widzę dwa  🙁 Coś wczoraj/dzisiaj się ze zdjęciami dzieje, tylko nie wiem gdzie  👀
wątek zamknięty
kpik   kpik bo kpi?
03 czerwca 2009 19:08
eem no to once again
to ta fotka znika:



Quanta edits: To jest dokładnie to, oc czym pisałam na technicznych. Zdjęcie z Picasy saute (wstawiłam spacje w kod, żeby pokazać różnicę):
[ img ][ /img ]


A teraz magiczny trick i powinno się wyświetlać:


Kod wygląda tak (minus spacje): [ img ][ /img ] Dodana opcja na skalowanie.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
03 czerwca 2009 19:10
Teraz widzę ją .. i żałuje, bo przez Ciebie się skupić nie będę mogła  👿
Takie ciacho głodnemu pokazywać !  👿 💘
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 czerwca 2009 19:10
cos sie dzieje napisalam juz w rechnicznych ale jak narazie brrak odpowiedzi
wątek zamknięty
smok z sobotnich zawodów:




zapoznajemy się z bocianem

i runda
wątek zamknięty
Forta ślicznie! zastanawia mnie tylko (bez złośliwości :kwiatek: ) czemu Twoj konik zawsze ma na zdjęciach w stój lekko zgięte przody? 😉
wątek zamknięty
na jednej ma mega wielkiego kozińca, a druga też nie jest idealna  😉
wątek zamknięty
Ach... Tylko pozazdrościć tych waszych rumaków.
Szkoda, że ja na razie nie mogę liczyć na swojego konia . . . 🙁

Ale postaram się jutro powklejać zdjęcia konia, na którym jeżdżę na treningach (jeśli tak to można nazwać)
On jest nietypowej maści... Albinos. Tyle ,że wlkp. Brak pigmentu w skórze, błękitne oczy, śnieżno biała sierść ,jasne kopyta...  😜
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 czerwca 2009 20:27
kpiku, CIACHO! Więcej i częściej!

Oooooch, Agros 💘
wątek zamknięty
maleństwo a Ty już nie na Falentach?
wątek zamknięty
margaritka ależ chłopak piękny  😍
Forta ślicznie się prezentujecie no i gratulacje  😀
wątek zamknięty
Forta  rudy super wygląda

wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2009 20:53
izydorex - ale cuda! Obłęd! Zakochałam się  😍
margaritka - mały boski, super wygląda! Będzie cudownym koniem w przyszłości!  😍 😍 😜
kpik - ale klusia! Cudeńko!  😁 😜
Forta - łaaaa, ubóstwiam... o-b-ł-ę-d-n-i-e!  😜
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
03 czerwca 2009 21:44
Charllote3, dawaj foty tego cuda
wątek zamknięty
Forta,super zdjęcia 😀ja niestety nie mam żadnej fotki ze słupna🙁 mam nadzieję,że pojawi się jakaś galeria.
wątek zamknięty
Zajawka z sesji strzelonej nam w Dzień Dziecka przez Nasturcję Renatę 🙂
wątek zamknięty
Piorun jak zwykle sliczny 🙂
wątek zamknięty
Burza no no, zajmujesz 1 pozycję na liście lansiarzy-opaska pod kolor padu. WYMIATASZ! hihi 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.