UWAGA! Konkurs na moderatora forum!

opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 czerwca 2009 07:17
Witam wszystkich! Ponieważ niestety Aurelia zrezygnowała z bycia moderatorem forum Re-volta, potrzebny jest trzeci moderator, który pomoże podzielić obowiązki.

Bardzo proszę o zgłaszanie SIĘ chętnych (nie zgłaszamy innych użytkowników) do dnia 08 czerwca 2009 do godz. 14😲0. Następnie zrobię ankietę i nastąpi wybór moderatora.

Tylko proszę się nie pchać  💃

Z tego miejsca serdecznie dziękuję Aurelii za bycie moderatorką tego forum. Współpracowało nam się świetnie, dobrze się rozumiałyśmy i uzupełniałyśmy.   :kwiatek:

wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
03 czerwca 2009 08:20
 Dodam jeszcze, że wszystkie posty nie będące kandydaturą użytkowników na moderatora będą usuwane.

UWAGA zmiana terminu zgłoszeń - ostateczny termin to
8 czerwiec 2009 g. 14😲0
wątek zamknięty
Jestem tu niemal jeden dzień ale spróbować zawsze mogę 🙂 ... Znam się na tym conieco, ponieważ jestem moderatorem a także adminem na inndych forach, jednak innej kategorii, ale to prawie to samo 🙂 ...
A więc ZGŁASZAM SIĘ xD
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
04 czerwca 2009 06:51
Otrzymałam również zgłoszenie ninevet
wątek zamknięty
Koniarzem to jestem hohoho. Dobrze znana jest mi ta branża. Jestem informatykiem z wykształcenia. Oprócz moderacji tego forum mogę również przeprowadzić pozycjonowanie i promocją tego forum. Proponuję również darmową reklamę na swojej stronie ponieważ bardzo podoba mi się to forum, a dziewczyny tu zarejestrowane są bardzo słodkie :-*


Edit: D.

D - dzięki, właśnie się pakowałam do edycji  :kwiatek: Quanta.
wątek zamknięty
Ja ogólnie jestem dosyć cicha forum, ale dużo czytam i sporo widzę 🙂 Odpowiedzialne stanowisko, ale chętnie spróbuję.
wątek zamknięty
Również chętnie spróbuję.
Mam aktualnie mnóstwo wolnego czasu, bo pracę mam tylko w niedziele i to nie cały dzień.
Do niedawna byłam moderatorem na www.fretki.org.pl, więc o moje referencje można spytać np użytkownika Ola, właśnie z tamtego forum.
Jestem bardzo dokładna i nie kierują mnie sympatie/antypatie w działaniu.
wątek zamknięty
ja też chętnie spróbuję 😉
Siedzę na re-volcie codziennie, zwykle po kilka godzin. Czytam bardzo dużo wątków i wiem co z czym się je. Byłam moderatorką także na innych forach, nie zanotowano żadnych strat w tych okresach 🤣
wątek zamknięty
zgłaszam swoją kandydaturę na moderatora

DODOFON -
osoba stara, geriavitowa,
nieobiektywna,
pyskata,
mająca swoje zdanie,
jeżdząca "okrutny" west,
tępiąca głupotę
mająca w "głebokim poważaniu" swojego przysadzistego zadu co o niej myslą,
znająca dużo osób "poza voltą"
będąca na volcie/volcie-zastępczej, voltopirach
znająca osobiście ARKADEGO  😂

wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.