Aktualności:
Zapraszam do testowania nowych
ogłoszeń
początkowo może strona wyglądać pusto, ale mam nadzieję, że się szybko zapełni
Dodawanie ogłoszeń -
tutaj
Wszelkie uwagi, zgłoszenia błędów lub pomysłów na usprawnienia - link na samym dole strony lub PW do użytkownika
root
Witamy,
Gość
.
Zaloguj się
lub
zarejestruj
.
Re-Volta.pl
|
Techniczne
|
Pomoc, uwagi, testy
| Wątek:
moderacja- nabór- czerwiec 2009
poprzednia
następna
Strony:
1
[
2
]
3
4
Autor
Wątek: moderacja- nabór- czerwiec 2009 (Przeczytany 9219 razy)
Diakon'ka
Skąd: jestem?;).
hippochondryczka i chomikomik
« #30 : Czerwiec 04, 2009, 16:11:22 »
Cytat:
ElaPe
Czerwiec 04, 2009, 11:56:49
Niekoniecznie moderatorstwo musi polegać na ciągłym "sprzątaniu" wątków, przeklejanu, wklejaniu, zaklejaniu, łączniu, rozdzielaniu - niech tam sobie żyją własnym zyciem - miejsca jest dosyć papieru się przecież żadnego nie marnuje. Albo co gorsza poprawianiu błędów we wpisach (przecież to tylko forum a nie jakaś literatura piękna) .A za to jaka oszczędnośc czasu moderatorskiego.
te czynności sa niezbędne, żeby nie było burdelu, chamstwa, żeby łatwo się czytało i żeby łatwo było się odnaleźć. gdyby tego nie było mielibyśmy drugą voltahorse.
swoją drogą mało tych kandydatur tym razem...
edit: literówka
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 16:13:08 wysłane przez Diakon'ka
»
#link
Pokaż mi plecy swojego konia a powiem Ci kim jesteś.
opolanka
Skąd: Opole.
psychologiem przez przeszkody
« #31 : Czerwiec 04, 2009, 17:53:09 »
Nigdy nie twierdziłam, że jestem wzorcem czegokolwiek.
Jak pisałam wyżej, zostawiam wątek samemu sobie, a Tobie wysłalam PW.
#link
rewir
« #32 : Czerwiec 04, 2009, 19:25:12 »
ręce opadają,
opolanka
duży minus za tą dyskusję. Jaką klasę pokazujecie, no po prostu jestem pod wrażeniem
#link
Graba.
Skąd: Kraków.
je ne sais pas
« #33 : Czerwiec 04, 2009, 19:28:06 »
No tak, ale przecież mod jest tylko człowiekiem jak my wszyscy. I ma prawo stracić cierpliwość. Trochę wyrozumiałości
#link
Kawa z mlekiem!
opolanka
Skąd: Opole.
psychologiem przez przeszkody
« #34 : Czerwiec 05, 2009, 07:06:46 »
tak, straciłam cierpliwość, bo denerwuje mnie bardzo, gdy ludziom wydaje się, że robota tutaj to sama przyjemność i właściwie ogranicza się do zajrzenia na forum. Jak pisałam wyżej, jest tu sporo sprzątania, trzeba być na bieżąco, czytać wszystkie wątki. to pochłania dużo czasu. Nie uskarżam się, ale we dwie nie damy rady, bo każda z nas ma też życie prywatne. Swoją wypowiedzią nie chciałam nikogo urazić, cóż, tak wyszło. jeśli ktokolwiek poczuł się dotknięty, to przepraszam, ale nie było to moim celem. Gdy Aurelia odeszła, wszystkie jej obowiązki spadły na nas, a ona robiła ogrom pracy więc jest tego sporo.
Pozdrawiam ciepło.
Moi drodzy, dzięki za zgłoszenia chętnych. Przedłużamy czas zgłoszeń do poniedziałku
8 czerwca do godziny 15:00
(dopiero wtedy mogę zrobić ankiete, ponieważ w niedzielę mnie nie ma)
#link
Tomek_J
« #35 : Czerwiec 05, 2009, 07:48:01 »
Wiem, że mój post jako nie będący zgłoszeniem zostanie usunięty, ale uważam za stosowne zwrócić uwagę na ważną rzecz: proponuję jednak wyznaczyć jasno jakieś minimalne kryteria, jakie kandydat musi spełniać. Ja się na moda nie piszę (byłbym zbyt okrutny
), ale tez nie uważam za stosowne, by miał prawo o ta funkcję ubiegać się ktoś, kto istnieje na Re-volcie raptem kilka dni, próbuje tu działać komercyjnie, a forumowiczom obiecuje "kiełbaskę wyborczą" w postaci promocji i reklamy (że o podlizywaniu się płci pięknej nie wspomnę
)
Tomku wątek, w którym pojawiły się kryteria już istnieje, a twój post nie zostanie skasowany, ale przeniesiony właśnie tu. /o.
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 09:19:48 wysłane przez opolanka
»
#link
Wegetarianina szanuję, wegeoszołoma mam w d... !
Nie mówi się "na dworzu"
, tylko "na dworze" tak, jak nie mówi się "w d...piu", tylko "w d...pie".
deidre
« #36 : Czerwiec 05, 2009, 08:09:55 »
Nie wierzysz Tomku w zdrowy rozsądek forumowiczów?
#link
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #37 : Czerwiec 05, 2009, 08:47:02 »
Cytuj
a Tobie wysłalam PW
Jak wspomniałam wcześniej nie będę z tobą prowdzić dalej dyskusji w tej kwestii - tym bardziej na PW. Wszystko co miałam Ci do powiedzenia powiedziałam.
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #38 : Czerwiec 05, 2009, 08:57:06 »
Moje nieśmiałe życzenie w kwestii modów jest takie by osoba taka była normalnie i po ludzku dobrze wychowana.
Nawet nieprzyjemne dla forumowiczów działania można wykonywać w 'białych rękawiczkach", nie powodować swoimi komentarzami, oddzywkami sytuacji konfliktowych.
Potrzeba jedynie tylko odrobinę wyczucia i zwyczajnej uprzejmości.
Jako przykład podam może restaurację i kelnerów tam pracujących. Co z tego że jakiś kelner zaiwania jak mały samochodzik jak przy tym jest nieuprzejmy dla gości, ordynarnie się oddzywa powoduje że u gości podnosi tymi oddzywkami ciścnienie. Co z tego że naprawdę szybko dostali to co chcieli jak musieli np. wysłuchiwać kłótni, tyrad czy różnorakich niemiłych komentarz. Jak sądzę nikomu nie byłoby miło przebywać w takim lokalu.
I to też można odnieść do forum (jakiegokolwiek). Co z tego że dany mod jest naprawdę pracowity dwoi sie i troi (w jego mniemaniu) wykonując wuiele czynności nagorliwie nawet, na wyrost i właściwie niepotrzebnie - jeśli jest przy tym opryskliwy, niemiły, niesprawiedliwy oraz kłótniogenny. To przecież Mod ma za zadanie łagodzić konfliktowe sytuacje i niedopuszczać do niech - a nie je powodować.
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
Tania
« #39 : Czerwiec 05, 2009, 09:00:07 »
EluPe -może przeklej swój wpis z ogłoszenia o naborze moderatorów -tutaj?
Własnie po to założyłam ten wątek. Szkoda,zeby Twój wpis zniknął.
A ja się zaczęłam zastanawiać i już sama nie wiem jakie wnioski wyciągnąć.
Moim zdaniem poziom re-volty, w porównaniu zniektórymi innymi forami, jest wysoki.
Świadczy o nim między innymi liczba dyskutantów.
I być może na poziom ma wpływ taka dość surowa moderacja?
Jak uważacie?
To chyba dość ważne przy wyborze nowego Moderatora ?
Odnośnie uwag o dobrym wychowaniu -oczywiście się zgadzam.
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 09:22:05 wysłane przez opolanka
»
#link
Грива ветра, грива дыма,
Грива бури и огня
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #40 : Czerwiec 05, 2009, 09:27:22 »
Cytuj
poziom re-volty, w porównaniu zniektórymi innymi forami, jest wysoki
Taniu - zauważ że poprzednio Volta była takim właśnie forum na wysokim poziomie, z dużą ilością użytkowników, z wartko toczącą się akcją. Na Voltopiry przeszła większość voltowiczów - stąd też ten wysoki poziom.
"Surowe moderowanie" nie sądzę by było jakimś szczególnym magnesem ściągających nowych użytkowników czy by nakłaniało do jakichś ciekawych acz burzliwych dyskusji.
Przeciwnie wielokrotnie ciekawi dyskutancji byli przez "surową moderację" z tego forum wypłaszani, dawano im do zrozumienia że są niemile widziani - a ciekawe dyskusje zamierały wskutek tego.
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
Tania
« #41 : Czerwiec 05, 2009, 09:32:16 »
No właśnie dlatego pytam o opinie- bo nie mam zdania.
Jednak tutaj mniej jest takiej szarpaniny ,pyskówek .
A są tutaj tacy dyskutanci jak na przykład Tomek_J i ja -i dawniej paskudnie się tępiliśmy.
A tu mamy jakiś niepisany pakt o nieagresji.
To chyba jednak zasługa sztywnych ram,poza które nie wypada wykraczać.
Mogę to w swoim imieniu napisać.
Ale rzeczywiście te ramy czasem uwierają .
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 09:36:00 wysłane przez Tania
»
#link
Грива ветра, грива дыма,
Грива бури и огня
Moon
Skąd: Kurort.
Jeździectwo przypadkowe
« #42 : Czerwiec 05, 2009, 09:35:31 »
Jasne, że mod powinien cechować się wysoką kulturą osobistą, jednak nie popadajmy w paranoję, z drugiej strony nie może każdemu userowi w zad wchodzić, bo zrobi sie wielkie kółeczko wzajemnej adoracji. Jakiś szacunek i respektowanie zasad OBU stron powinno być.
Możem dziwna, ale ja nie wyczytałam żadnej złośliwości w poście Opolanki do EliPe.
Tak obserwując to w sumie z boku, to wydaje mi się, że niektóre osoby na siłę szukają zaczepki do obecnego grona modów, byleby wetknąć szpile i na siłę udowodnić jakie to jest fe i niesprawiedliwe.
Może samemu się zgłosić do konkursu? Aurelia była ta 'zua i niedobra', teraz macie szanse 'pomodować' i zobaczyć czym to naprawdę pachnie. Najłatwiej osądzać i ciągle narzekać...
Cytuj
I być może na poziom ma wpływ taka dość surowa moderacja?
Może. Jak dla mnie to tylko zaleta. I jak dla mnie, osobiście mod powinien był 'geriavitem', może nie umiejętnościami jeździeckimi (przecie wszyscy się uczymy ;-) ) ale wiekiem. Ot "moja prywatna halucynacja".
#link
Uodpornienie na Dasz radę, alergia na będzie dobrze, wstręt do wszystko się ułoży, awersja na nie martw się.
opolanka
Skąd: Opole.
psychologiem przez przeszkody
« #43 : Czerwiec 05, 2009, 09:45:21 »
Dla porządku przypomnę, że mamy już kilka zgłoszeń, za które serdecznie dziękuję. Osoby, które chetne są objąc stanowisko Moderatora to:
Jadzka
ninevet
Allekonie
brzoskwinia
Wistra
fin
Dodofon
#link
Tania
« #44 : Czerwiec 05, 2009, 09:49:14 »
Może kandydaci na Moderatorów włączyliby się do tej dyskusji?
Dodofon znam osobiście i od dawna z forum. Twardy z niej zawodnik .
A Wistra z kolei ma takie miłe zdjęcie rumiane...
Popiszcie coś więcej o sobie.
Albo może zadajmy kandydatom jakieś pytania?
1. Gdybym był Moderatorem to trolla znanego z innych forów dyskusyjnych :
a) wywaliłbym od razu,zanim zrobi coś złego
b) obserwował pilnie i karał za pierwsze przewinienie
c) dałbym mu "czystą kartę " jak każdemu innemu dyskutantowi.
d) zapytałbym o opinię innych dyskutantów
2.Gdybym był Moderatorem i jako Dyskutant zaangażowałbym się w dyskusję osobiscie to:
a) zrezygnowałbym z udziału w dyskusji
b) starałbym się zachować obiektywizm mimo wszystko
c) wyraźnie odznaczał kolorem jaką rolę pełnię
d) wykorzystywałbym pozycję i tępił adwersarza też w innych wątkach
ps. troszkę tytuł zmieniłam na bardziej adekwatny chyba
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 10:07:38 wysłane przez Tania
»
#link
Грива ветра, грива дыма,
Грива бури и огня
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #45 : Czerwiec 05, 2009, 10:17:32 »
3. Chcę być Moderatorem ponieważ:
a) mam dużo wolnego czasu
b) lubię mieć władzę i z niej korzystać
c) chcę by na forum panował ład i porządek
d) chcę by na forum panowala atmosfera sprzyjająca dyskusji
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
Tania
« #46 : Czerwiec 05, 2009, 10:43:24 »
4. Rolę Moderatora forum najbradziej obrazuje porównanie do:
a) Kelnera,stewardessy
b) Oficera na żaglowcu
c) Ratownika medycznego
d) Pani przedszkolanki
e) Tresera tygrysów
f) Obserwatora przyrody
No? Pierwszy odważny? Kandydaci deklarowali,że są czytają wszystko pilnie.
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 10:56:42 wysłane przez Tania
»
#link
Грива ветра, грива дыма,
Грива бури и огня
Dodofon
Skąd: mam włosy pod pachami?? Skoro golę?.
« #47 : Czerwiec 05, 2009, 10:56:19 »
Cytat:
Tania
Czerwiec 05, 2009, 09:49:14
Może kandydaci na Moderatorów włączyliby się do tej dyskusji?
Dodofon znam osobiście i od dawna z forum. Twardy z niej zawodnik .
A Wistra z kolei ma takie miłe zdjęcie rumiane...
Popiszcie coś więcej o sobie.
Albo może zadajmy kandydatom jakieś pytania?
1. Gdybym był Moderatorem to trolla znanego z innych forów dyskusyjnych :
a) wywaliłbym od razu,zanim zrobi coś złego
b) obserwował pilnie i karał za pierwsze przewinienie
c) dałbym mu "czystą kartę " jak każdemu innemu dyskutantowi.
d) zapytałbym o opinię innych dyskutantów
= dałabym czystą karte - ale z pilną obserwacją
dlaczego? - ludzie się zmieniają, potrafią się dostosować, czesto ludzie, którzy sa nielubiani mają duże doświadczenie w temacie - więc napomnienie by wypowiadali się merytorycznie - może zadziałać,
kazdy zasługuje na szansę
2.Gdybym był Moderatorem i jako Dyskutant zaangażowałbym się w dyskusję osobiscie to:
a) zrezygnowałbym z udziału w dyskusji
b) starałbym się zachować obiektywizm mimo wszystko
c) wyraźnie odznaczał kolorem jaką rolę pełnię
d) wykorzystywałbym pozycję i tępił adwersarza też w innych wątkach
bardzo trudne pytanie
nie mam zwyczaju wykorzystywać swojej pozycji itd.
na pewno odznaczyłabym kolorem swoją pozycję - ale to dlatego by wiedziano, że jestem modem - a nie by nadać jakiś sobie jakąś przewagę
i oczywiście starałabym się zachować obiektywizm - nie wykluczam też rezygnacji w udziale z dyskusji
ps. troszkę tytuł zmieniłam na bardziej adekwatny chyba
4. Rolę Moderatora forum najbradziej obrazuje porównanie do:
a) Kelnera,stewardessy
b) Oficera na żaglowcu
c) Ratownika medycznego
d) Pani przedszkolanki
e) Tresera tygrysów
f) Obserwatora przyrody
No? Pierwszy odważny? Kandydaci deklarowali,że są czytają wszystko pilnie.
ha ha ha
TRESERA TYGRYSÓW
a tak poważnie - najbardziej mi się to kojarzy z OFICEREM NA ŻAGLOWCU
Cytat: ElaPe Dzisiaj o 11:17:32
3. Chcę być Moderatorem ponieważ:
a) mam dużo wolnego czasu
b) lubię mieć władzę i z niej korzystać
c) chcę by na forum panował ład i porządek
d) chcę by na forum panowala atmosfera sprzyjająca dyskusji
odpowiedz C i D = łącznie
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 10:59:59 wysłane przez Dodofon
»
#link
guru jeździectwa rzekł: ...natomiast west to zupełnie nie jest sport jeździecki, a tylko efekciarski show...taki cyrk, jarmarczne kuglarstwo w scenografii rewii Bronco Billiego...
Tania
« #48 : Czerwiec 05, 2009, 11:19:56 »
Dziękuję i brawa za odwagę .
Kto następny?
#link
Грива ветра, грива дыма,
Грива бури и огня
Marzena
Skąd: Miasto absurdów.
« #49 : Czerwiec 05, 2009, 12:10:17 »
Cytat:
opolanka
Czerwiec 05, 2009, 09:45:21
Dla porządku przypomnę, że mamy już kilka zgłoszeń, za które serdecznie dziękuję. Osoby, które chetne są objąc stanowisko Moderatora to:
Jadzka
ninevet
Allekonie
brzoskwinia
Wistra
fin
Dodofon
Tak sobie przeglądam wątek, i tak sobie mysle, ze dobrze by bylo, gdyby modem byl ktoś kogo forumowicze choc troche znają.
Allekonie zabłysnął spamem, z tego co widziałam,
z wymienionych znam 3 sztuki: ninevet, Dodofon i Wistre
i ktorąś z nich widzialbym na tym stanowisku
#link
rewir
« #50 : Czerwiec 05, 2009, 12:25:53 »
uff.. jakie szczęście
dodo
, że się zgłosiłaś. Już myślałam, że nie będzie na kogo zagłosować
#link
fin
Skąd: Lublin.
bazinga!
« #51 : Czerwiec 05, 2009, 13:33:13 »
1. Gdybym był Moderatorem to trolla znanego z innych forów dyskusyjnych :
b) obserwował pilnie i karał za pierwsze przewinienie
2.Gdybym był Moderatorem i jako Dyskutant zaangażowałbym się w dyskusję osobiscie to:
b) starałbym się zachować obiektywizm mimo wszystko
3. Chcę być Moderatorem ponieważ:
c) chcę by na forum panował ład i porządek
4. Rolę Moderatora forum najbradziej obrazuje porównanie do:
b) Oficera na żaglowcu
(zależy kto co rozumie jako oficera
dla mnie oficer to ktoś, kto może zwrócić innym żeglarzom uwagę, ale tak jak oni wykonuje wszystkie prace pokładowe i jest posłuszny kapitanowi)
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 15:07:24 wysłane przez fin
»
#link
nine
In love with the ordinary
« #52 : Czerwiec 05, 2009, 14:59:02 »
Chętnie odpowiem na tą ankietę ale moim zdaniem nie ma ona za wiele sensu.
Każdy wie, że jest jedna poprawna odpowiedź (w sensie schematu a nie ilości zaznaczeń) i każdy to będzie powielał.
Każdy kto mnie kojarzy wie jaki poziom reprezentuje, jak często daje się ponieść emocjom, czy się nadaję czy też nie. Nie wydaje mi się żeby ankieta, którą prawdopodobnie wszyscy wypełnią podobnie coś zmieniła.
Gdybym była Moderatorem to trolla znanego z innych forów dyskusyjnych :
b) obserwowała pilnie
Tylko pół mi się wydaje sensowne ponieważ jest dokładny taryfikator kar i wg niego moderator powinien postępować niezależnie od tego czy ktoś trolluje lub trollował. Każdy się może zmienić a jeśli nie to typowy troll i tak bardzo szybko zapracuje na bana.
(oczywiście nie mówię o sytuacji w której użytkownik loguje się ponownie, bo poprzednie konto już ma zablokowane.)
.Gdybym była Moderatorem i jako Dyskutant zaangażowałbym się w dyskusję osobiście to:
b) starałbym się zachować obiektywizm mimo wszystko
lub
a) zrezygnowałbym z udziału w dyskusji
W zależności od sytuacji. Nie uniknie się łączenia użytkownika z funkcją jaką piastuje niezależnie od tego jakim kolorem operuje.
Chcę być Moderatorem ponieważ:
a) mam dużo wolnego czasu
c) chcę by na forum panował ład i porządek
d) chcę by na forum panowała atmosfera sprzyjająca dyskusji
Rolę Moderatora forum najbardziej obrazuje porównanie do:
żadne z powyższych.
Wyobraźmy sobie wielką korporacje, wielu menadżerów, szefów, pracowników różnych szczebli. Między nimi jest jakaś Pani która sprząta, te osobistości nie zdają sobie nawet sprawy z tego jak ma na imię sprzątaczka i, że ona jest . Jedyne co widzą jak przychodzą rano, że mają czyste i dobrze uporządkowane miejsce pracy. Oczywiście nie chodzi mi o to żeby rola moderatora ograniczała się jedynie do funkcji sprzątającej jednak nie powinien być nadgorliwy i nazbyt widoczny. Oficer za bardzo kojarzy mi się z musztrą i jednak jakimś podporządkowaniem a moderator nie ma ustalać zasad i być ponad. Powinien jedynie pilnować by były stosowane.
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 15:03:56 wysłane przez ninevet
»
#link
Five simple rules for happiness:
1. Free your heart from hatred.
2. Free your mind from worries.
3. Live simply.
4. Give more.
5. Expect less.
MY FACEBOOK
Diakon'ka
Skąd: jestem?;).
hippochondryczka i chomikomik
« #53 : Czerwiec 05, 2009, 15:05:50 »
mi ta ankieta nic nie mówi, nic nie wnosi
edit: w pytaniu "chce byc moderatorem poniewaz..."
chyba kazdy powinien zaznaczyc odpowiedz A
«
Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 15:07:58 wysłane przez Diakon'ka
»
#link
Pokaż mi plecy swojego konia a powiem Ci kim jesteś.
nine
In love with the ordinary
« #54 : Czerwiec 05, 2009, 15:07:42 »
Cytat:
Diakon'ka
Czerwiec 05, 2009, 15:05:50
mi ta ankieta nic nie mówi, nic nie wnosi
też tak uważam ale Tania zachęcała do wypełnienia to wypełniłam
życie i tak zweryfikuje wyniki.
#link
Five simple rules for happiness:
1. Free your heart from hatred.
2. Free your mind from worries.
3. Live simply.
4. Give more.
5. Expect less.
MY FACEBOOK
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #55 : Czerwiec 05, 2009, 15:30:43 »
oczywiście że życie zweryfikuje.
Jednak jeśli mamy wybierać - to warto byłoby mieć przynajmniej minimalny wgląd w osobowość kandydatów - ukształtowany na podstawie ich wypowiedzi na nawet najbardziej "nicniewnoszące" czy "bezsensowne" pytania ankiety.
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
Diakon'ka
Skąd: jestem?;).
hippochondryczka i chomikomik
« #56 : Czerwiec 05, 2009, 15:48:00 »
Ela nie wierzę - uważasz, że możesz sobie wyrobić pogląd na osobowość na podstawie tak prostej ankiety?
już widać, że odpowiedzi są prawie identyczne. moim zdaniem lepiej byłoby już zadać pytania otwarte.
same wypowiedzi nieźle charakteryzują te osoby. ja mam już faworyta
#link
Pokaż mi plecy swojego konia a powiem Ci kim jesteś.
ElaPe
Radosne Galopy Sp. z o.o.
« #57 : Czerwiec 05, 2009, 16:02:13 »
nie, nie są identyczne w żadnej mierze.
Poza tym oprócz tego co czarno na białym widnieje to jeszcze dośc sporo można wyczytać spomiędzy - jak ktoś oczywiście jest w stanie to odczytać.
Cytuj
moim zdaniem lepiej byłoby już zadać pytania otwarte
no to przecież je zadaj.
#link
Brylant Dyskusji Wszelakiej
Diakon'ka
Skąd: jestem?;).
hippochondryczka i chomikomik
« #58 : Czerwiec 05, 2009, 16:17:00 »
nie czuję takiej potrzeby - jak napisałam mam już faworyta
#link
Pokaż mi plecy swojego konia a powiem Ci kim jesteś.
Notarialna
Skąd: Łódź.
Wystawowo-koci ciąg. :)
« #59 : Czerwiec 05, 2009, 18:09:20 »
Ja tam nawet nie myślę o zgłaszaniu się, bo do roli mod nie dorosłam i nie sądzę bym podołała
no i myślę, że gro osób niechętnie by na to patrzyło :P
A faworytem mym jest Dodofon. Babka z jajem i werwą
#link
''...stereotypy zazwyczaj sprawdzają się w większości przypadków - stąd ich popularność...'
Strony:
1
[
2
]
3
4
Re-Volta.pl
|
Techniczne
|
Pomoc, uwagi, testy
| Wątek:
moderacja- nabór- czerwiec 2009
poprzednia
następna
Skocz do:
Wybierz cel:
-----------------------------
Forum główne
-----------------------------
=> Konie
=> Towarzyskie
-----------------------------
Techniczne
-----------------------------
=> Pomoc, uwagi, testy
Powered by SMF 1.1.7
|
SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC
Strona wygenerowana w 0.047 sekund z 18 zapytaniami.
Ładowanie...
Free SMF 1.1.5 Forum Theme
by
Tamuril
. © 2008.