galeria zdjęć dla forumowiczów-szmatoholików

to ja też dodam do nowej strony szmatoholików 🙂 Eskadron marzipan na gniadoszu vs

Olcia_93, większe fotki, bo te są pozmniejszane ze sporą utratą jakości.

Kolejnych naście fotek dodanych. Jeśli by się znalazł jakiś wolontariusz, który przy każdej fotce chciałby powpisywać dla mnie w udostępnionym miejscu maść konia, to można zrobić proste sortowanie, czyli np. pokaż tylko kasztany w:
- Anky,
- Eskadron,
- Eurostar,
do dowolnej konfiguracji maści i wybranego sprzętu 😉 Z tym, że ja mam w tym tym tygodniu jeszcze dwa dni na zabawę, potem znowu mnie wsysa robota, więc na 100% nie obiecuję, czy uda mi się to przygotować. Ale byłoby fajnie - tylko coś siwych za mało...!
Quanta - ja się tym mogę zająć w wolnej chwili 🙂

właśnie - jak dajecie fotki to zakładajmy minimalny wymiar dłuższego boku na 1200. Bo często trzeba je kadrować i wychodzą mini-mini... 😉
khaki to był bezyk rowniez - brakuje go na stronce
i coffee ten co ja mam nie był standardem wg mnie - plus jest literówka
KuCuNiO   Dressurponyreiter
17 marca 2009 16:58
Quanta tam jest błąd w kolekcji royalblau-marine-weiss, kilka czapraków pochodzi z innej kolekcji.
Ja jeszcze wklejam Eskadrona summergreen (kolekcjia lato 06):

toffi:

dziewczyny - strona wyglada OBŁĘDNIE!!!🙂 jak się wreszcie pogoda zrobi to cyknę fotkę brown z aqua-brown-white eskadrona na gniadosrokatym😉 i może kasztanie i karym, a co:P
Świetnie teraz strona wygląda (btw to już trzecia wersja :P )
czy można jakoś nadpisac zdjęcie jak się ma lepsze? 😉
To ja sie dorzucam jeszcze z silverem Eskadrona:


A jest jakis nowy adres czy jak??
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
17 marca 2009 18:47
Anky Kobalt +owijki Anky:



Anky black + owijki Lidl:



Anky white:



Juz znalazlam. Strona super!!

Widze, ze zagubilo sie jedno moje zdjecie.

Euro Star rose/umbra (czaprak + owijki + nauszniki):

To my jeszcze fuksję dorzucamy 🙂

Szalenstwo! Wasz kolor po prostu! Cudownie wyglada!!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
17 marca 2009 20:26
Kolenje euro-starki:

krateczki:



multistripe black/slate/fuchsja + ochraniacze fuchsja

Klami, dzięki - mój własny komplecik już zamówiony 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 marca 2009 00:11
Ja też dorzucę 4 zdjatka jak się ładniej zrobi  😉
Dwie Anky: China Red i Oxblood
Dwa Eskadrony: Czarny i Sky

brakuje tego zdjęcia mojego
to jest khaki własnie wg anky to co u was jest wpisane jako khaki musi miec inny kolor
http://members.lycos.nl/ankypads/home.htm


i euro star blizej nie wiadomo jak nazywa sie ten kolor

http://szmatoholicy.konskieforum.pl/foto/mini/92.jpg  a ten na pewno nie jest z 2008 r bo zdjęcie w 2006/2007 zrobione było!
KuCuNiO   Dressurponyreiter
18 marca 2009 06:23
No właśnie on jest z kolekcji błękitno-jasno zielonej z roku 2005 lub 2004.
czy wszystkim otwiera się link z postu Quanty? Mi od wczoraj nie  🙁
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
18 marca 2009 08:03
Otwiera się 🙂
Jak najbardziej sie otwiera. 😉
No to mam pecha, bo mi się wyświetla, że adres nie istnieje... Może to i lepiej 😉
nici hazel na kf budyń

Kolejne fotki wrzucone.

Jeśli ktoś do adresu strony dopisywał www, to taki adres wczoraj jeszcze nie działał, dziś już jest odpalony, Lena spróbuj ponownie 🙂

Sznurka, z tymi padami khaki to też mi kompletnie nie pasowało, ale zdjęcie T&N podpisane khaki dostałam pierwsze i stąd wrzuciłam. Tym niemniej zmieniłam teraz jego opis na army green, a khaki zostaje khaki... Ta wersja wydaje mi się znacznie bardziej OK.

Kucunio, pisz które zdjęcia są do wywalenia, jakoś w miarę wolnego czasu postaram się sprawdzić, jakie wcześniej były kolekcje Eskadrona z pasującymi kolorami, zasadzie najwięcej roboty z tym Eskadronem to dopasowanie fotek co kiedy i z której kolekcji 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 marca 2009 11:53
Quanta, mnie link nie dziala na firmowym komputerze, a dziala w domu, więc wiesz... niekiedy róznie to bywa po "naszej" stronie również 😉

co do eskadrona - jesli chodzi o nazwy/kolory, to moge jeszcze raz wrzucic tutaj mój zbiór zdjęć kolekcji eskadrona - powinien pomóc
co do dat - Kucunio chyba wszystkich bije na głowe swoją pamięcią 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 marca 2009 12:00
Quanta szacun 😅  świetna stronka 😜
to ja zarzucę tu Eskadronem z kolekcji toffe-gelb
Melduję grzecznie, że już mi się otwiera. Pięknie to wygląda  🏇
caroline, to nie ma nasza strona - wasza strona. Ja mam normalne kompy, sponiewieranego lapka w samochodzie, łażę po necie jak każdy. Tak samo nie ma opcji działa-nie działa, albo jedno, albo drugie, a jeśli drugie, to ja bym chciała dojść do wiedzy, dlaczego nie działa 🙂 A nie działało faktycznie z dopisanym www, zakładam, że tak adres mógł być wpisywany - teraz przedrostek w adresie jest OK, jeśli nadal coś nie hula, to dawajcie info.

Poza tym Caro zdjęcia szykuj, taka galeria ma tylko wtedy sens, jak będzie w niej dużo fotek, nawet ja moje kucyki wygrzebałam 🙂



caroline   siwek złotogrzywek :)
18 marca 2009 12:14
caroline, to nie ma nasza strona - wasza strona.
a ja sie bede upierac, ze sie zdarza 😉
np. ja mam sporo róznych netowych zabawek zablokowanych na firmowym kompie 😉 więc oglądaniem obrazków zajmuję się wyłącznie w domu 😉

Poza tym Caro zdjęcia szykuj, taka galeria ma tylko wtedy sens, jak będzie w niej dużo fotek, nawet ja moje kucyki wygrzebałam 🙂

co mialam to już dałam 🙂
więcej raczej nie dam - wiekszosc moich szmatek raczej jest innofirmowa niż to co jest na szmatoholiczej stronce 😉 albo nie mam zdjęć a sprzety sprzedane, więc i nie będzie 😉
wbrew pozorom jakie stwarzam czy też moim wielkim chęciom do uczynienia z tych pozorów rzeczywistości... aż takim szmatoholikiem nie jestem :P zdecydowana większosc forumowiczów bije mnie na głowę 🤣
KuCuNiO   Dressurponyreiter
18 marca 2009 12:24
Ok, kolekcje są takie:
Lato 2009:
*chocochip-pink
*nightblue-moon
Zima 2008:
*deepblue-nougat
*negro-coriander
*NICI starlightblue-hazet
Lato 2008:
*aqua-braun-weiss
*olive-lemon (do przeniesiania zdjecie Ciski z oliwkowym Nici, moje i Sierry z lemonem do Zimowej 2007 i Twojego gniadego do schlamm-rost do Zimowej 2006)
Zima 2007:
*schwarz-silber-kupfer (do przeniesienia zdjęcie Alice do kolekcji rauchblau)
*fango-walnut-sky
*NICI lemon-olive
Lato 2007:
*toffe-gelb-creme
*royalblau-weiss-marine (zdjecie Koniczki do marine-zimt rok 2004, Sznurki do Nici 2004, Alice do Nici 2006, i ta ostatnia fotka (nie wiem kogo, Aurelii?) to jest deepblue kol. Zima 08)
Zima 2006:
*schoko-petrol
*schlamm-rost
*NICI rosa-navy
Lato 2006:
*marine-summergreen
*petrol-turkis
Zima 2005:
*schoko-orange
*anthrazit-bordeaux
*NICI creme- stalowy błękit (nie pamiętam oryginalnej nazwy:-))
Lato 2004:
*rosa-schlamm
*iceblau-mocca
Zima 2004
*zimt-marine
*cognac-blau
*NICI navy-babyblau
Lato 2003:
(tutaj nie jestem pewna)
*cinnamon-blue
*lightgreen-babyblau
*creme-navy (kol. dla dzieci)
Zima 2003
*schwarz-rost
*orange-grau (kol.dla dzieci)
*cognac-navy-bordeaux
Lato 2002:
*rauchblau
*grau-rosa
Dalej nie bardzo wiem, trzeba znaleźć jakąś stronę niemiecką gdzie są te kolekcje. Zostały już przede wszystkim te z derkami, premium (to Zima 2000) i trend collection..hmm..
KuCuNiO   Dressurponyreiter
18 marca 2009 12:33
I jeszcze daje moje fotki:
schlamm-rost zima 06:

(nie wiem czy to zdjęcie się nadaje, bo mało widać, ale jest:-)
A na nim derka eskadron grau-rosa (kol.lato 2002) i eurostar stripe-in lato 08:

rauchblau (lato 02):

schwarz-lachs (zima 03):

summergreen (lato 06)

iceblau-mocca (06 zima):

czaprak sky, derka iceblau:

cognac-navy-bordeaux (zima 03):

derka rauchblau (2002):


Jeszcze podeślę wiecej innych zdjęć, mam już naprawiony aparat więc będę je robić powoli:-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się