POSZUKIWANY OGIER EMAN !!

Cześć. Z góry przepraszam ale muszę pomóc dziewczynie... Poszukujemy obecnego miejsca i/lub właściciela ogiera Emana . Pewnie nie jeden koniarz był kiedyś w sytuacji tej dziewczyny. Sama kiedyś też byłam na jej miejscu. Jeśli możecie to bardzo ważne.
Link do rodowodu -> http://www.bazakoni.pl/horse_7431.html
Był jeżdżony 3 lata przez Ilonę, a dziś nie wie gdzie koń się znajduje. Nie może otrzymać żadnych informacji. Jeśli ktoś go gdzieś widział proszę o kontakt z nią
E-mail: ilona.drsg@interia.pl        ewentualnie możecie pisać do mnie na PW.
Byłaby bardzo wdzięczna za jakąkolwiek informację. Pomagam jak mogę. Mam nadzieję, że coś to da.
Oni ->





[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnpmod.gif[/img] w zwiazku z tym strasznym poswieceniem i zalozeniem kolejnego dubla otrzymujesz wypowiedz moderowana na 2 tygodnie. czas ten proponuje poswiecic na przeczytanie regulaminu i zapoznanie sie z zasadami panujacymi na forum.
wątek zamknięty
Znałam ta pare, tworzyli zdolny i zgrany duet 🙂.
Dlatego przyłączam się do prosby o jakiekolwiek informacje.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:06
no tak strasznie bardzo ciężko poszukać, prawda?

http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,472.0.html
wątek zamknięty
Nawet nie wiedziałam, że takie coś jest. Poza tym wiadomo, że tam mniej osób przeczyta... A potrzebujemy pomocy, a nie oczekiwania na cud...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:12
jasne. Każdy chce pomocy. I teraz każdy ma sobie założyć swój temat bo ma takie widzimisię?
wątek zamknięty
Jeśli potrzebna jest pomoc to chyba jest to najmniej ważne. Nie wiem. Zróbcie z tym co chcecie. Mam nadzieję, że Eman się znajdzie. A to tylko forum.. Nic więcej. A tu chodzi o konia i  uczucia tej dziewczyny. Ale jak zwykle... Ehh.. Ludzie.. Bo dubel, bo coś tam jest... Najlepiej wrzucić do jednego worka z setkami innych koni i nieczytanymi ogłoszeniami.
wątek zamknięty
Gillian, uspokój że się... I postaw się na miejscu tego kogoś... I dostałaś info, że nie wiedziała, że taki wątek istnieje.. Co, Ty jesteś nieomylna... Nieładne... nie ma co. Katija czy inny admin zrobią z tym porządek jeżeli uznają, że nie może tak być, nie musisz myśleć za nich ;] pozdrawiam! i wierzę mocno w to, że Eman się znajdzie...
wątek zamknięty
shilton Dzięki takim ludziom jak Ty nie tracę wiary! Dziękuję. Miejmy nadzieję, ze to nie kolejny koń jak kamień w wodę. Dziewczyna cierpi.. Konia nigdzie nie ma... Boże ... Pamiętam jak ja to przechodziła. Najgorszy okres mojego życia.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:20
shilton, dobrze, ja zaraz założę 3 tematy ponieważ poszukuję trzech koni. Dobrze? co tam bajzel, przecież potrzebna mi pomoc!
wątek zamknięty
Ta, jasne... Czyli wynika z tego, że każdy kto poszukuje konia w wątku "poszukiwany, poszukiwana" jest bez uczuć!
Tylko Tobie i koleżance naprawdę zależy na odnalezieniu konia, a cała reszta jest bez serca i dlatego powinnyście mieć specjalne względy.
wątek zamknięty
hehe ale Ty Gillian czasem dziwna jesteś ;] Wcale niegłupia, ale masz chyba problem z czytaniem... Ty wiesz, że istnieje taki wątek, a Marika nie wiedziała.. Czujesz różnicę?
Katija zrobi z tym porządek jak uzna, że wisi nie tam, gdzie powinno. Zostaw to adminom, a jak Ci się podoba to zakładaj nawet tysiąc wątków. Ale najpierw radzę się odrobinę uspokoić 🙂
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:26
shilton, ja jestem bardzo spokojna. Drobna podpowiedź - jedno ostrzeżenie za dublowanie wątków autorka już ma. Nie dało to nic do myślenia? 😉 na każdym jednym forum jest wyszukiwarka i się z niej korzysta. Regulamin obowiązuje wszystkich tak samo!
wątek zamknięty
To forum słynie z takiego traktowania ludzi. Naprawdę schodzi na psy. Ja robię co mogę, a w zamian dostaję wiązankę oszczerstw, bo dałam to jako temat.. Gdzie wy macie serca.. Nie obchodzi mnie ktoś. Jak wierzy, że jemu to pomoże to niech ogłoszenie da tam. Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje. Jestem nowa. Nie trzeba mnie mieszać z błotem. Utwierdzam się w przekonaniu, że tutaj nie ma zbyt wielu ludzi którzy zrozumieją czyiś problem. Zresztą wasza sprawa. Ja zobiłam to co mogła i robić będę dalej. Pozdrawiam.
wątek zamknięty
Dobra Gillian, daj spokój... to zostanie przeniesione przez Katiję (czy przez kogoś tam innego). Ma serce dziewczyna, chciała pomóc, nie naskakuj na nią, proszę...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:28
pasia, to zrób to co możesz, czyli wpisz się do właściwego tematu i skończmy już tą przepychankę.
wątek zamknięty
Gillian, ponieważ na tym forum jesteś bardziej oblatana po prostu wytłumacz Jej jak to zrobić.. Na pewno da się jakoś dogadać, nie obrażajmy się na wzajem! Proszę Was wszystkich!

EDIT: literówka
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
21 lipca 2012 12:32
przecież dałam link  😲 co jeszcze mam wytłumaczyć? kliknij lewym klawiszem myszki w to czerwone?
wątek zamknięty
Niech ona mi już nic nie tłumaczy. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. Wszystko do nas wraca. Dobro i zło. Tylko ze zdwojoną siłą. A wasze forum to już słynie z tego chamstwa dla nowych. Zresztą to jest temat o EMANIE, a nie kłótnia z kimś kogo w życiu nie spotkam zapewne, bo źle temat wpisałam .. Boże widzisz i nie grzmisz..
wątek zamknięty
Giliaaaaaaaan!!! Dość!! Dziewczyny!!! 🙂😉)))) Już ok 😉)
wątek zamknięty
Jakie naskakiwanie?  😲
Na tym forum są pewne zasady, bardzo proste, takie same dla wszystkich. Nic poza tym.
Na psy zejdzie jak każdej nowej osobie pozwoli się na niestosowanie do regulaminu.
Nie wiem co chamskiego widzisz w zwróceniu uwagi, że od poszukiwań jest wątek.

Z resztą, jak Ci się nie podoba, to się przenieś na forum galopuje.pl gdzie wszystko wolno 🙂


wątek zamknięty
Julie, czy Ty tez musisz zaogniac? nie moglas przemilczec? ... juz zalatwione, przestancie. Ilez ja to razy jeszcze bede powtarzac. To nie miejsce na klotnie..
wątek zamknięty
google nie boli:

http://www.bialka.arabians.pl/pl/przetargi/2012/03-17.php

wystarczy zadzwonić do Białki i spytać się gdzie jest w dzierżawie.

Albo poszukać sobie listy ogierów na ten sezon i sprawdzić gdzie stoi.
wątek zamknięty
Nie musisz schodzić, bo już zeszło. To mój ostatni wpis na tym forum. Zapewne moi znajomi także się tu nie pokażą. Tylko elita się liczy więc elita będzie sobie odpisywać 🙂 Oby tak dalej !!

Jeśli ktoś wie cokolwiek o Emanie proszę o kontakt ... Mimo, że temat nie tam gdzie trzeba...
wątek zamknięty
Jabberwocky On jest sprzedany. Nie chcą nam udzielić informacji i to raczej zrozumiałe  🤔 Przecież inaczej NIKT by nie starał się odszukać Emana w taki sposób... Trochę logiki ..

no pięknie jeszcze dostanę ciach za to, że posty dwa dodałam  😁
wątek zamknięty
Jabberwocky...... i sugerujesz, ze jestemy na tyle durne, zeby tego nie sprawdzic! Czytaj posty u gorze! Jak wół wpis, ze nie chca udzielic info! Czy Wy czytac umiecie? Ludzie!!!!
Czytanie ze zrozumieniem boli jak widzę.......
wątek zamknięty
shilton, A Ty mi tu nie mów co i do kogo mam pisać.
Wiem doskonale na co i gdzie jest miejsce.
wątek zamknięty
Jaka burza Julie. 🙂😉))))
wątek zamknięty
Zajmijcie się sprawą Emana i pomocą, a nie hejtowaniem ... Dlatego ludzkość nie doczeka końca świata. Wyginiemy jak mamuty  😜
wątek zamknięty
hehehe Marika mistrz 😀
wątek zamknięty
😲
Dziewczyny, rozumiem że chcecie znaleźć konia, ale Was, tak samo jak i nas wszystkich obowiązuje regulamin. Regulamin należy przeczytać przed wysłaniem pierwszych postów. Tu wszyscy są równi.

Czasem przymyka się oko na tworzenie nieregulaminowych tematów, jeśli w grę wchodzi życie jakiegoś konia, ciężki problem weterynaryjny i podobne sytuacje. Ale koń którego szukacie został sprzedany, to nie jest chwila zagrożenia życia. Istnieje temat o poszukiwanych koniach, po to żeby nie robić syfu na forum.
Uwierzcie, że prawie każdy z nas szuka jakiegoś konia, wielu osobom ktoś wyrwał "konia spod tyłka" i sprzedał nic nie mówiąc. Też szukamy tych koni, ale nie uważamy że jesteśmy ponad innymi w tych poszukiwaniach.

to tyle,
zaraz i tak temat zostanie zamknięty przed moderatora...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.