Końska Rewia Mody XI 2017

Nie wiem czy dobry wątek, ale zapytam...
Czy ktoś... zmniejszał kantar, z futrem w dodatku? Ja nie wiem, Eskadron kantary z futrem o rozmiarze FULL produkuje chyba na słonie  🤔wirek: Kupiłam mój wymarzony, granatowy z futrem i okazał się za wielki na Kula ;( Odesłać nie mogę, bo juz minęło 14 dni od zakupu, sprzedawać bym nie chciała mimo wszystko. Jakiś szewc może dałby radę uciąć na środku pasek potyliczny i go zszyć?


Na pewno da radę, tylko poproś, żeby i z góry i z dołu wzmocnił go taśmą na zszyciu. Pod futerkiem nie będzie nawet widać  :kwiatek:
Ja poszłam w drugą stronę i dałam do zwiększenia, jutro się okaże czy było warto...
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2017 09:49
Siwaa, dzięki, trochę mnie pocieszyłaś, kurdę no Kul zawsze i wszędzie nosi Fulle i się w nie idealnie mieści. To nie, akurat Eskadron z futrem musiał się okazać jak po starszym bracie x.x
wątek zamknięty
Moon moze starszy brat przejmie? :P
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2017 17:37
xxagaxx, a pragniesz? 😀 Mogę przymierzyć na starszego brata ale obawiam się że też będzie za wielki ;(
wątek zamknięty
Moon, a przymierz ;d Na mojego czeka bordowy komplet futerkowy ;D ale nie przymierzony jeszcze, czeka aż wrócę ;D
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
07 listopada 2017 18:52
xxagaxx, bordo też do mnie mówiło, ale jak na granatowego maniaka przystało, granat ów wygrał ;p
Przymierze, fotkę cykne 😉
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
09 listopada 2017 16:32
Widziałam info na stronie Pikeura, ze jutro ma być pokazany Heritage 😀
wątek zamknięty
Nowe Heritage:
http://www.maddelin.be/brands/eskadron-heritage/
Stypowe kolory, okucia w kolorze różowego złota  😜
Któryś z kantarów musi być mój  😍
wątek zamknięty
o nie, podobają mi się aż 2 czapraki..... jak żyć? Na kantary nawet nie patrzę, potem nie mam kiedy ich nawet używać ;/
wątek zamknięty
O fujjjjka, znowu bordo? I cukierkowy różowy? No nie, dopiero było w innych kolekcjach :P Dobrze, że brzydkie. Portfel zadowolony :P
wątek zamknięty
budyń,  ale ten czarny i grafitowy <3 No obłęd.
wątek zamknięty
budyń,  ale ten czarny i grafitowy <3 No obłęd.


To rzeczywiście nie zaglądaj w kantary, bo ten grafitowy z różowymi okuciami... <3
wątek zamknięty
Różowe złoto  😍 moje ostatnie zboczenie 😁 Nie udało mi się dorwać czarnych okuć więc może róż 😜
To jest szary? ten trzeci kolor?
wątek zamknięty
Czy taki róż pasuje do zwykłego gniadego??
wątek zamknięty
O nieee..... podoba mi się kilka rzeczy, co robić...  🙁 😀
Szczególnie kantary i czapraki glossy wave  💘
wątek zamknięty
Na instagramie umieścili krótki filmik. https://www.instagram.com/p/BbSBHyKhsAK/?taken-by=pikeur_eskadron
A kolory to widocznie: black, military, basaltgrey, rose, brickred, creme.

Ufff do mnie nic nie przemówiło  😉
wątek zamknięty
A mnie się marzy ogłowie z takimi okuciami....  😜
wątek zamknięty
Nic do mnie nie przemówiło, tak, że "AAAAAAA! Muszę to mieć!". Znając siebie pewnie sobie zakupie kantar, bo te sprzączki faktycznie są mega. Ładna stypowa kolekcja, ale bez efektu WOW 🙂
Liczyłam na jakiś beż (taki błyszczący jak w tych czaprakach glossy)
wątek zamknięty
Przepraszam, czy to jest to ogłowie o którym kiedyś pisała Quanta, że ma być na wiosnę 2018?  👀
https://sklep.bergo.pl/x-line-rose-oglowie-nachrapnik-kombinowany
wątek zamknięty
Tak to właśnie to. Wczoraj widziałam na stronie Waldhausena...
wątek zamknięty
Mnie zupełnie nie powaliła ta kolekcja, zeszłoroczna dużo, dużo bardziej mi się podobała. Liczyłam na jakiegoś ładnego bicrossa... I żałuję, że przegapiłam racinggreen. Kantary ciekawe z tym różowym okuciem, ale totalnie nie widzę tego na swoim koniu.
wątek zamknięty
Wszystkie te kolory są bardzo podobne do ostatnich kolekcji 🤔 To ja nadal zbieram na aquamarine.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 listopada 2017 06:43
anai, no właśnie wg mnie nie bardzo. Bo same różowe okucia są piękne, w połączeniu z tymi kolorami bardzo elegancko wyglądają, ale totalnie nie widzę tego na gniadych. Kolekcja dla skarogniadych, karych i siwków zdecydowanie 😉
Może to i lepiej... :P
wątek zamknięty
Moon, tak myślałam. Ale może to i dobrze, bo dopiero co kupiłam equestrian stockholm 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 listopada 2017 07:03
anai, dobrze widzę że bordo? Piękny!!! <3
wątek zamknięty
anai aale zazdro, Stockholmy są przepiękne, każdy jeden. 😍 Czekam na foty na mlodym!
wątek zamknięty
Moon, kolor plum. Śliwka, bordo, ale trochę więcej w tym odcieniu fioletu niż czerwieni.
flygirl, jak tylko pogoda pozwoli, zrobię zdjęcie.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
11 listopada 2017 10:05
anai, zrobię oczny skan 😀
wątek zamknięty
Super będzie brand military na Karusa  😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 listopada 2017 12:39
[url=[[a]]https://konik.com.pl/q/?keywords=Eskadron%20Heritage%20jesie[[a]]ń%20zima%202017%3B18]nowy heritage w koniku[/url]  🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.