Końska Rewia Mody XI 2017

Ja w swojej bluzie Pikeur nie byłam ani razu w stajni  😁
wątek zamknięty
ja w większości jednak tak, ale ostatnio zakupiona jest tak śliczniusia i milusia, że długo stajni nie zobaczy  😁
wątek zamknięty
Moja jest jasno szara i przy obecnych pogodach, błocie nie zakładam do stajni, tylko na codzień.
wątek zamknięty
To ja się nieśmiało pochwalę - nowy nabytek kantar eskadron heritage granat 😉 i czaprak z najnowszej kolekcji - powder rose 😉
wątek zamknięty
[quote author=tulipan link=topic=100617.msg2662380#msg2662380 date=1489851442]
Jak dla mnie te ciuchy są zrobione do chodzenia w cywilu, a nie do jazdy  😉 Ze mnie żadna stara baba i tez mi sie nic nie podoba,


na "po cywilnemu" to właśnie Pikeur Premium jak dla mnie; te rzeczy są tak ładne, że aż szkoda do stajni  🙂
pewnie jakościowo ta seria będzie słabsza; popełnię jakiś T-shirt i sprawdzę z ciekawości.
[/quote]

Jak dla mnie Pikeur Premium ma jedne z najładniejszych ciuchów jeździeckich  😍 Myślę, że ten Eskadron to bardziej kolekcja dla młodzieży szkolnej po prostu. Natomiast dla mnie kroje np. tych koszulek bez rękawów odpadają. Nie znoszę długich i luźnych ciuchów do jazdy  😉

Za to mam wyciętego z filmiku Karego w mega starociu od kitty - cottonie rost z 2006 roku  🙂

wątek zamknięty
Ananas007 Piekny granat, ja przygarnęłabym najchętniej wszystkie trzy kolory 🙂
Tulipan śliczny ten kolor, chciałabym zobaczyć z twoimi czerownymi? oficerkami.
wątek zamknięty
tulipan, z ciekawości - czemu zdecydowałaś się na futro pod siodło?
Pasowałaś siodło tak, żeby mieściło się pod nie futro?

A róż łaaadny  🙂
wątek zamknięty
Anil postaram sie zrobić jakieś foty z czerwonymi butami  😉
Moona to jest łososiowy  🤣 Ja nigdy nie miałam siodła pasowanego na sam czaprak, tylko że do tej pory jeździłam z glutem pod czaprakiem  😉 A ostatnio wsiadłam na futro i siedzi mi sie nawet lepiej niż na żelu. Nowe siodło mam do przepasowania, ale dopiero po zawodach, a że dopiero sie ułożyło i uklepało to zostało mi trochę luzu. Teraz będę pasować na futro  🙂 Takie moje preferencje, lubię dodatkową warstwę pod tyłkiem.
wątek zamknięty
Ja też Pikeur - szczególnie te z linii premium - noszę do pracy i na uczelnię. Żal mi ich do stajni, a są naprawdę eleganckie.

Tulipan - widzę że też zaopatrzyłaś się w polartec Pikeur Amie. Uwielbiam je. Niby cienkie, a super grzeją.

Edit - literówka
wątek zamknięty
Tak, bardzo go lubię  🙂 Fajna ma fakturę z zewnątrz i przyjemnie grzeje od środka  🙂
wątek zamknięty
Plum   ~Jestem jak feniks ktory odrodzil sie z popiolow~
20 marca 2017 11:36
Hej nie wiem czy tu moge napisac ale mam pewien problem odkąd pamietam zawsze na moich czaprakach (szczegolnie jasnych) widac czarne slady  i juz zmienialam czapsy myslalam ze to w nich jest problem ale za kazdym razem problem i nie mówie udziale potu. Serce krwawi gdy po praniu takiego czapraka zostaja owe ślady macie na to jakies sposoby, jak wam brudza oficerki czapsy czy tez po prostu siodło?
Mam x czaparków w pacie z metką ale nie chce ich ruszac bo wiem ze zaraz bedą w podobnym stanie jak reszta  😕
wątek zamknięty
Plum, a czym pastujesz czapsy/oficerki? Ja przerzuciłam się na bezbarwną pastę od wewnątrz łydki 😉
wątek zamknięty
tulipan fiu fiu... u mnie był totalny bezszał, a tu super  🤣
Ja niestety zamknięta w domu z zepsutym kolanem.... nuda.... więc skutecznie rujnuję swoje oszczędności  🤬
Eskadron jakoś mnie znudził, anky zakupiona, to teraz PE  😅 kolorki bomba  😁
wątek zamknięty
kitty, Ooo! Fajne! Mam podobny kształt mattesa i le mieux (ekstra jakość!) a te mają ciekawe kolorki 🙂
Zamawiałaś z UK?
wątek zamknięty
ale piękne, szał!!!
wątek zamknięty
Tak zamawiałam w pe  🙂 mnie ta kolekcja powaliła, w końcu coś innego! I te kontrastowe lamówki  😍
Jedzie do mnie kolejna porcja  🏇 szkoda tylko, że jeszcze sobie poczekam zanim wsiąde, a już w salonie wisi nowe siodło i się na mnie patrzy  😵 normalnie lypa na maxa!!!
wątek zamknięty
Wariatka!  😜
wątek zamknięty
Winna  🤔wirek: siedzenie w domu służy mojej chorobie szmacianej  👿
wątek zamknięty
kitty, - ten pierwszy śliwkowy z zieloną lamówką, jak to się zwie dokładnie? 😍 Bo chyba przepadłam...
tulipan, - pięknie karemu w takiej nie-stypie 🙂

I podłączam się do klubu ludzi noszących ubrania Piekura nie do stajni, przynajmniej nie z początku 🤣 Kocham ich czapeczki zimowe, są cieplutkie, mięciusie i ładniutkie, nie wędrują po włosach nawet jak mam rozpuszczone, no ideał 🙂
wątek zamknięty
keirashara tu masz nową kolekcję  😉
http://www.premierequine.co.uk/european-saddle-pads-c102x3200365
wątek zamknięty
a ten szary z czerwienią jaki piękny. Masakra.
wątek zamknięty
Plum - tak jak pisze Nirv - zmień pastę do butów/czapsów/siodła. A do wywabiania plam od siodła stosuję mydełko galasowe z Rossmanna. Moczę czaprak, nacieram mydełkiem, wcieram szczoteczką (taką jak do paznokci), płuczę, czynność powtarzam i jeszcze wcieram mydełko już bez spłukiwania przed włożeniem do pralki. Wszystko mi się pięknie dopiera i nie niszczy
wątek zamknięty
Plum   ~Jestem jak feniks ktory odrodzil sie z popiolow~
21 marca 2017 15:09
Nivr  bezbarwny olej i smar z verdusa bezbarwny używam do siodła i do czapsow  to ja nie wiem 🙁
wątek zamknięty
Kitty Ten kolor Wine powalił mnie  😍 🙇 😁 😜 Uwielbiam takie kolory
wątek zamknięty
Jestem dość uparta i wszelakie nowości oceniam po pierwszym praniu.... ale dawno mi się szmaty tak nie podobały jak te  😍 jakościowo wydają się super, ale jako pierwsza przeciwniczka sznurków wszelakich wstrzymuję się z oceną. Natomiast kolorystyka? W końcu coś innego!!!! jak dla mnie te lamówki rozwalają system. Ubolewam jedynie nad tym, że nie ma wszystkich kolorów DL  🤔 choć może i dobrze, bo bym nerkę sprzedawała już  😂
wątek zamknięty
A to kupiłaś dL? zastanawiam się jak wygladają pod siodłem.
wątek zamknięty
Od kilku lat już udaję pingwina i nie mam już nawet innych siodeł  😉 niestety zanim wrócę na konia trochę minie  😕 ale może wrzucę z ciekawości któregoś dnia.
wątek zamknięty
kitty, - dziękuję przepięknie :kwiatek: Kurcze, one nawet cenowo całkiem znośnie wypadają 🙂 Choć ja miałam odkładać na kask i komplet powderrose-chocochip, aaaa... czas napaść na bank 😁
wątek zamknięty
To jest zly watek. Przypadkiem zajrzalam i wpadlam. Boskie te czapraki. I te z futrem maja calkiem normalne ceny...zle kobiety jestescie 🙂
wątek zamknięty
Świetne są te czapraki PE, aż żałuję, że konia sprzedałam  😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.