Końska Rewia Mody XI 2017

Chyba jeszcze nikt nie wstawił, więc...
Gdyby ktoś chciał kupić ceratę na Wielkanoc, to polecam nowe Next Generation. :P

[img]https://scontent-cdg2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/17883909_10155396715162573_2526475842666652694_n.jpg?oh=772db60fec45f110e00b651d0b01d4cb&oe=5983B6D9[/img]
wątek zamknięty
tak jak lubię ich ceraty, tak tych bym za darmo nie wzięła  🤔
wątek zamknięty
Sivrite, Co za paskudy 😂 takiej ceraty to bym nawet na żywo nie chciała widzieć  😁 😜 odstrasza mnie ta kolekcja  😵
wątek zamknięty
a mnie ten napis błędnie podzielony na sylaby. Fee
wątek zamknięty
a mnie ten napis błędnie podzielony na sylaby. Fee


Nooo, ja mindfucka złapałam próbując to pierwszy raz przeczytać. Okropnie im to wyszło.
wątek zamknięty
Ja tam w prawym górnym rogu zakochałam się. Pewnie zakupię.
Ale ja to lubię czasem takie motywy 🤣 HKM Rose to chyba jeden z moich ulubionych czapraków z tych co posiadam. Ale to jak wiadomo, co człowiek to gust 😀
wątek zamknięty
Uwielbiam ją w niebieskim *.*
Tylko wkurza mnie, że Jarpol ma strasznie grube te owijki ;o

wątek zamknięty
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
12 kwietnia 2017 17:22
Sivrite , a te ceraty gdzie już weszły ? 👀 Mam już jedną upatrzoną (oczywiście w komplecie z nausznikami , owijkami i derką ? 😜
wątek zamknięty
Sivrite , a te ceraty gdzie już weszły ? 👀 Mam już jedną upatrzoną (oczywiście w komplecie z nausznikami , owijkami i derką ? 😜


W Koniku mają dziś wejść.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 kwietnia 2017 18:00
tajnaa, o izabelu nie pomyślałam, ale faktycznie na takiej maści mogłyby te kolory wyglądać fajnie 🙂

Sivrite, widziałam i okropna jest ta kolekcja. Też mnie strasznie razi to złe podzielenie na sylaby - nie wiem, jak mogli wpaść na pomysł, żeby to tak bez sensu podzielić...
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 kwietnia 2017 19:23
malinowaa, o ile wiem, to możesz już szukać tylko z drugiej ręki - te w sklepach sprzedały się na pniu, mimo średnich kolorów 😉



Dzięki  :kwiatek: Ale chyba jednak nie mój kolor, coś mnie nie przekonuje, a po co wyrzucać pieniądze w błoto, jak człowiek nieprzekonany  🙂
wątek zamknięty
Sivrite cerata 👍 you made my day  :kwiatek:
wątek zamknięty
W końcu kolekcja dla mnie! Pierwszy raz uda mi się dotrzymać postanowienia i nie kupić nic  🤣
Ciekawa jestem jak ona się wyprzeda, bo już były silne negatywne głosy, a wszystko poznikało szybko ze sklepów  😂
wątek zamknięty
kitty,  😜
bo nie ważne czy mówią dobrze, czy źle, ważne żeby mówili  😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 kwietnia 2017 09:25
A mi też się ceraty podobają. 🙂
wątek zamknięty
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
13 kwietnia 2017 09:53
wątek zamknięty
Apropo limitowanych dralonow - będę składać zamówienie na sonderdralon BlackBerry z reitsport-klawunde
Derka jest teraz przeceniona więc jeśli ktoś chciałby skorzystać to zapraszam na priv  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2017 17:51
Kurcze, o ile ten dralon byłby ładniejszy, jakby te paski z kratki były całe białe, a nie białe na czarnym, a nie wiadomo jakie na fiolecie 😉
wątek zamknięty
Ja jestem bardzo ciekawa jego spodniej strony 🙂 tam powinno być więcej bieli (tak zakładam  :hihi🙂
Wtedy bym go sobie przeszyla na drugą stronę i byłby taki, jaki mi się marzy  😀
wątek zamknięty
A ile z kw wychodzi za nią po przecenienia? Bo może bym reflektowała 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 kwietnia 2017 06:23
KoniaraHors justblue 🙂
wątek zamknięty
Laguna, 115€ z przesyłką podzielona na pół 🙂
wątek zamknięty
To ja jestem chyba dziwna, bo ceraty mi przypadły do gustu XD Może nie aż tak, żeby rzucić się zaraz na nie, ale no... za darmo bym wzięła  😁
No i w końcu się przekonałam do graphitu z zeszłorocznego Platinum. Leżał chyba w domu odkąd przyszedł do mnie (czyli jakoś tydzień po tym jak wszedł do sklepów) i dopiero wczoraj zobaczył konia. No i popisałam się odkrywczością, bo dopiero zauważyłam, że owijki Platinum i Nici mają logo na rzep  😵 A to bardzo przydatne!

wątek zamknięty
ontaria bardzo elegancki komplet aż się dziwie, że wcześniej go nie używałaś bo jak dla mnie jest szał  💘
wątek zamknięty
ontaria Piekny zestaw 😍
wątek zamknięty
ontaria, - rewelka 💘 No przepiękny komplet! 🙂 Aż poszłam grzebać w internetach, czy jeszcze dostępny 😁 Jak w macaniu z materiałem? Jest tu ktoś, kto dłużej użytkuje i jest w stanie powiedzieć jak z jakością?
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
18 kwietnia 2017 19:51
Ostatnio na zdjęcia wyciągnęłam eskadronową zieleń i całkiem ładnie wygląda przy tej wiosennej zieleni 😉
wątek zamknięty
Czy jakaś dobra dusza ma zdj porównujące kolor merlot i sangria z ostatniej kolekcji  🤔 :kwiatek:  Jestem ciekawa, który kolor ładniejszy i jaka różnica jest między nimi. Który warto brać  🙄
wątek zamknięty
Słaba jakość, ale kolory widać. Właśnie znajoma kiedyś też mi celowo robiła zdjęcie porównujące. A więc Proszę  :kwiatek:
Merlot VS u góry, Sangria SR u dołu.
Moje serce skrada Sangria  🤣
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/15910419_1619552315020249_637785303_n.jpg?oh=4286677980a5bc15bcc94033de096bd9&oe=58FEDE47[/img]

Edit. dopiska
wątek zamknięty
Bardzo dziękuję Vendettka  :kwiatek: :kwiatek: 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.