Końska Rewia Mody XI 2017

Moon   #kulistyzajebisty
18 stycznia 2017 12:09
Libella, welcome in my world :P Ja - pierwsza hejterka RP koloru zielonego, bardzo mocno rozważam kolejną szmatę z Heritage  😵
I strasznie za mną kantar z futrem chodzi (po wooja mi takowy?!  😜 ) - tylko mam kolejną rozterkę czy granat <3 czy bordo, które z tej kolekcji robi prze-prze-szał u mnie, strasznie do mnie "mówi" ten odcień  😍
wątek zamknięty
Kantar też chcę, tylko bez futra 😁
W ogóle cała ta kolekcja jest jakby stworzona dla nas - serio, nie ma rzeczy, której bym nie przytuliła 😜 Agabos nie we wszystkim wygląda dobrze, ale takie klasyki są dla niego idealne  😍
Nie pozostaje mi nic innego, jak zrobić małą wyprzedaż z paki i przygotować miejsce na nowe 😉
wątek zamknięty
Ja widziałam na żywo merlota dzisiaj i jak na zdjęciach mi się podoba, tak na żywo jest fatalny 🙁 Brzydki bordowy brąz.
wątek zamknięty
KaWeRa, prawdopodbnie najlepszy zestaw tutaj od kiedykolwiek!
wątek zamknięty
No dobraaaaaa.... Poddałam się już, ale rv potrafi uratować! Czy ktoś gdzieś widział Velveta JUSTBLUE lub MERLOT w wersji DL???? 👀 👀 👀
wątek zamknięty
Kitty - juz chyba nigdzie nie ma. Ostatniego DL justblue po obdzwonieniu chyba wszystkich sklepów w PŁ kupiłam w koński świecie. Merlot upolowałam w koniu ale już nie ma. Rozeszły się jak świeże bułki
wątek zamknięty
Tak właśnie myślałam...
wątek zamknięty
kitty, - dzwoń do Pegaza w Poznaniu, może mają 🙂 Oni w internetach sklepu nie posiadają, tylko stacjonarny.
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 stycznia 2017 10:09
Kitty właśnie wyświetliło mi się ogłoszenie o sprzedaży tego czapraka w grupie Eskadron PL na Facebooku. Nie wiem jak one cenowo stały w sklepach, ale tam ktoś chyba sporo sobie dorzucił 😉
wątek zamknięty
W Pegazie nie mają. Byłam tam w poniedziałek i mieli już tylko jeden VS. Resztę ja wykupiłam 😉

A ten na fb to lekka przesada. W sklepie 300 na fb 450.
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
19 stycznia 2017 10:11
Widzę za 400 😉
wątek zamknięty
KaWeRa pięknie!
i mój w Merlot plus dera PremTex Cooler PE
wątek zamknięty
400 + wysyłka... szalona cena za czaprak... znalazłam w gb za 39f, ale oczywiście nie chcą do pl wysłać  😕
wątek zamknięty
Jak rozmawiałam z Przemkiem z Pegaz to powiedział, że tych Velvetów sklepy nie zamawiały dużo, bo welurowe czapraki zawsze słabo szły. A tu ludzie się rzucili jak na wyprzedaż w Lidlu
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 stycznia 2017 10:59
Kawera, ten Merlot przeboski! Świetnie wygląda na twoim hafku 💘
wątek zamknięty
Widzę za 400 😉


Ten za 400 to VS. DL było wystawione za 450
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 stycznia 2017 13:25
KaReWa masz piękną dziewczynkę, jej we wszystkim będzie do twarzy
edyta derka idealnie dobrana kolorem do merlota

ja wrzucam Bimi w pearlu, choć godzi to mocno w moje poczucie estetyki. Jak się ma brzydkiego konia to nawet ładny komplecik  tego nie zmieni ech...
wątek zamknięty
eee super! jaka szałowa maść!
wątek zamknięty
kitty, - ja na kilku stronach w de widziałam, TU na przykład 🙂

A może widział ktoś gdzieś zielonego double binding glossy w formie DL? Bo też już nigdzie nie widzę :/ Nie mogłam się zdecydować jaki chce czaprak i derkę, a teraz 3/4 już nie ma...

KaWeRa, - obłęd w ciapki! Merlot się idealnie odcieniem z maści zgrywa 😀
Rudzik, - głupoty gadasz, pięknie jest! 😀 Aż przez Ciebie chodzi za mną taki komplecik :P Ten pearl mocno kremowy jest? Ujdzie na zawody uje czy raczej będzie się gryzł z białymi bryczesami? Bo mam takie niezżółknięte jeszcze 🤣
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
19 stycznia 2017 14:17
keirashara  no wlasnie nie jest kremowy. To jest taka złamana biel/kość słoniowa. Myślę, że na zawody będzie pasował
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 stycznia 2017 19:35
Rudzik, nie pitol, przynajmniej nie masz "nudnego, jak każdy!" gniadego! 😉
I bardzo do pyska mu w merlocie! <3
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
20 stycznia 2017 06:25
Moon ja nie piszę o maści -kolor jak kolor, już się przyzwyczaiłam- ale o tym, że po chorobie, bez mięśni, zarośnięta niedźwiedzim futrem, bez treningu, ale przynajmniej szczęśliwa.
I w takim stanie musimy dotrwać do wiosny.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
20 stycznia 2017 07:00
Rudzik, w derce to nie zauważyłam że bez mięśni. W futrze może i tak, ale czyste i zadbane więc i tak wygląda ładnie! 😉 (już pomiając komplet, który naprawdę bardzo gra z maścią!) 😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
20 stycznia 2017 07:05
Moon dziękuję. Długo musiałam siedzieć na KRM żeby w końcu trafiać z kolorem dla kobyły.
Czasem sobie myślę, że fajnie byłoby mieć kasztanka, albo gniadosza na którego pasowałby każdy komplet, który mi się podoba.
wątek zamknięty
Rudzik Koń jest cudowny- nic tylko pozazdrościć takie oryginalnego konia  :kwiatek: A komplet prezentuje się równie szałowo!
wątek zamknięty
Dokładnie Rudzik nie pitol, jest przecudny ! A komplet obłędny !
wątek zamknięty
Dziewczyny, ja wiem że to pytanie pada co roku, ale ja jak zwykle nie pamiętam  😡
Kiedy zaczną się zimowe wyprzedaże Eskadronów ?
wątek zamknięty
A może ktoś wie kiedy nowa kolekcja Eskadrona lub ma jakiś przeciek o kolorach ? 🙂
wątek zamknięty
Przyłączam się do pytania Wigorrr  👀
Ale jak usłysze, że błekit, róż i jasna zieleń to  😵
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
20 stycznia 2017 13:42
Ja po wzbogaceniu swojej stypowej kolekcji mam ochotę na coś kolorowego, wesołego. I obawiam się, że wiosna/lato zabierze coś z mojego portfela  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.