Końska Rewia Mody XI 2017

Klami,  są też XXL
wątek zamknięty
ja z pytankiem  :kwiatek:
na zdjęciach katalogowych platinum pady ornament mają wpięte na rzepa piękne flots, podczas gdy katalogowo pady tego nie mają, chętnie bym przygarnęła takie cudeńko w borówkowym bądź szampańśkim kolorze, ktoś pomoże wyjaśnić?
wątek zamknięty
Ja widziałam tylko XL. Są na żywo piekne. Ja czekam na fakture od weta, więc chyba sobię tylko na nie popatrzę  😁
wątek zamknięty
precelek a to nie tak ze oryginalnie ma kółeczko z logo na rzep, a dodatkowo Eskadron daje to flo?
wątek zamknięty
Precelek, wg opisu w koniku tylko big square mają wymienne logo. Podrzucisz link do zdjęć z tymi floo na innych czaprakach? Jestem sama ciekawa.
wątek zamknięty
zachorowałam na nowe platinum. Właśnie składam zamówienie. Na blackberry. Co lepsze
Potnik Eskadron MICRO ORNAMENTS PLATINUM EDITION

czy

Potnik Eskadron COTTON PERFORMANCE PLATINUM EDITION  ??

Z big square nie byłam zadowolona, miałam ostatnio kilka Heritage i było jakościowo obłędne. Co kupić?
wątek zamknięty
xxagaxx, ja zamówiłam blackberry ten pierwszy, Micro ornaments 😉, też zastanawiałam się nad tymi dwoma 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, cottony (generalnie wszystkie modele z bawełną na wierzchu) są gorszej jakości (szybciej płowieją i miękną) niż modele glossy, velvet. Ja tez zachorowałam na tą kolekcję. Ale postawiłam na VELVET ORNAMENTS i GLOSSY ORNAMENTS
wątek zamknięty
Ja juz nie wiem czym one sie roznia 🤔wirek: Ale fakt bigsquer wyglądają na słabą jakośc.
wątek zamknięty
A ja jestem w trakcie zamawiania big square właśnie. I kolejną godzinę spędzę na zastanawianiu się czy aby na pewno  😁
Ta kolekcja jest zbyt piękna dla mnie, ciężko być czegoś pewnym.
wątek zamknięty
Laguna, a velvet nie jest taki meszkowaty? Jak stare impulsy?
wątek zamknięty
xxagaxx, Velvet to aksamit. Niezniszczalny. Ale grubszy. Aksamitne czapraki z reguły mają niesamowicie nasycone kolory.
wątek zamknięty
Tak jak pisze ani - to aksamit. A glossy są takie śliskie. Ale dzięki temu tak nie płowieją i nie łapią tak brudu
wątek zamknięty
Ma ktoś fotki smoked blue na koniu? Wyszukiwarka nic mi nie wypluła  🙁
wątek zamknięty
tulipan nie dam rady wkleić linku z telefonu ale na 19 stronie wstawiała flygirl  🙂
wątek zamknięty
O, fajne, to jest taka niebieska szarość czy bardziej błękit? Flyigirl?
wątek zamknięty
tulipan, To taka niebieska szarość
wątek zamknięty
Tak, on jest taki szarawy bardziej. Przepiekny jest, ale mi go szkoda na konia zakładać przez to. 😀
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek: Ale zamówiłam butelkową zieleń Equiline  😜
wątek zamknięty
Laguna, tylko ze ja właśnie nie widze Glossy. W Koniku jest Micro ornaments albo velvet ornaments. Moge też wybrać cotton performance. Glossy Big squere do mnie nie przemawia bo miałam dwa Big Squery i nie były dobrej jakości.
wątek zamknięty
xxagaxx, glossy ornaments nie ma w kolorze blackberry: http://www.e-shop-direct.com/eshop/pikeur/saddle-cloth-glossy-ornaments-platinum-ltd-149732/ (swoją drogą ciekawe, czemu?)
wątek zamknięty
anai, napisałam właśnie że glosy nie widzę. To co z tego co jest wybrać?
wątek zamknięty
Micro lub velvet, cotton będzie z tej zwykłej bawełny, tak jak big square. Ja swój micro odbiorę dopiero w poniedziałek, wtedy będę mogła coś powiedzieć o materiale.
wątek zamknięty
ohhhh do mnie przyszły velvety  😍 dobrze, że nie ma więcej kolorów, bo są boskieeeee
wątek zamknięty
Laguna, oo.. super wieści.

wątek zamknięty
anai, hmm no właśnie siedze i myślę czy micro czy velvet. Micro mi się chyba bardziej podoba wizualnie na tych zdjęciach 😀 Nie ma to jak kupować rzeczy żeby leżały w szafie 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, no właśnie niestety glossy są tylko big square i ornaments, wiec jeśli nie leży Tobie big square to brak wyboru.
Ja blackberry zamówiłam micro ornaments i velvet ornaments. Dam znać jakie wrażenia jak dojdą 🙂 W szarym za to wzięłam glossy ornaments.
Cottona nie bierz bo błyskawicznie straci kolor. Eskadron ma tragiczną bawełnę
wątek zamknięty
Z niecierpliwością czekam na wasze zdjęcia blackberry na ogonach. Kusi mnie ten kolor, oj kusi  💘
wątek zamknięty
Jakie owijki z niższej półki cenowej  pasują do eskadrona insigniablue z zimowej kolekcji Classic 2016? 🙂

wątek zamknięty
Dziewczyny, a możecie mi tak z ciekawości powiedzieć czy te Big square glossy też są tak tandetne jak zwykłe czy wypadają jakościowo ciut lepiej ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.