Końska Rewia Mody XI 2017

szachowa, wypadają lepiej. Nie płowieją tak szybko i nie szmacą się już po 1 praniu.
wątek zamknięty
Dziękuję laguna :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Proszę 🙂 Aczkolwiek nie nastawiaj się, że są to pady nie do zdarcia tak jak stare polopady sprzed 10 lat. Ale na pewno nie mechacą się tak szybko z racji tego, że ten materiał jest śliski, nie płowieją tak szybko i mam wrażenie iż przez to że ten wierzchni materiał ma inną strukturę niż zwykła bawełna to nie wyglądają już po 1 praniu jak psu z gardła wyjęte
wątek zamknięty
antymodel 😉 w kantarze midgreen/white/navy CS 2017 i w ochraniaczach transportowych Jarpolu (okazuje się, że standardowe fulle są na maleństwo trochę przymałe :ke🙂.


wątek zamknięty
anai, transportery są cudowne. Jak mi Jarpol zrobi w innym profilowaniu to na pewno zamówię, bo obłędne są 😀

Pamiętacie adres niemieckiej strony ze zdjęciami eskadrona (forum, blog, fb cokolwiek)? Chce zobaczyć zdjęcia na żywo bo dalej nie mogę się zdecydowac który czaprak kupić 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, na pferdetrends na fb są zdjęcia realne.
wątek zamknięty
anai, kurde ślepam, szukałam i nie znalazłam. Idę dalej grzebać więc!
wątek zamknięty
xxagaxx na instagramie pod #eskadron lub #eskadronplatinum jest sporo zdjęć na koniach i suchych 😉
wątek zamknięty
xxagaxx byłam ostatnio w Koniku gdańskim, na Kratuskiej, mają Platinum, można obejrzeć i wymacać 😉
Blackberry jest pięknym kolorem  😍
wątek zamknięty
Fokusowa, tak jakby xxagaxx ma tam teraz "trochę" daleko 😉
wątek zamknięty
haaha Laguna, , no właśnie, jakoś mi tam teraz nie po drodze. Zamówiłam już Velveta jednak. Ta kolekcja jest tak piękna że musiałam kupić 😀  Siwemu powinno być do pyska 😀
wątek zamknięty
Super. Będzie rewelacyjnie jemu w tym kolorze. A Velvet mają zawsze najintensywniejszy kolor. Przyszedł juz do mnie micro ornaments i trochę się intensywnością koloru zawiodłam. Ten nadruk bardzo go zgasza. Więc domówię jeszcze velveta crystal i trochę kusi velvet ornaments ale tu najpierw pojadę pomacać do sklepu 😉
wątek zamknięty
Oglądnęłam sobie na żywo nowe Platinum.
Granat jak czarny.
Violetgrey jest dla mnie absolutnie nijaki, ja w nim nic fioletowego nie widzę.
Blackberry takie ciemne bordo, nawet lekko wpadające w brąz.
wątek zamknięty
Też odebrałam swoje, blackberry Micro ornaments na sucho bez szału. Za to bardzo podoba mi się glossy ornaments darknavy, bardzo elegancki czaprak.
wątek zamknięty
Moona,  a dla mnie violetgrey szał 😉 I ja fiolet widzę. Tylko taki siny 😉
wątek zamknięty
Moona,  a dla mnie violetgrey szał 😉 I ja fiolet widzę. Tylko taki siny 😉


O, "siny fiolet" to bardzo dobre określenie na ten kolor. 😀
Też macałam. Te Glossy były dość fajne, ale jeden w rękę wpadł mi tak obrzydliwy w dotyku... Dla każdego taki materiał będzie inny, ale mnie ciarki przeszły po plecach, jak przejechałam po nim palcami... Teraz nawet, kurde, nie wiem, który to był. W dotyku, jak obicie fotela w bardzo starym samochodzie, takie trochę "futrzaste". To chyba był ten Performance. Aż mi "zęby cierpną", jak o nim myślę, if you know what I mean. 😀

Granatowy rzeczywiście jest praktycznie czarny, o ile nie złapie światła. Ale Blackberry - cudo. I Violetgrey też niczego sobie.
wątek zamknięty
anai, zdjęcia proszę!
wątek zamknięty
xxagaxx, a ode mnie nie chcesz?  🤬 😉
wątek zamknięty
Rudzielc_23, - piękna ta pomarańcz! 😍

Biel z różem od schocke i mój koń, który udaje dresażyste (tylko mu zapomnieli powiedzieć, że do tego trzeba dłuższych nóg 😁 )


Co do platinum, to jest już u mnie stacjonarnie, chyba zerknę "przypadkiem" jak wpadnę, bo obecnie baaardzo, baardzo nieistotne pierdoły 😎
wątek zamknięty
Laguna, jakoś skupiłam się na części "domówię" wiec nie zakodowałam ze już cos masz. Tutaj to się teraz trzeba prosić o zdjęcia? ;P
wątek zamknięty
Będą jak dojdą ochry do kompletu, a na te konik nadal czeka 😉

Czy gdzieś jeszcze są dostępne Velvet Crystal DL? 😕
wątek zamknięty
Laguna, - tu jest darknavy - klik. Blackbery mi sprzątnięto bezczelnie 🙁
wątek zamknięty
No właśnie nigdzie się nie ostał blackberry DL  😕
W samym Eskadronie tez już nie ma  😕
wątek zamknięty
Equiva.com sie ostał 😁
wątek zamknięty
anil22,  podejrzewam że jeszcze pewnie w kilku sklepach by się znalazło. Ale ja mam na myśli polskie sklepy 😉
wątek zamknięty
aha, a ten cały Pegaz ?
wątek zamknięty
W piątek jadę bo dopiero wczoraj popołudniu do nich doszła kolekcja i jeszcze nie wypakowali
wątek zamknięty
Laguna, - daj znać, czy jest jak bedziesz wiedziec prosze :kwiatek:
wątek zamknięty
Jasne. Jutro jadę tam ok południa 🙂
wątek zamknięty
Czy korzystał ktoś może z tych obszytych czapraków Premier Equine? Mógłby mi ktoś zmierzyć jego długość i szerokość między futerkami?



Chodzi mi o szerokość między tymi zagięciami futra. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.