Zdjęcia Naszych Koni cz.X (2017)

Herja Ale mutant, piękny  😍 

Ja wczoraj już mogłam iść do koni, wszystkie chciały żeby je drapać, nalot na mnie zrobiły  😉 
wątek zamknięty


Wesoła rodzinka  😁
Koń i psy własności GosiaG 🙂
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2017 06:09
Harja jaką ma kryzę na szyi czadową 😀 Strasznie lubię grubasy, ale z zimnymi źrebietami niewiele miałam doczynienia, czy one wszystkie są AŻ tak kudłate? 😍
wątek zamknięty
faith, :kwiatek: szczerze mówiąc nie mam pojęcia, muszę go z ciekawości zmierzyć, ale sporo podskoczył w górę 🙂 szczególnie zadem 😉
olq, miło, że się podoba :kwiatek:
monia, ekipę masz rewelacyjną, jestem fanką taranta! 🙂😉 :kwiatek:
kolebka, urocza rodzinka 🙂
zembria, niee, nie wszystkie - on akurat był chowany na łąkach od urodzenia, to sobie wyhodował 😁 później mieszkał w takiej wiatce, gdzie mógł sobie wszędzie łazić - żadne warunki atmosferyczne mu nie były straszne 😉 dopiero od około dwóch tygodni stoi w stajni w boksie i zaczął zrzucać kudły, no i wiadomo - na zewnątrz robi się ciepło 🙂 te źrebaki, które były od początku w stajni mają normalne, krótkie futerka 😉
Dziękujemy dziewczyny za miłe słowa!  💘
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 kwietnia 2017 09:24
To ja bym go na stałe do tej wiaty wywaliła 😁
wątek zamknięty
kolebka przepiękny siwek  😍


harja jest przeuroczy, strasznie przekudłaty i bardzo mnie ciekawi jaką sierść będzie mieć w lato. Mój ma może 40% z uwłosienia Twojego a i tak świerzbi mnie cały czas maszynka  😁

Rudy powoli uczy się pozować 🙂

wątek zamknięty
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
04 kwietnia 2017 14:50
kolebka - o rety, taki mi się zawsze marzył!! A wylądowałam z gniadym. Ale ten Twój ze zdjęcia.... no piękny!!
DressageLife - fantastyczni jesteście!! Zdjęcia są mega, bo takie dynamiczne, ale ostatnie to na kolana rzuca... jaką on ma klatę i jak on łapami macha!!!
wątek zamknięty
DressageLife, zachwycałam się już tymi fotami na fb, rewelacja!!!!
Rudzielc_23, wygląda jak profesjonalny model, to spojrzenie lekko spod ukosa 🙂
harja, przesłodki!
kolebka, siwy zawsze za oko chwytał, ale jaka fajna reszta rodzinki!
monia, świetna gromada 🙂
wątek zamknięty
monia ale fajne stadko  😀
DressageLife mi zapiera dech  😍
Rudzielc_23 pasuje mu ten zestaw
kolebka Piekny siwy, ja po mału licze, że kupimy drugiego siwego.  🤣
wątek zamknięty
kolebka Piękny siwy !!
DressageLife Nie mogę się napatrzeć, piękna para 🙂
harja Ja Tobie już nic nie mówię 😀


Pochwalę się i swoją bestią 🙂



wątek zamknięty
Ale piekny siwy  😲
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny 🙂

Taggi,posiadam nawet film jak kłusuje, niestety zawsze jak filmuje siostra to ma jakość i widoczność pralki frani  🙄

wątek zamknięty
zembria, o nie, nie chcę już mieć bizona 😁
Rudzielc_23, też miałam plan ogolenia, ale boję się, że maszynka by tego nie zniosła 😁 zobaczymy za jakiś czas co tam kryje pod tymi kudłami 😉 Twój jest świetny! Bardzo fajny mix grubasa, chwyta za oko!
DressageLife, ładny obrazek tworzycie, fajna para 🙂
anai, dziękuję w imieniu małego 🙂
Dominika95, nic nie mów 😀 księżniczka jak zawsze piękna, kocham ją 😍

Dzisiaj zmierzyłam młodego, ma już niecałe 140cm 🙂
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
05 kwietnia 2017 12:43
dressageLife... pralka, nie-pralka, ale co ma być widać to widać. Robi wrażenie. A tak z ciekawości... on ma taki ruch od młodziaka (chodzi mi o taką tendencję do zamaszystego przodu) czy to wypracowane? Pytam, bo jeśli wypracowane, to daje nadzieję 😉
wątek zamknięty
Dominika95 świetnie wygląda 🙂
DressageLife, musisz nagrać coś porządnie, bo warto. Bardzo dobrze na tym filmie się prezentuje.

Mam w końcu inne zdjęcia, niż z parkuru 😉 Spontaniczne rozprężanie przed startami:
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-0/p526x296
/17760842_1344832175577939_5721282245205414674_o.jpg?oh=77c5b9933be8ef2d7cf863a40c9c83af&oe=594DC002[/img]




wątek zamknięty
Nagromadzenie cudnych siwkow  😍
I jeden gniadosz, za to taki, ze az milo popatrzec, super zdjecia z roboty!

My jeszcze nie robotamy na 100% - przerwa na fizjoterapie 🙂
Za to spacerujemy 😀
wątek zamknięty


Piękne macie konie!
My powoli pracujemy nad zgubieniem zimowego sadła, nawet nam wychodzi.
Zobaczymy za miesiąc czy jest jakaś różnica.

Aktualnie jednak deszcz prawie codziennie, kiepska ta pogoda na te święta.
wątek zamknięty
Wiosna pełną parą, wczoraj Muminkowi zrobiłam małą sesję zdjęciową  😍




pierwsze zabawy ze zmianą koloru tła.. trochę sztucznie wyszło, ale co tam!  😁
wątek zamknięty
dairoxroxi u mnie  już zima  😵 swoją drogą urodzony z niego model  🙂
anai bardzo pozytywne zdjęcia  😀
Ja się przypomnę z moimi grubaskami

wątek zamknięty
patid1220, dzięki, to ostatnie moje zdjęcia z siwym. Będę mieć ładną pamiątkę.
dairoxroxi, śliczne, uwielbiam foty w kwiatach wiosennych (u nas koło 2 stopni tylko, paskudnie jest).
wątek zamknięty
monia , taarant. Chwyta za oko 🙂
harja , ale ogromne dziecko! I jakie kudłate. Uroczy maluch  💘 Wszystkiego dobrego!
Dominika95 , aa co za zdjęcia! No i twoje siodło to chyba jakiś znak dla mnie. Czuję, że wszystko krzyczy do mnie "Kuup takiego Winteca!"  😁
anai , świetnie wyglądacie!
dairoxroxi , i jak ładnie pozuje. Fajnie wygląda na takim lekko kontrastowym tle. Obróbka mi się też podoba, tak magicznie 🙂
patid1220 , jakieś takie duże te twoje tinkery. No i podoba mi się taka "ulotność" drugiego zdjęcia.


wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
18 kwietnia 2017 16:54
Ale tu siwków się zrobiło 🙂

espana on zawsze chwytał za oko, a do tego wygodny łobuz i zawsze kochał skakać 🙂

dairoxroxi piszesz, że nieudana próba a ja się zachwyciłam, że macie takie piękne drzewo.
DressageLife ja to do Ciebie wyślę kilka moich koni, żeby sobie popatrzyły jak się powinno chodzić.  :kwiatek:

A tak poza tym to obłędne macie te kuce  😍
wątek zamknięty
anai dlaczego ostatnie ? coś się stało ?
ontaria czemu duże ? Fakt Sabina akurat jest dość wysoka jak na tinkera (z 158 cm będzie, musiałbym zmierzyć dokładnie)  , ale Gordon jest normalnego wzrostu  🙂 wydają się duże bo są ,,masywne,,  😁

wątek zamknięty
patid1220, sprzedałam siwego tydzień temu, pojechał chłopak świat zwiedzać. Wiadomo, że trochę przykro, bo to wyjątkowo sympatyczny zwierzak, z drugiej strony miło, bo został mocno pochwalony.
Swoją drogą myślałam,  że te twoje kruszynki są wyższe. Na zdjęciach tak majestatycznie wyglądają!
wątek zamknięty
dairoxroxi piękny twój chłopak.  😍
patid1220 Piekne te twoje olbrzymy  😀
wątek zamknięty
Dzięki wszystkim za takie miłe słowa !
ontaria Polecam gorąco, dużo osób kręci nosem na Winteci , ale ja swojego był za nic nie oddała ! Wygodne, lekkie no i wymienne łęki(co dla mnie jest ogromnym plusem) .
anai Nie ukrywam, że bardzo mi szkoda, że siwy już nie Twój, lubiłam was oglądać 🙂
patid1220 Przepiękny zwierz, bardzo proszę więcej zdjęć !!

Coś aktualnego od nas :




Za piękne fotki dziękujemy harja
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
18 kwietnia 2017 20:47
Dominika95, ładnie się baba zaokrągliła, jakiś czas temu jak widziałam foty (jakieś portretowo-szmaciarskie o ile mnie pamięć nie myli 😉 ) to szału nie było - żebra było widać, zadu też nie bardzo. Gratulacje! 🙂
wątek zamknięty
Moon
Dziękujemy bardzo za miłe słowa!
Fakt, jest różnica. Kobyla rok temu przeszła ciężką operacje na kolke , ponad pół roku było roboty żeby przestała wyglądać jak szkielet, teraz to jest nawet na plusie :p
wątek zamknięty
Dominika95 piękne zdjęcia, ostatnie jest obłędne  😍
anai mam nadzieję, że napiszesz nam czasem co tam u niego słychać  🙂 dużo osób myśli, że one są większe, a to właśnie takie ,,kruszyny,,  🙂
anil22 dziękuje
Jeszcze kilka zdjęć 
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.