Kącik Rekreanta cz. X (2017)

Kącik coś przycichł znów  🙂 witałyśmy się już w kąciku folblutów ostatnio z Otylią, i witamy się tutaj  😀 Na Otylkę wczoraj wsiadła nasza Pani Trenejro, żeby ją sprawdzić i pochwalę się wam dobrym ujęciem ich współpracy (bo ostatecznie troszkę się nie mogły dogadać  😁 )
wątek zamknięty
My meldujemy się po kolejnych zawodach ogólnopolskich w Rybnicy. Prix St George i Inter I pojechaliśmy na ponad 66%, także jestem mega dumna z mojego konia bo to nasz pierwszy seniorski sezon i drugie Inter I  💘








wątek zamknięty
tulipan, ja wiem, że on jest kary, ale teraz tak smakowicie wygląda jako mleczna czekolada 😀
wątek zamknięty
Ollala🙂 fajna ta Twoja Otyśka, owocnej współpracy :kwiatek:
tulipan gratulacje, idziecie jak burza a Szymek TOP!  😜


U nas w końcu zielone światło, kłusujemy już aż 3 minuty na jedną stronę  😅 Po tej przerwie ciężko mi się odnaleźć w siodle, czas się wziąć porządnie za siebie.




wątek zamknięty
macbeth ja to bym go chętnie jakąś farbą potraktowała, ale plus jest taki, że mam co pół roku nowego konia  😁
Blondek  :kwiatek:
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
13 lipca 2017 08:34
Odebrałam rtg i mam niespojenie łuku S1 i obniżenie wysokości krążka międzykręgowego L5-S1. Po południu do rodzinnego i zobaczymy co dalej. O wsiadaniu nie ma mowy bo w stępie już mnie boli  😵 Do tego mała Duksy noge rozwaliła i szyta była więc kobyła ma areszt...
wątek zamknięty
My zmienilismy stajnie w ostatni weeknd. Po perypetiach z poprzednią, kierowalam się tylko dobrem konia, a nie własnym  😉 Stoimy w prywatnej rodzinnej stajni, która prowadzona jest przez cała rodzinę wspólnie. Mama prowadzi serwis i pralnie derek, tata jest hodowcą koni, a dzieciaki jeżdżą, skaczą i co tam jeszcze. Mam możliwość zapisać się na trening, gdyż dwa razy w tyg przyjezdza trenerka, jedne treningi są skokowe, drugie ujezdzeniowe. Tym razem dałam koniowi całe dwa dni na aklimatyzację i do roboty  😁
Bardzo mnie dziwi, że koń mimo położenia stajni przy drodze, ciagłego hałasu, mnóstwa ludzi, rowerów, koni, przyczep itd jest spokojnieszy niż w poprzedniej stajni. W
Zdjęcia mam na razie tylko uszowe i filmik z niezastąpioną pomocą lonżowniczą, które towarzyszy ludziom na jazdach i lonzach  😀

wątek zamknięty
Fajne macie koniska  🙂 My też sobie śmigamy.
wątek zamknięty
bursztynowa jakie piekny srokacz 😍
wątek zamknięty
anil22 Dziękuję, nazywa się Ronson. Taki czysty i błyszczący zazwyczaj długo nie jest  🤣
wątek zamknięty
Ronson fajnie 😀 jaka rasa? Wlkp?
wątek zamknięty
anil22 Tak zgadłaś to wielkopolak, ma 170cm i jest największy w stajni (ale ja też jestem wysoka, dlatego na zdjęciach aż tak duży sie nie wydaje). Twój też chyba mały nie jest?? 
wątek zamknięty
Właśnie mi sie skojarzył z polskim koniem , srokate mi sie z wlkp kojarzą. Wydawało mi sie , że on duży. A teraz wszystko jasne 😀 moj w ogloszeniu stał 161 teraz powinnam go zmierzyc, ale mysle ze ma powyzej 165cm.
wątek zamknięty
anil22 filmik się nie wyświetla  🙁
wątek zamknięty


tutaj poprawiony link
wątek zamknięty
Bursztynowa piękny koń  😉

dziś mijają dwa tygodnie od kiedy przyjechała do mnie Otylia, siedziałam na niej od tej pory raz  🙄
najpierw kowala ściągałam do stajni, później siodło musiałam ogarnąć, teraz czekam, aż się królewnie pysk zagoi bo się obtarła od skośnika  😫

super jest mieć swojego konia, nie ma co  😁

edit.
anil22 hahahaha ależ pomocnik  😀 ale od patrzenia samego zakręciło mi się w głowie. Ja bym się bała, że niechcący nadepnę na niego przy mojej marnej koordynacji  🙂
wątek zamknięty
Dziękuję Wam  😉 On z letnią sierścią wygląda dużo lepiej.

anil22 Widzę, że lonżujesz nie tylko konia  🤣 Przynajmniej oba zwierzaki będa w formie

Ollala🙂 Czekam na jakieś zdjęcia  🙂
wątek zamknięty
Ollala🙂 jemu chyba też bo na koniec sam już się potka i przewraca  😁

Bursztynowa Formę on ma świetną, biegał na hali z dzećmi jeżdżącymi na kucykach, leżał ledwo żywy. Ale jak zobaczyl, że zaczynam lonżować to od razu przybiegł  😁 Taki śmiechowy pieseł
wątek zamknięty
Bursztynowa proszę bardzo 🙂
anil22 to trochę trochę taki typ: muszę biec,biec,biec! jak kobyła, którą wcześniej dzierżawiłam  😀 chociaż to był folblut, więc to trochę oczywiste dla tej rasy  😉
wątek zamknięty
O tak jak volblut. Myślę, że on ma jakąś misje w tej swojej głowie.
wątek zamknięty
anil22  😁
wątek zamknięty
anil22, oby teraz bylo dobrze 🙂 Fajnie, że masz możliwość skorzystania z treningów, nie ma nic lepszego, jak mądra osoba na ziemi 🙂

Pierwszy raz pojechałam dziś na dzieciaku do lasu, na spacer. Trochę patrzył na kałuże, ale czułam się na nim mega dobrze. Szedł luźny, na długiej wodzy, dość pewnie.

wątek zamknięty
anai dzieki. Zawsze lepiej jal ktośz boku patrzy 😀 fajny ten twój młody i jeszcze jaki dzielny. 👍
wątek zamknięty
A ja muszę, bo się uduszę!
Mój nowy nabytek  😍

wątek zamknięty
Co to za piękność?
wątek zamknięty
A, zapomniałam napisać  😁 Debiut sp. Po śląskim ogierze Tycjan 🙂 Przyjechał do nas w trening zaprzęgowy i zostanie na dłużej  😍 Narazie jeszcze ogier, 3-latek 🙂
wątek zamknięty
Atea, ale piękny!  😍
wątek zamknięty
Przeglądam ten wątek już od jakiegoś czasu i postanowiłam dołączyć się z moim dzieckiem 😀
wątek zamknięty
Atea o jaki cukierasek <3 surowy? do zaprzegu tylko czy pod siodlo tez bedziecie robic?
wątek zamknięty
Koniuszek bbardzo fajnie się prezentujecie.
U nas zalało ujeżdżalnie więc halowo. (niestety tel mi padł i mam zdjęcia tylko z początku jazdy) I oczywiście towarzyszył nam pieseł.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.