Rewia i Agnieszka - musimy im pomóc!!

agulaj79, tylko w tych krajach, nie tak łatwo konia utrzymać. Nie dostają jakoś mało kasy, ale nawet o dzierżawie mogę zapomnieć :P także...
Też uważam że powinnaś poddać numer konta, ale poprosić jakąś fundację aby ci pomogła w zbiórce. Nawet jak każdy ci przeleje 10zł to i tak powinno choć trochę ci pomóc.
xxagaxx wiem, że wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Zawsze jest jakieś "ale".
Fundacji nie poproszę ponieważ już bardzo mi pomogli z leczeniem w klinice. Postanowiłam, że leki kupię a za hotel nie zapłacę. Hotel będę w ratach spłacała. Nie mam wyjścia.
Gdyby człowiek wiedział, że się przewróci to by usiadł, i naprawdę gdybym wiedziała, że tak jej się zdrowie posypie to te 20 lat odkładałabym kasę na to leczenie (sratytaty 😉 )
Dziękuję za chęć pomocy, ale wiecie, że ja nie umiem tak przyjmować.
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2018 08:57
agulaj79, wiemy, wiemy, ale naprawdę - podeślij ten numer konta (jeśli nie chcesz publicznie to na priv), ja chętnie Rewii coś wpłace, pomyśl sobie że to przecież prezent od ciotek dla konia 🤣 :kwiatek:
agulaj79, nie mówię żeby ci coś sponsorowali, ale żeby nie było problemów jak ci obcy ludzie będą wpłacać, lepiej przez fundacje. Żeby ci pomogli tylko "udostępniając" konto.
Albo pomagam.pl bardziej przejrzyście
Przepraszam że tak brzydko się zapytam - zmyjcie mi głowę jakby co...

Czy nie lepiej by dla niej było gdyby to chore oko usunąć?
Czy to nie jest uporczywa terapia?
Przecież konie z jednym okiem funkcjonują bardzo dobrze, są też konie ślepe na oba (bez obu) i też funkcjonują.

A tak w ogóle to trzymam kciuki  😉
Iskra de Baleron, ale po co usuwać oko? Uszkodzenia rogówki się goją. Sama mam klacz z problemami ocznymi, z którymi radzimy sobie z 15 lat i lacz nadal oko ma, chociaż zapaleń, uszkodzeń, wrzodów przerobiliśmy trochę włącznie z pęknięciem. Żaden wet nie mówił o usunięciu (tj. mówili, że usuniemy jeśli koń nie zareaguje na leczenie)...
Poza tym Rewia z uwagi na wiek, cushinga, stan ogólny - mogłaby nie przeżyć zabiegu... więc jakby nie ma tematu. Nie wspominając o fakcie, że to jednak kosztuje więcej, niż leki.
Ona teoretycznie pojechała po to do kliniki, ale tam po zdiagnozowaniu Cuschinga zaczeli leczyć oko i stwierdzili, że nie ma co okaleczac konia. No i bali się, że klacz nie przeżyje operacji. Ja nie mam kasy na usunięcie oka, a zbiórka nie wchodzi w grę bo dla mnie jest bezsensem zbierać kilka tysięcy  po to, żeby koń pojechał i nie przeżył. Leczenie zdaje egzamin, w sumie nie byłam od nd ale nie mam kiedy nawet bo praca zajmuje mi cały dzień. Wracam i zasypiam na kanapie. Ale jakby było coś nie tak, miałabym informację na ten temat.
Rozumiem.
Tak to jest z geriatrykami, co rusz coś wylezie.
Póki co sprzedaję siodło (za jakieś grosze pewnie) i choc na część czynszu bedzie. Polowa paczki leków kupiona. Jak bede w wielkiej potrzebie zrobie zbiórkę. No chyba, ze siodla nie sprzedam 🙁
Kochani, poniżej zamieszczam link do ogłoszenia o sprzedaży siodła. Zdjecia sa w galerii, choc nie wszystkie ponieważ nie chciały sie dodac. Moge ewentualnie przeslac wiecej na pw przez Messenger. W każdym razie musze sprzedac siodlo zeby na leki mieć. Cena oczywiście do negocjacji



http://ogloszenia.re-volta.pl/siodlo-uzywane-17/o/104220/
Współczuję Wam bardzo, trzymam kciuki żeby dobra passa nadeszła. Starość i choroby są do bani, ostatnio jakoś o tych sprawach myślę.
Również jestem gotowa pomóc, nr konta to nawet mam, z wcześniejszej zbiórki, wpłacałam na Twoje prywatne konto agulaj. Potwierdż tylko czy tak może być 🙂
Na tą chwile proszę mi nic nie wpłacać. Jak będę w bardzo kiepskiej sytuacji zrobię zbiórkę na pomagam. Póki co sprzedaję siodło - z kiepskim skutkiem. Życie osobiste też mi się trochę posypało więc ogólnie jestem wystrzelona w kosmos.
agulaj Kochana jak tylko będzie trzeba to i ja wspomogę grosikiem  :kwiatek:
Agulaj79, wrzuć do ogłoszenia cenę. Wiele osób zerka, że jest siodło... bez ceny, bez zdjęć to omija takie, nawet nie czytając do końca treści.
Agulaj79, wrzuć do ogłoszenia cenę. Wiele osób zerka, że jest siodło... bez ceny, bez zdjęć to omija takie, nawet nie czytając do końca treści.


Ogłoszenie wstawiałam z tel i miałam to na komp poprawić i zapomniałam. Dziękuję  :kwiatek:
Siodło sprzedane, leki zakupione. Już odkładam na kolejną porcję.

Jeżeli kogoś interesuje co u Rewiulca to, ostatnio chodzi pod małymi dziewczynkami na ujeżdżalni, zadowolona, ruch jej sprzyja - nogi nie puchną. Oko praktycznie wyleczone, leki dostaje tylko raz dziennie i to też po to, żeby nagle z nich nie zejść. Dostaje Yellox. Ma się świetnie, jak na 24 letnią babcię. 18.06 będzie miała urodziny więc może uda mi się jakieś zdjęcia cyknąć (choć szef mnie wtedy na szkolenie wysyła)
super  😅 cieszą takie informacje 🙂
agulaj Tyle pozytywnych wieści na raz  😅. Fotki cykaj, pamiętaj,że zawsze mogą być przed lub po urodzinowe  😁. Dużo zdrówka dla Rewulca,niech się dziewczyna dzielnie trzyma  🙂
Mam tyle pracy, że nawet nie mam kiedy do stajni jechać, a jak już mam chwilę to nie mam siły.... nowa praca jest fajna, ale mega wyczerpująca
Pozdrowienia od 24 latki 🙂
Przesyłamy z Obereczkiem tulasy i marcheweczki  🏇. Co u Was słychać?
Odpukać jest ok. Oko w normie.
Pracuje sobie czasem pod dziećmi, czasem terenik mały zrobi, co jak Eliza (właścicielka stajni) stwierdziła bardzo ją cieszy. Planujemy zrobić filmik jak kąpie się w jeziorku i ogólnie taki informacyjny o niej jak się czuje i wygląda.
W nd zastałam ją w balotach siana i średnio była zainteresowana mną i tym czy może coś dla niej mam.
Może uda mi się wstawić zdjęcia, żebyście mieli wgląd jak wygląda. Oczywiści o mięśniach nie ma co mówić, bo ona naprawde jest na emeryturze 🙂
Dobrze wygląda jak na 24 letnią babcię 😉
agulaj79 Bardzo fajnie wygląda  🙂
Nie wiem czy jeszcze nas pamietacie, ale odkopuję wątek ponieważ Rewia wczoraj odeszła.
Najprawdopodobniej na zawał serca (wystraszyła się fajerwerków, upadła i koniec).
Dziękuję wszystkim za pomoc i wsparcie w czasie walki o nią te 3 lata temu. Zyskała 3 lata życia w spokoju (nie chodziła już pod siodłem), jadła sianko i trawkę, cieszyła się towarzystwem ludzi i koni.
Gillian   four letter word
23 sierpnia 2020 07:57
Ojejka 🙁 przykro słyszeć... 🙁
Pamiętamy... Trzymaj się, dałaś jej wszystko co najlepsze...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 sierpnia 2020 13:10
O rany... 🙁 , ogromnie przykro...
Trzymaj się...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się