Końska Rewia Mody XII (2018)

marysia550 no uważaj, ja jak zbierałam kasę na konia sprzedałam piękny kantar z uwiązem Eskadrona, a teraz oddałabym nerka za niego  🥂 😁 Jaki kolor kupiłaś Jarpola?
Ale tak to już jest że po czasie te niedostępne rzeczy są w cenie.
Nirv kolory piękne, ale jakos tak dziwnie się ten czaprak układa pod siodłem, czy Ci wyjechał?
Ja mam szansę na niedzielną sesję  😜 w końcu może coś obfoce
wątek zamknięty
anil22, nigdy wiecej eskadronow nie bedzie. Lubię je tylko sprzedawać. Wzięłam granatowego jarpola i już sie nie mogę doczekać ( czas oczekiwania w jarpolu chyba do 7 dni)
wątek zamknięty
W temacie kropkowego nici wrzucam podgladowa fotkę z telefonu, polo pad dots. 😉
Jest to vss i zastanawiam się czy oddać do krawca żeby przerobił mi to na "pd" czy sprzedać, może któraś z was przeprowadzała kiedyś taki zabieg?  👀
wątek zamknięty
anil22, niedopiełam popręgu w stajni i na hali poprawiałam bo dziubek mi opadł na kłąb to na szybko poprawiałam i za bardzo do przodu wyciągnęłam. Poza tym ten czaprak ma inny kształt buły z przodu niż np Eskadrony 😉

anai, mi one bardzo się podobają, ale zależy jaki koń (kształt głowy i maść) + jaki kolor uszu 😁
wątek zamknięty
Nir ahaa myślałam, że on tak dziwnie leży.  😉
dairoxroxi pad zawsze można przerobić ,a te kropki są zabawne. I w sumie fajnie wyglądają.
marysia550 pokaż od razu fotki, sama zastanawiałam się nad tym Jarpolem ale wystepuje w kolorach, które obecnie wszytskie mam  🤔
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 lutego 2018 19:02
Ja długie lubię Equiline najładniejszy krój.
wątek zamknięty
anil22,
wątek zamknięty
marysia cudownie  😍 dla kucy chyba idealny zestaw
Wie ktoś czy ten fioletowy z Jarpola to typowy fiolet czy może trochę wpada w coś typu Blackberry?
wątek zamknięty
marysia550 Ale szał  😍 elegancki i zabawny za razem.
wątek zamknięty
Dzięki. Zadowolona jestem z dealu i pozbycia sie eskadronow.
wątek zamknięty
Ja jestem strasznie ciekawa nowej kolekcji, ale kusi też Anky i ten jedonorożec 😵
wątek zamknięty
Ja jestem strasznie ciekawa nowej kolekcji


Ja też, codziennie szukam przecieków i powstrzymuję się od zakupów jakby nowa kolekcja się okazała super szałowa 😀
wątek zamknięty
Siwaa Daj się ponieść magii zakupów hahah
Jadę w sobote do mojego sklepu może już mają ta kolekcję, ostatnie zawsze wcześniej mieli. Ja zacznę grac w lotto  😁
wątek zamknięty
Mam zdjęcie Jarpola w ciut innym świetle:  😉

wątek zamknięty
😲 o mamo jaki świetny !
wątek zamknięty
Też chcę ten fiolet z jednorożcem! Dla Siwej jak znalazł! 😍
A czy ktoś już się pytał w Jarpolu kiedy będą ponownie dostępne, bo póki co na stronie wisi ,,Brak w magazynie"  🙁
wątek zamknięty
Classic sports spring summer 2018 eskadron 💘
https://www.facebook.com/pikeur/videos/1914864331871583/

Next generation spring summer edit - 2017
wątek zamknięty
ja takie znalazłam, może z dnia na dzień będzie się więcej pokazywać
http://www.maddelin.be/nl/pre-order-eskadron-classic-2018/
dla mnie i tak szału nie ma



edit. jeszcze trochę znalazłam
http://www.ruitershoppasdedeux.nl/index.php?item=&action=page&group_id=10000386&page=0&lang=NL

https://www.bokt.nl/forums/viewtopic.php?f=117&p=98700434&uf=50022#p98700434
wątek zamknięty
natip, - ten next to zeszłoroczny jest 😉

Niebieskości, czyli nic dla nas, uff... żółty ładny, ale podobny do mango. Mogę spokojnie wracać do kompletowania blackberry i czajenia się na niciaka 😁
Swoją drogą, kolekcja mocno pod znakiem "było już". No znowu navy, serio? I kolejny iceblue, szarość, do tego wyblaknięte mango. Ładne, nie powiem nie, ale taki piąty raz odgrzany kotlet.
wątek zamknięty
No niech odgrzewają, spoko, tylko czemu nie chcą żadnego fioletu ładnego znowu dać???  🤬
Miętowy mi się podoba, bo ostatnio mam fazę na wszystko co miętowe, ale na moim kuniu jakieś mdłe to będzie, więc nuda. Derka fajna i bym przytuliła tę kratkę chętnie, ale na łeb nie padłam, żeby tyle stów za polar czy tam dralon dawać.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 lutego 2018 21:03
Podoba mi sie tylko granatowy w wersji Wave... zawiodłam się 🙁
wątek zamknięty
budyń, - polar w kratkę z foty będzie za 250 pewnie 😉 Te kratki to są te cieńsze polarki, a przy tym tańsze, jak dostoi do wyprzy, to idzie bardzo miło kupić.
Też bym się cieszyła jakby odgrzali fiolecik... miałam mówić jeszcze o ładnym brązie, ale w sumie jest wood anky 😀iabeł:
wątek zamknięty
Dla mnie tylko kantar 🙂 Podobne kolory już mamy  😀 Te glossy jakie ładne.
wątek zamknięty
Granatowy glossy kusi. Zwłaszcza, że z Eskadrona akurat nie mam tego koloru, a blackberry glossy jest piękny. Biedny portfel  😵
Za to żółty na filmiku mi się podoba, a na zdjęciach katalogowych już niekoniecznie. Ciekawe jaki będzie na żywo.
wątek zamknięty
Mam wrażenie, jakby te szare i miętowe to już jakiś czas temu były, praktycznie identyczne.
Mi się podobają w sumie, ale nie aż tak, żeby kupować.
Uzbieram sobie na Wood Anky. 💘

A nie macie pomysłu, jakie owijki mogą mi pasować do Mustangbrowna? Dedykowanych nigdzie już nie mogę znaleźć, a których nie kupię z innej firmy, to nie ten odcień brązu kompletnie. 🙁
wątek zamknięty
A ja chyba popłynę, do Siwego wszystko będzie pięknie pasowało  😵 Granat na pewno, myślę, że żółty też będzie szał... Mięta jest cudowna, ale nie wiem czy z nas takie słodziaki... 😀 a tu jeszcze bardzo mi się nadal podoba Brick Rwd w wersji Glossy Wave no i jak żyć...  🤣
wątek zamknięty
Siwaa, Ja mam siwkę i mocno z tej mięty się ucieszyłam - ona jest piękna i mega podobna do Iceblue z 2014 bofajże (?). Miałam kiedyś brillanta z tamtej kolekcji i dralona Mint, sprzedałam i później płakałam 😁 teraz upolowałam dralona Mint i usilnie szukałam jakiegoś czapraka do niego, ten nowy będzie ideolo - chyba jest ciut jaśniejszy + ma szarą zamiast brązowej lamówki. Wyglądał na siwej szałowo  😍

Mięta i miętopodobne powtarza się po raz setny - ostatnio byla, ale z brzydkimi lamówkami   😂 teraz przypoluje na Bog Square Glossy, tego z kryształkowym napisem Eskadron zamiast pasów. Mam orchidmauve w tym modelu i bardzo go lubię.

Zdjęcie gigant!
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 lutego 2018 08:40
flygirl klik, klik, klik tu i tu klik nawet na przecenie :kwiatek:
wątek zamknięty
Nirv widziałam tego orchidmauve i taka tez derkę  😍
Zdecydowanie kolory dla siwków i gniadoszy. A mięta była niedawno w Next Generation.
Uwielbbiam miętowy kolor, ale mamy już piscine Anky i kupować drugi taki sam  🤔 Dużo padów ma dodatki kryształków teraz.
wątek zamknięty
lusia wiedziałam, że na ciebie to można liczyć w kwestii wydania pieniędzy na mustanbgrowna. 😜 Po 10 marca podlinkuj mi jeszcze jakiś polar na 155 cm. 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.