Końska Rewia Mody XII (2018)

dairoxroxi, - mój koń ma jersey eskadrona do boksu, męczy któryś rok, w międzyczasie (wyprany of course) służył za osuszającą i jedyna wada jaką ma, to mała dziurka po myszkach, którym się spodobał 😉 Dla mnie jakościowo jest super, a do tego nie łapie słomy jak polar.
wątek zamknięty
keirashara O dobrze wiedzieć, w takim przypadku pewnie się skuszę i również zakupię  😜
wątek zamknięty
Dairoxroxi, ten kary koniś jest po Grand Masterze? To o nim mi pisałaś?
wątek zamknięty
anai to chyba najładniejszy kantar jaki w życiu widziałam  😲
wątek zamknięty
Banandi Tak! Wybacz zapomniałam Ci odpisać, zaraz puszcz pw  😡
wątek zamknięty
azzawa, jest naprawdę przepiękny. Mogę zrobić zdjęcia detali, bo one robią cały efekt.
A dziś odebrałam też derkę polarową jarpolu. W odpowiedzi na to, że eskadron nici nie robi derek XXL 😉 będę mieć jarpolowego jednorożca (słyszałam kitty że ty chyba też, bo nie znam nikogo innego, kto by potrzebował rozmiar xxxxl 😉😉)
wątek zamknięty
Pytanie do osób posiadających Anky granite lub wood - czy ten brokat jest bardzo widoczny? Na zdjęciach wygląda on delikatnie i właśnie na takim mi zależy.  💘
wątek zamknięty
anai jasne, dawaj foty!  😍
wątek zamknięty
dairoxroxi , dzięki. To odcień różu, który o dziwo mi się podoba.
anai , super się prezentuje. Kolor military bardzo mi się podoba. Wzdycham do padu, ale cena odrzuca. Może uchowa się jakiś do promocji pokolekcyjnej  😁
Po jakimś pół roku leżenia w domu wreszcie przymierzyłam. Nowości na szczęście mnie nie porywają (jestem ostatnio podejrzanie silna, może dlatego, że potrzebuje PD, a potem ciężko to sprzedać, gdy się znudzi). NG 2016 antracit/melange i owijki magenta z jakiejś kolekcji (pasują odcieniem do lamówki), kantar to też Esk, ale bezkolekcyjny :




wątek zamknięty
Ann15, obydwa pady są z dyskretnym brokatem, widocznym tylko z bliska, przy siodłaniu. Pad jest tylko przyprószony lekką złotą iskrą. Patrząc na konia z ziemi, na treningu kolor padu jest zdecydowanie jednolity:



wątek zamknięty
A do mnie dotarła torba Nici. Jednorożec jest przeuroczy i rozczulający  💘 🤣
wątek zamknięty
Kurczę, chyba ja też się skuszę na tegoroczną kolekcję nici  🤣. Jest taka słodka... Zastanawiam się nad bubblepink albo blueberry. Albo kupię te dwa  🏇 . Ma ktoś zdjęcia padów albo cottonów?

Larabarson, torba świetna  💘
wątek zamknięty
ontaria, - super się zgrało to wszystko 😍
quantanamera, - przecudny jest odcień tego brązu, taki cieplutki, o koniu nie wspominam nawet... w sumie to dawno brązu nie kupiłam 😁
larabarson, - ta kolekcja jest cudowna!
Banandi, - ja mam w planach iść po lizawkę i "przypadkiem" obczaić niciaki, mogę cyknąć jutro w sklepie 😉 Choruje strasznie na peach, bo gruby, rozjechany jednorożec to jak nic spirit animal mojego konia 😂
wątek zamknięty
Nici super  😎 szkoda, że mam juz pad niebieski, torbe niebieska 😵 Może się skuszę na pomarańcz 😀
wątek zamknięty
keirashara, bardzo ładny ten peach, oglądałam na żywo. W ogóle fajne te kolory, takie mocno intensywne, nasycone. Ale jednak zbyt infantylne dla mnie, uff :P
wątek zamknięty
quanta o boże, chcę chcę chcę 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Nowe ANKY  🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 stycznia 2018 11:34
Moona o nie.. są piękne  😵 😍 Pierwszy, czwarty i szósty od lewej...  😍
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
18 stycznia 2018 11:44
Nowe ANKY  🙂


Ten beżowy (jasno różowy?) piękny!  😀iabeł:
wątek zamknięty
budyń, - właśnie dla mnie są cudne przez to, że takie przesadzone. Tak się jaram tym peach, że głowa mała... ale wycieczkę popsuł mi śnieg, nawet dla czapraczków nie będę przez to, co się za oknem dzieje maszerować 😉

Nowe anky śliczne, 2,3,4 od lewej cudo! Tylko w sumie mam podobne kolory... może się wood ostoi, zanim do niego nazbieram. A są jakieś przecieki o eskadronach?
wątek zamknięty
keirashara, a no to idź od razu z portfelem, bo zaręczam, że kupisz na miejscu 😁
wątek zamknięty
2 i 7. 💘 Ale najpierw muszę mieć tego Wooda. 😜
wątek zamknięty
Jeja jakie piękne ANKY: dla mnie 4 od lewej i 4 od prawej  😍 😍 😍 😍
A ja dopiero dzisiaj rubiego założyłam i się zachwycałam a Wy mi tutaj takie coś wklejacie... 😵
wątek zamknięty
RatinaZ Widzę mamy podobny gust  😉 Też mam Ruby. I tez podobają mi się te czwarte  😍 Na któryś na pewno się skuszę 😀
Niech ktoś kupi w końcu mój Black Brokat bo widzę, że bedę potrzebowała nowych funduszy  😜
wątek zamknięty
RatinaZ, ale cudnie!!!
Ostatnio bardzo mi się podobają głębokie czerwienie i bordo.

Dark basalt


Jarpol


wątek zamknięty
anai ale szał!!! 😍
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny...a wiadomo już kiedy Aneczki nowe będą w sklepach  😅
wątek zamknięty
Anai, ta jarpolowa derka świetnaaa! Co to za kolekcja?
wątek zamknięty
Banandi, unicorn under cover
anil22, prawda? Tylko żałuję, że nie podoba mi się na młodym turkus, w niebieskim to jest szał 😉

A Anky nowe bardzo fajne, szczególnie to bordo 😉
wątek zamknięty
RatinaZ, na siwym super wygląda 🙂
anai , derka przeurocza!
Właśnie, Jarpol. Czy ma ktoś może łezkę jarpolową, o tą: http://jarpol-konie.pl/czaprak-lezka-572.html# (względnie kolor inny) i może powiedzieć jak z jej jakością i leżeniem nie pod skokówką? Zastanawiam się bardzo mocno, bo strasznie mi się podoba. No i czy da się do tego jakieś owijki dopasować (jarpolowe odpadają, bo nie lubię  😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.