Końska Rewia Mody XII (2018)

Po tylu latach w końcu fiolet! Oj na pewno kupię cottona.
wątek zamknięty
To jest fiolet? Ja na pewno wjade obejrzeć, ale raczej nic dla nas. I tak już nie mam miejsca w pace na to wszystko  😵
wątek zamknięty
No taki przydymiony, ale fajnie, że nie wali po oczach. Ktoś wie kiedy będą w sklepach?
wątek zamknięty
Wygląda jak trochę bardziej fioletowy prchidmauve 🙂
wątek zamknięty
Nirv dokładnie mi się z tym skojarzyło.
wątek zamknięty
Mi się mega widzi fiolet i o dziwo... ta jasna zieleń. Ciesze się, że odpuściłam orchidmauve, oby na żywo był tak ładny jak na fotach, bo orchidmauve był rozczarowujący mocno.
wątek zamknięty
A czy ktoś wie czy ten biały cotton ma oliwką lamówkę czy szarą?

wątek zamknięty
A to nie przypadkiem szary i w środku seledyn?
wątek zamknięty
Graficy na dobrze skalibrowanych monitorach orzekli, że szaro szara, ale może ktoś widział na żywo  😉
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2018 09:50
szukam zestawu w kolorze ciemnej, butelkowej zieleni - ktoś coś? :kwiatek:

tulipan, dla mnie szaro-szara 😉
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 maja 2018 12:23
galopada https://kashtan.shoparena.pl/pl/p/HORZE-Czaprak-ujezdzeniowy-Prinze/1246 przepiękny  😍
Chyba sama się skuszę  😜
wątek zamknięty
Ja mam od "okunki", wygląda przepięknie:


wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
17 maja 2018 12:52
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 maja 2018 14:10
galopdasprawdz w Caball
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
17 maja 2018 18:11
dzięki za wszystkie linki!

Nasturcja-Renata, zembria, za jasne 🙁

SzalonaBibi, za mało zielony 🙁

lusia722, o! ten jest najbliżej moich oczekiwań (chociaż bym go przyciemniła :hihi🙂

KLIK

Ogromne zdjęcie!
wątek zamknięty
A taki kolor? Mozna na zamówienie z tej strony zrobić sobie dowolny czaprak 🙂 Może kolor by podpasował 🙂
http://myway.sklep.pl/pl/p/Czaprak-romby-ciemnozielony-wszechstronny-/106
wątek zamknięty
SzalonaBibi ale pasujecie kolorem włosów!  🙂😉)
wątek zamknięty
SzalonaBibi ale pasujecie kolorem włosów!  🙂😉)


Wszystko musi grać  😀iabeł: Ale u mnie się zmywa i odrasta...  😁
wątek zamknięty
To teraz my w czarnym Brand z kolekcji Heritage z owijkami polarowo-elastycznymi Waldhausen i kaloszkami Heritage



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 maja 2018 10:38
czarny na siwym to zawsze super wygląda  🙂
wątek zamknięty
Laguna czy to Twój "nowy" koń? Śliczny jest  😍 Dla mnie to najbardziej eleganckie połączenie, czarny na białym koniu  🙂
wątek zamknięty
Byłam dziś w koniku i obmacalam nowa kolekcje jeszcze z kartonów... Myślałam że to nie mój gust, ale kolory, te printy i ich wykonanie w stylu komputerowego 3D REWELECJA  💘 napewno się na coś skuszę  😀iabeł:
wątek zamknięty
larabarson,  nie. Siwego znam od urodzenia i przez kilka dobrych lat był moją własnością. W tej chwili należy do xxagaxx a u mnie jest tylko pod opieką na czas Agi nieobecności w Polsce
wątek zamknięty
laguna piekne połączenie  💘
Ja dzisiaj oglądałam nowego Eskadrona... cudowna kolekcja na żywo.  Cały granat był już sprzedany  😁
wątek zamknięty
Ma ktoś już coś z tego nowego Eskadrona? Chciałabym zobaczyć realne fotki na koniu, zwłaszcza tego fioletu. Na pferdetrends nie ma. 🙁 W ogóle tam jakoś tak biednie z tymi zdjęciami czapraków na koniu. Te ombre tak mi się kolorystycznie podobają, ale nie wiem, czy jestem w stanie przeboleć te wielkie emblematy.
wątek zamknięty
flygirl, na matchy dressage na fb są fotki. Dla mnie jednak zbyt podobny do orchidmauve, który posiadam, także jednak pas. Będzie czarny gnój chodził w tym różowym za karę, o :P
wątek zamknięty
Dzięki, wyleczyłaś mnie z tego fioletu. 😀 Z tego ombre też.
wątek zamknięty
A ja już ochrzciłam cottona z nowej kolekcji  🙂

wątek zamknięty
Jestem nienormalna..... nie lubię profilu SR, nie przepadam za Eskadronem, mam ogiera i kupiłam właśnie Eskadrona SR z nowej kolekcji w tym brudnofioletowym kolorze. Czy to się leczy ?
wątek zamknięty
Pokaż zdjęcie! Może jednak się przekonam. 👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.