Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Livia   ...z innego świata
21 stycznia 2015 19:27
Wojenka, fajnie ta trasa wygląda, jak na stadionie 😁
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 stycznia 2015 19:46
Za wiele na tej stronie nie ma hehe
Ja nie wiem czy takie wodze z łącznikiem skórzanym zamiast nitów nie są lepsze i bardziej trwałe - jak one wyglądają w realu?



Cobrinha nie polecam Ci tych wodzy z karabińczykami, "biją konia" w szybszych chodach niż stęp. Chyba, że chcesz je do wędzidła to szukaj "lekkich", ale jak do haltera to nie polecam
Wojenka   on the desert you can't remember your name
21 stycznia 2015 22:43
Livia, centrum Warszawy  😁
derby, do wędzidła (jestem fanką snapsów i we wszystkich ogłowiach je mam), a do halterka też zdecydowanie wolę bez 🙂
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2015 12:27
Przyszedł do mnie już nowy aparat, próba w praktyce jutro lub pojutrze 😜

Póki co wrzucam jeszcze taki portrecik i znikam 🙂

Livia mam nadzieję, że będziesz zadowolona, tak jak ja. Czarny czy czerwony ? 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 stycznia 2015 17:35
Livia wy to modele jesteście. Pięknie wychodzicie oboje na zdjęciach!


my dziś mieliśmy fajny teren kondycyjny- choć mokry bo odrobinę się rozpadało. Ale warto było- poznaliśmy leśniczego, dostaliśmy zezwolenie nawet na robienie postoju i ogniska w ramach wypadów terenowo-konnych- także wszystko na plus🙂 '(no może poza maseczką błotną;p)


a po terenie:
Livia   ...z innego świata
22 stycznia 2015 18:48
jagoda, czerwony 💘 Mam nadzieję, że jutro lub pojutrze w terenie porobię pierwsze zdjęcia, może nawet na jakiś filmik się pokuszę 🙂

derby, dziękuję! Super, ze u was leśniczy jest tak pozytywnie nastawiony 🙂 Jak ten pierwszy koń się rzuca na piasek! 😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 stycznia 2015 20:39
Czekam niecierpliwie na pierwsze fotki! Jak przyjmiecie zamówienia to poproszę: uszka w stój/stępie/kłusie/galopie  🏇
Zaopatrzyłam w używaną uboższą wersję - Olympus Tough 8000. Jeśli doleczę przeziębienie to w przyszłym tygodniu przetestuję 🙂 
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 11:08
Na biegunach, ja już dzisiaj potestowałam aparat, porobiłam parę zdjęć i filmików, wygląda na fajny. Fakt faktem zdjęcia nie wyszły super-hiper (było dość ciemno, bo bardzo pochmurno, do tego mój kary koń i silne kontrasty), ale na pewno jest lepszy niż mój stary aparacik 🙂 W załączniku wrzucam stój (nie uszy, ale myślę, że takie też da radę 😉) i stępowe, z kłusa mam tylko filmiki 🙂
Livia uwielbiam takie scieżki 😍
Livia   ...z innego świata
23 stycznia 2015 19:08
palemka, ja też takie lubię 🙂 W "naszym" kawałku lasu niestety jest ich dość mało, więcej zdecydowanie po drugiej stronie drogi 🙂
Dziewczyny  dałyście do zastanowienia z tymi aparatami. Po dzisiejszym terenie, wkurzyłam się na telefon, że znowu robi kiepskie foty  😵 znowu coś  poprzestawiałam.
Widocznie trzeba zaopatrzyć się w aparacik  😉


Livia
  super portrecik  😀 On ma takie długie futro czy mi się wydaje??

U nas przymroziło, słońce świeciło jak szalone. Z pracy wyleciałam jak z procy. I w terenik  😍  Nowy kierunek obrany i było meeega . jeszcze trafiłyśmy na zachód słońca na plaży- aż chce się żyć  🤣
U nas też trochę posypało
Ale ładnie u Ciebie!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 stycznia 2015 08:17
Livia piękne zdjęcia!
Bea super biało, u mnie się podobnie zrobiło;d
dziewczyny, gdzie wy macie tyle śniegu???
U mnie albo gruda, albo błotko :-(
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
25 stycznia 2015 11:12
quintana to nie jesteś osamotniona  🤔 śniegu zazdraszczam, ale tak na prawdę chciałabym już wiosnę.
U mnie pada śnieg, ale co to za radość jak temperatura na plusie i wiadomo - wszystko stopnieje.
Livia
Jestem tak zakochana w Twoim fryziolku, ze kiedys Ci go chyba ukradne! ;-)
Ps. Poszedl PRIV

widzexxcie
Moge wiecej informacji o Was na priv poprosic? 🙂
Z gory mowie, ze biore tego pieknego łogra! 😀


maluda
Co do ilosci ludzi w lesie - najczesciej jest to meczace. Z drugiej strony czuje sie przez to bezpieczniej. Jakis czas temu byla szeroko zakrojona akcja obdzwaniania okolicznych jezdzcow, poniewaz komus wydawalo sie, ze widzial galopujacego konia luzem.

Wojenka
Alez rowna trasa! U Nas to zazwyczaj wyglada tak:
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10612773_908190632546554_5513396430923267593_n.jpg?oh=302eaf10c763511b14f91b29965b5a78&oe=5522C6FC[/img]


Bea1
Pieknie musialo byc! Zazdroszcze calym sercem!



Jak mnie dawno tutaj nie bylo! Koni brak pod tylkiem niestety (poza uczelnianym klepaniem sie po grzbiecie na hali), aczkolwiek zawsze mozna bawic sie we wspomnienia ;-)

Wrzesniowe pozegnanie ze Slaskiem 🙂 Wracalam praktycznie cala droge kluso-galopem, po uswiadomieniu sobie, ze za 1,5h mam pociag ze stacji 30 km dalej. 🙂

[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10154942_842471109118507_3719295777351345942_n.jpg?oh=6c5ebadc16a8ad42b19097cec1a10173&oe=5558C353&__gda__=1428774635_adc5b6dbf3b52cf8efbd24860c581fa3[/img]


Letnie kolorY:

[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10462939_807050179327267_1938339506930344299_n.jpg?oh=157b755244655c7d3e002ff1977e489e&oe=55645DD4[/img]

I STRAAAAAAAAAASZNE kaluze 😀

[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/10338280_888240494541568_5537285131343489756_n.jpg?oh=af4d9597980ddd1e0f3b9beb8741ae72&oe=555ABF4F[/img]


Do tego w ramach odreagowania od sesji, zrobilysmy ze wspollokatorka filmik, ktory z zalozenia mial wykazac nasze mozliwosci w byciu infantylnym i "sweet" ;-)



Druu to miły gest, kiedy osoba kompletnie Ci nieznana, a kojarzona, jest wyczulona na problem kogoś obcego. Widzi uciekającego konia i reaguje. W moim przypadku większość wie, gdzie mieszkam i trzymam konie zatem w razie czego istnieje możliwość poinformowania mnie osobiście o jakimś zdarzeniu.

Widzę, że coraz więcej osób korzysta z Endomondo - czy ktoś mógłby mi krok po kroku wytłumaczyć gdzie się kupuje ten program i jak się do "je" (instalacja obsługa - tak z grubsza)? czy program śmiga na każdej komórce?
Na każdej na pewno nie, bo na mojej nawet nie chciał 'odpalić'.
Cobrinha Żeby mieć Endomondo wystarczy komorka z systemem ( Windows, Android). Ściąga się aplikacje ze sklepu i wersje darmowa juz masz 🙂 płatna ma więcej opcji, mi osobiście wystacza podstawowa wersja. Potem się rejestrujesz i gotowe 🙂
Minus taki ze niektóre telefony łatwo się gubią, słaby sygnał szczegolnie w lesie.
I baterie strasznie ciągnie.
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2015 14:53
siwaaa, dziękuję 🙂 On ma takie długie futro - spędza całe dnie na dworze, więc nieźle zarósł 🙂 Fajnie, że ci się tak udało z pogodą! Gdzie jakieś zdjęcia? 😀

Bea, ale śniegu! U nas niestety też nawaliło...

derby, dziękuję 🙂

quintana, Aleks,  oddam wam cały śnieg ze Śląska! Od wczoraj sypie i nie umie przestać 😵

Druu, dziękuję, miło to słyszeć 🙂 Ale ukraść nie dam 😁 Zaraz odpiszę 🙂 Bardzo fajne zdjęcia - na tym ostatnim skończyło się glebą?

Ja dziś teren odpuściłam. Za to podszkoliliśmy się znów w kuligowaniu - to dla mnie jedyna zaleta śniegu, że mogę poćwiczyć z sankami...
Livia ale czad, daj tego śniegu trochę hehhehhe
Bronze   "Born to chase and flee.."
25 stycznia 2015 16:43
Ja też dziś zimowo. Padało non stop, ale uparłam sie i wybrałam na przecieranie ścieżek.
Na otwartej przestrzeni konkretnie zacinało, więc strzelałam fotki tylko wśród drzew.
Dziewczyny ale macie sniegu!!!  Pozazdrościć  😉

Livia ale czad!!!  Aż mnie kusi aby Armaniego poduczyć jak bedzie śnieg  😉 To masz co czyścić jak się wypanieruje w tym futrze  😉

Druu ostatnie zdjęcie super uchwycone  😁 wyratowałaś się??

zdjęcia z wczorajszego terenu  😉
Livia   ...z innego świata
25 stycznia 2015 17:09
quintana, dzięki! Z chęcią oddam cały calusieńki 😉

Bronze, ale super! Piękne widoki 🙂

siwaaa, dzięki 🙂 To jest świetna zabawa! Warto konia poduczyć, nam w sumie dojście do takiego etapu zajęło dosłownie kilka razy (choć rozciągnięte na 2 lata z powodu rzadkiego śniegu :hihi🙂. Co do futra niestety masz rację, jak się dobrze wypanieruje to żadna magia by nie dała rady 😁


Bronze   "Born to chase and flee.."
25 stycznia 2015 19:26
Siwaaa - to my ci wszystkie zazdrościmy galopów po plaży. Nie ważne,że zimą, ważne,że plaża, bezkresne morze..ech.
Livia - jak wrzucałam fotki to myślałam,że w takim Twoim, leśnym klimacie są :-). Jak chodziłam na spacery po lasach na Ligocie to nieraz miałam ślinotok,ze takie ściezki do jazdy, super proste ..a ja na nogach dreptam. Po dziś dzien pamiętam :-) jak tam fajnie było.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się