Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 marca 2015 08:38
Kastorkowa niektóre z twoich zdjęć to jakby z jakiegoś horroru, stare ruiny, tory kolejowe, ciemne chmury na miastem, wąskie ścieżki w zaroślach  🤔
Ja przeważnie jeżdżę sama ale w moich okolicach jest w miarę spokojnie i jak jadę sama staram się jeździć sprawdzonymi szlakami.
Livia ty jak zwykle twarda sztuka, słońce czy deszcz, śnieg czy mróz ty zawsze uśmiechnięta  😀
marysia550 no nie zazdroszczę takich mokradeł

U nas teraz inna przeszkoda, przez cały las i okolice porozciągane są kable w poszukiwaniu jakiegoś gazu czy czegoś tam, co się rozpędzimy to musimy zwalniać bo koń często zahacza nogami i o upadek nie trudno

tuch właśnie takie ścieżki uwielbiam  🏇 , a mam ich mało. Na drogach leśnych błoto i wielkie koleiny zrobione przez samochody wywożące drzewa z lasu, jak wycinka zakończona to wysypują kamień (pokruszone pustaki) bardzo ostry, na polnych dróżkach ślisko .

siwaaa no o takiej plaży to mogę tylko pomarzyć, to jakaś żwirownia czy rzeczywiście plaża ?
faith fajnie wyglądasz w tym czerwonym czapraczku na tle tych szaro-burych traw


W niedziele jeździło mi sie tak dobrze, że juz nie mogę doczekac sie kolejnej jazdy. Całe szczęście u nas w tej chili sypie mokry śnieg i jest zimno bo już chodził mi po głowie jakiś urlop  💡
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 09:41
Euforia, jakbyś mnie dziś widziała, to niestety wcale uśmiechnięta nie byłam  😁

A to przez śląskie rewelacje pogodowe. Wczoraj burza z gradem, w nocy burza śnieżna, nad ranem się obudziłam i biało za oknem 😵 W ciągu dnia jeszcze teraz trochę dopadało. Ale widzę, że jakieś słońce wychodzi, to może przynajmniej na spacer z koniem pójdę...
Nigdy więcej nie uwierzę prognozie pogody 😎
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 marca 2015 09:46
hahahaha Livia no w ostatnim czasie to mało się sprawdzają prognozy . Dzisiaj chyba wszędzie paskudnie, to już chyba wolałabym pół metra puszystego śniegu i lekki mrozik mozna wtedy zrobić fajny teren
Euforia_80 akcja badz widoczny na drodze:P ja jestem slepa to niech chociaz mnie widza😀
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 09:50
Euforia, prawda, mało która się sprawdza! Mam nadzieję, że to się szybko stopi 😵
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 marca 2015 10:38
Góralska zawsze się sprawdza 😉 "Albo bydzie padać abo nie"  🏇 U mnie wiosna na całego ^^ Nowa stajnia ma magiczny mikro-klimat. W poprzedniej często wyjeżdżałam z domu z piękną pogodą a tam lało. Teraz czy pięknie czy leje - w stajni zawsze ładna pogoda  💃
Przeciwzapalne pomogły. Wczoraj wsiadłam na kobyłkę, kulawizny już prawe nie czuć. Jutro wreszcie ruszymy w lekki teren  😅
Euforia_80 niestety tylko plaża  😉
tuch z ciekawości nie czepiają się ludzie, że konie, że nasrają itd...??

U nas chociaż chwila byłapo pracy ze słoneczkiem, ale wiało strasznie.  Na teren niestety pogoda lipna, na samej plaży to chyba by z konia zwiało  😤
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 17:08
Na_biegunach, hahaha, będę od dzisiaj fanką góralskiej pogody 😜 Dobrze, że kobyła wraca do zdrowia!

siwa, u nas też straszny wicher!

Jednak pojechałam dzisiaj w teren. Normalny, wierzchowy 😎 Fajnie było, bo się rozpogodziło, spotkaliśmy sporo saren, chyba z 10 🙂 Tak, jak rano było wszystko białe, tak po południu na polach już zielono w większości, w lesie miejscami jeszcze tylko śnieg. No i jak wracaliśmy, to się nieźle pochmurzyło. Na szczęście zdążyliśmy wrócić zanim znów zaczęło śniegiem sypać 🙂



tuch z ciekawości nie czepiają się ludzie, że konie, że nasrają itd...??


Ale gdzie konkretnie? W lesie?
Kastorkowa czy mi się wydaje, czy to Rząskowe tereny?

Euforia_80 a Twoje zdjęcia przypominają mi tereny z okolic Rzeszowa 🙂.
tuch- Dokładnie. Jeśli jest tam dużo ludzi,to może się czepiają??

Będąc we wrześniu w górach w terenie, jechaliśmy  szlakami konnymi to ludzie i tak furczeli na nas...  😤

Livia-  a u Was znowu śnieg hihi,  ja już wyczekuje wiosny  💃
Nie, nie zdarzyła mi się taka sytuacja w lesie.
Czasem zdarzy się jechać chodnikiem i koń narobi...wtedy już gorzej.
To fajnie.
U nas ludzie różnie reagują.  😉
Livia   ...z innego świata
03 marca 2015 17:48
siwaaa, no właśnie myślałam, że umrę, jak rano wyjrzałam przez okno 😵 Też już czekam na wiosnę, z wielką niecierpliwością, i mam nadzieję, że sniegu już więcej w tym roku nie zobaczę 🙂
Ostatnie 3 tygodnie były piękne. Cieplutko, słoneczko świeciło- raj  😉
Niestety sesja zepsuła wszystkie plany jeżdżieckie  😤Teraz jak mam czas to pogoda "dopisuje"  😁
Czekam aż będzie ciepło i długo widno mam zamiar pojechać na stare śmieci, pozwiedzać ukochany las, pomoczyć  nogi w strumyczkach, po wąwozach troszkę się pokręcić  😉
Livia - jakbym dzisiaj po południu pojechała do lasu to miałabym podobne widoki, ale do wieczora zdążyło stopnieć. Jutro ostatnie pół dnia na uczelni w tym tygodniu i już do niedzieli konie, liczę na to, że pogoda się do mnie uśmiechnie  😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
03 marca 2015 21:07


Euforia_80 a Twoje zdjęcia przypominają mi tereny z okolic Rzeszowa 🙂.


bo to sa okolice Rzeszowa ale oddalone o 30km  😁
Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2015 04:27
Euforia - taka pogoda była, ale to sprawdzone ścieżki 😉
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 07:18
siwaaa, u nas też już było całkiem fajnie! Ciepło, nawet słońca więcej, a tu nagle ten śnieg. Na szczęście większość już się stopiła, a dziś pewnie zniknie reszta, bo leje. Dobrze, że wczoraj byłam w lesie 😉

Zeave, zazdroszczę tego czasu na wędrówki 🙂 Pogoda ponoć ma być niezła, ale jak dotąd u nas tego nie widać 😉

Ja dorzucę się z jednym moim artystycznym zdjęciem ze spaceru, bośmy obie na L4 wylądowały.  😵
U nas ostatnio na przemian, albo takie słońce, albo piździ śniegiem i deszczem jak np. dziś od rana...
Po wczorajszym terenie liczyłam na lepszą pogodę - a tu, wręcz przeciwnie.
Dziś od rana śnieg z deszczem, w dodatku dość mocno pada... i jak to się zmobilizować? znowu zmarznę, przewieje mnie... kiedy będzie ciepło?  😵
Livia   ...z innego świata
04 marca 2015 15:25
Cobrinha, u nas dzisiaj też mętlik pogodowy - zaczęło się od deszczu rano, potem na przemian słońce, wiatr i burze śnieżne 😵 Ale podobno od poniedziałku ma być powyżej 10 stopni 🙂

Miałam dzisiaj terenowe szczęście. Jak przyjechałam do stajni to akurat waliło śniegiem. Potem wyszło cudne słońce, i zmieściłam się z terenem akurat tak, żeby je w 100% wykorzystać. Jak wróciłam, znów zaczęło sypać 🙂

Livia - No niestety pogoda jak na razie mocno zmienna...
W drodze na uczelnię miałam śnieżycę, u Młodej piękne, wiosenne słońce, a w terenie z Czarną deszczo-śniegową wieję.... przy dalszych koniach deszcz.
Konie na szczęście fajne 🙂

Młoda ze spaceru


i uszy Czarneckiej  😀
Livia   ...z innego świata
05 marca 2015 11:35
Zeave, o łał, to u was jeszcze gorzej! Mnie się jakoś udało smyknąć w pięknej pogodzie. Fajna ta twoja młoda 😉

My dzisiaj na lajciku, spacerek do jeziorka na hacku 🙂

Livia - No pogoda mnie nie rozpieszcza. Dziś na szczęście bez takich ekstremów - cały dzień szaro, wilgotno, trochę pokropiło, trochę pośnieżyło, trochę powiało, ale przynajmniej nie wróciłam całkiem przemoczona. Mam nadzieję, że jutro choć odrobinka Twojej pięknej pogody zechce zagościć i u nas!
Myślę, że właściciele będą mieli z Młodej pociechę. Dzisiaj przy 2 razie ze mną na grzbiecie już totalny luz  🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 marca 2015 07:12
Alaska ty to chyba to zdjęcie robiłaś w ubiegłym roku wiosna bo tak zielono u Ciebie  👀
Zeave strasznie ładne zdjęcie młodej, taki miły dla oka widok , fajne górki między uszami
Livia ładny hak, jak ja ci zazdroszczę 5takich luźnych godzin pracy

sprawdziłam porognozę pogody na niedzielę i ma być 10 stopni zachmurzenie średnie bez opadów. Coś mi się zdaje , że będzie terenik  🏇  😅
Livia   ...z innego świata
06 marca 2015 08:28
Zeave, współczuję takiej kiepskiej pogody! Ale mam nadzieję że dziś już lepiej 🙂

Euforia, dziękuję! Fakt, że mam bardzo fajną pracę, nie tylko zresztą pod względem godzin 🙂 Ja też się już szykuję na weekendowe tereny 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
06 marca 2015 13:54
Livia czy ja dobrze widzę,że ty na 2 miejscu na endo... 👀 , chyba was nigdy nie doścignę, przy takiej częstotliwości odbywanych terenów nie mam szans  😵 . Musze zerknąć jeszcze czy jeździsz różnymi trasami  😁
Nasz terenowy lajcik  🙂 J
Livia   ...z innego świata
06 marca 2015 15:27
Euforia, niestety to nie ja, ja w ogóle endo nie używam 🙂 Jeżdżę często, ale trasy tylko na googlemapsach sprawdzam 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się