Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

marysia550 wreszcie widzę Ciebie 🤣
Dziewczyny, ale fajne uszka, jakie drogi...... 😵
Livia   ...z innego świata
24 kwietnia 2015 08:33
marysia, nareszcie fota z tobą! Super 🙂

anil, ja bym nie mogła zrezygnować z terenów na rzecz rzeźbienia, never ever 😜

any, o jeny, jaki maluch po Borysie 😂

iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
24 kwietnia 2015 09:00
Marysia ale Twój hucuł fajnie wygląda, jak Ty to robisz że on taki fit? 🙂
Ostatnio ciągle tereny... 😍
Tym razem na Mojej Księżniczce. A że siwa, to koniecznie musiałyśmy mieć zdjęcie w miejscu, gdzie przecinamy naszą leśną autostradę 🙂

Strasznie głupkowato wyszłyśmy, ale co zrobić...




Dojeżdżając do białego


I uszy z innej leśnej drogi.
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2015 16:38
Dworcika, bardzo fajne zdjęcia... i miny 😀

My dzisiaj byliśmy na dalszej wyprawie z koleżanką 🙂 Pogoda cudowna, temperatura wysoka - w połowie terenu zrobiło mi się zdecydowanie za ciepło, no i niestety zaczynają się muchy i wszelkie latające paskudztwo. Ale poza tym było super, pola przestają być dla mnie takim okropnym tabu 🙂



Dworcika, Livia widać, że było bardzo dobrze 🙂 Ciepło, miło, wszystko co najlepsze 🙂 My dziś też wybraliśmy się na dłuższy spacer, zaliczyliśmy las, łąki i staw (Stefańskiego), który mamy niedaleko. Było bosko !

Nasza jedyna woda w okolicy 🙂
Iwona - to nie moj hucul. Ale moja tez gruba nie jest, tylko masywna. A jaki przepis na to: dieta i ruch.

Livia, dworcika - Wy mi tu takie zdjecia, a ja na uczelni siedze! Zazdroszczę
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2015 01:12
Dzisiejszy, sobotni teren. Pogoda wymarzona - bezchmurne, niebieskie jak ultramaryna niebo, jeszcze nie jest zbyt ciepło, choć już pierwsze muchy się pokazują.

Kwitną żółte kwiatuszki, podobne do zawilców, ale listki mają inne



na trawnikach pełno dzikiego szczypiorku - zrywałam i próbowałam. Mają też malutką cebulkę.



Taki sobie mini lasek



A w lasku pełno wiatrołomów - nikt tego drewna nie zbiera więc sobie leży i próchnieje



Przedszkole



Na tyłach uniwersyteckiego klubu jeździeckiego z halą za 1600$ + tax - te dwie damy szły za mną w lasku i mnie nawet pozdrowiły.



Z przodu klubu jeździeckiego - praca wre - tu chyba jazda szkółkowa




Naprzeciwko klubu boisko do bejsbola - akurat sobie grali



Tulipany przy murze Stevena



Rzut oka za mur







ElaPe, uwielbiam Twoje zdjęcia! Zawsze coś nowego 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2015 14:29
ElaPe, uwielbiam Twoje zdjęcia! Zawsze coś nowego 🙂


dzięki 🙂
any, o jeny, jaki maluch po Borysie 😂


jak to ktoś bardzo trafnie określił - 'z ciężarówki na małego fiata' xD
a już nie długo mam nadzieję zasypać was zdjęciami 😉 ale to jeszcze troszkę trzeba będzie poczekać 😉
Livia   ...z innego świata
26 kwietnia 2015 18:31
jagoda, ale fajny staw 🙂

ElaPe, zawsze z dużą ciekawością oglądam twoje zdjęcia, wrzucaj je często - i opowieści ze stajni też 🙂 Tulipany przepiękne!

any, hahaha, nie dziwię się 😀

My dzisiaj z koleżanką miałyśmy trochę niefarta. Miał być piękny dzień, ale po południu przyszła burza. Jak wyjechałyśmy po tej burzy w teren, to spadł regularny deszcz 😂 Jak wróciłyśmy, to mogłam całą siebie wykręcić 😎 Za to przekonałam się kolejny raz, że na Sandera mogę liczyć nawet w takich sytuacjach 🙂
Przypominamy się z naszymi przestrzeniami









Cudnie!!!! bosko!!!!  😍 ostatnie zdjęcie jest rewelacyjne!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 kwietnia 2015 22:32
izydorex: aż się w głowie kręci od takich przestrzeni! W sadzie piękne zdjęcie 🙂

Livia: tulipany piękne fakt. Wszystko obrabiają pracowici Meksykanie. Kiedy akurat coś tam robią to pozdrawiają mnie jak przejeżdżam.
izydorex cudowne przestrzenie-uwielbiam takie za to, że nic mi nagle z krzaków nie wyskoczy  😁
izydorex jest gdzie popylać 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
27 kwietnia 2015 10:10
waw, nie zaglądałam tu przez kilka dni a tu już tak pięknie i wiosennie. Wszystkie zdj3ecia piękne.
W końcu udało mi się wyjechać w teren, teren zupełnie dziewiczy, nigdy tam nie byłam i pewno gdyby nie nawigacja szybko do domu bym nie wróciła  😁 , ale warto było. Piękne długie proste odcinki otoczone mnóstwem zieleni wprost idealne do galopów. Kara było boska, narzuciła bardzo intensywne tempo, chyba zauważyła, że drogi sprzyjają galopom. Do tego wszystkiego piękna słoneczna pogoda  😜 , żyć nie umierać.










niestety z leśnych dróg nie mam zdjęć bo ni9e było czasu na robienie  🏇
izydorex cudowne przestrzenie-uwielbiam takie za to, że nic mi nagle z krzaków nie wyskoczy  😁


Dokładnie 😉 Trudno też wjechać w drzewo  🤣
Livia   ...z innego świata
27 kwietnia 2015 11:16
izydorex, niesamowite krajobrazy, a te białe drzewka urocze 🙂

ElaPe, przynajmniej miło i kulturalnie 🙂

Euforia, super, faktycznie fajne ścieżki!

U nas po wczorajszych burzach przepięknie i cieplutko, dzisiejszy teren to była czysta przyjemność. Las świeży po deszczu, kropelki na liściach błyszczące w słońcu i piękny rzepak, który zaczyna się żółcić 💘



Pieknie!

Ja sie dzis poswiecilam i zamiast jechac w teren pilnowalam kobyl na trawie zeby sie troche zgraly, bo niedlugo na lake ida a kose maja ze soba. A mialabym taki lasek jak Livia, tez poranny i rzeski.
dziewczyny skąd wy bierzecie takie zdjęcia, zazdrosna jestem
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 kwietnia 2015 11:56
Ale tereny i teraz ta wiosna i wszystko kwitnie, pięknie tam u was!


My z Rosek bujnęłysmy się w niedzielę dookoła Zalewu Mietkowskiego w 20km terenik i w sumie mamy tylko jedno zdjęcie z wału..

Livia   ...z innego świata
28 kwietnia 2015 16:30
quintana, u nas po prostu wszystko teraz kwitnie 💘

Jara, super 🙂 Widać że pogoda też wam dopisała. Ja jestem mega fanką zdjęć spod zamku 🙂
Ja dziś też wybrałam się w terenik i było bardzo pozytywnie, już nie mogę się doczekać nastepnego  😉
Piękne te wasze tereny  💘

A my po śladach motocrossów w lesie zajechaliśmy na żwirownię 😉
Livia   ...z innego świata
30 kwietnia 2015 09:33
quintana, ty weź w końcu jakieś zdjęcia wasze wrzuć 🙂

protoniasta, nie mój typ terenu, ale szacun że nie boicie się spotkać motorów czy quadów 😉

My dzisiaj zainaugurowaliśmy tereny oklepowe 🙂 Konio trochę był niewspółpracujący, ale za to fajnie było znów sobie przypomnieć, jakie to super uczucie jechać na oklep 🙂
Livia, też byłam na oklep  😀
Proton to się samotnych kamieni boi  🤣 Motory, rowery lub zwierzęta wyskakujące sprzed kopyt go nie ruszają  😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 kwietnia 2015 12:22
Aszra, ładnie tam w Krakowie 🙂
Inuravenne koniastada  😍  Galopować można bez końca  🏇
JARA xD
anil22, popieram zamianę 😀
marysia550 Gratuluję fotki
any, nie mówili żeby konia nie prać w pralce, bo się zbiegnie? I do tego w proszku do białego 😉
Dworcika, siwe się uśmiecha oczami ^^
Livia, może dla odmiany wrzucisz jakieś brzydkie zdjęcia? :P Cudnie mu w niebieskim
jagoda1966, rozkręcacie się terenowo 😀 Ciekawe miny mieli piknikowicze?
ElaPe, co za zmiana po tych zimowych! Życie wre!

Dzisiaj bezterlicówka dotarła!  😅  Podogonie już mam. W sobotę testuję i (oby!) ruszam w teren

Na_biegunach piknikowicze mieli miny ok, nawet nie uciekali na nasz widok 😉 A tak na serio to najbardziej te widoki to przydały się naszym koniom, dawno nie wyściubialiśmy nosa z naszego lasku i musiały zmierzyć się ze strachami 😉 Koce, piłki kolorowe, motorówka na wodzie, mostki, a nawet ławki parkowe wszystko to wzbudzało w nich sporo emocji 🙂😉 Nad stawami były mega czujne, bo wiadomo koce i ławki to koniojady, ale najważniejsze, że dały radę.
Protoniasta ja unikam miejsc, gdzie mogę motocykle i tym podobne spotkać 🙂  ale miejsce fajne.
Jara super miejsce do jazdy i do zdjęcia 🙂
Livia wymiata, ale to już norma  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się