Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Ale trzeba dojechać.... Przez las  🙇
Myślicie dziewczyny, że po wczorajszych burzach, dzisiejszym deszczu i ochłodzeniu jutro rano tych przeklętych krwiopijcow nie będzie?
Brakuje mi terenów bardzo.
Sonika, my wczoraj pojechaliśmy do lasu tuż po deszczu dość mocnym. Jeszcze nigdy tyle ich nie widziałam. Koń już sam nie wiedział, co ma robić...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 lipca 2015 18:57
Spróbujcie pojechać w teren o 20. - wtedy jest mniej owadów. Ostatnio wróciłam z terenu przed 23. i było zarąbiście  💘
Wczoraj jeździłam 19.30-21.10 i też nie było praktycznie nic ( po deszczu)
U nad wczoraj o dziwo nie było najgorzej, właściwie po wjeździe do lasu robali brak. No i chłodniej oczywiście, a parno u nas było strasznie. Z tego wszystkiego wracałyśmy w burzę, mimo, ze hasło do odwrotu padło zaraz jak tylko mruczenie usłyszałam, w prognozie też na 16/17 dopiero zapowiadali. Konie z grzmotów i błysków nie robiły sobie nic, ale ja jechałam z duszą na ramieniu, bo od lat mam wbite w głowę, ze konie są bardzo czułe na wyładowania atmosferyczne i prąd ogólnie pojęty. Mimo tego było super, trochę krótko, ale ponieważ ostatnio mam pod górkę to nawet taki terenik cieszy 🙂
U nas jest całkiem, całkiem. Zresztą jak nie jechać w takich okolicznościach przyrody!













U nas też już są ścierniska!
Livia   ...z innego świata
27 lipca 2015 08:21
naovika, jaki widoczek 🙂

izydorex, za każdym razem jak coś wstawiasz, przypominam sobie dlaczego tak uwielbiam Jurę... mimo że tam są takie przestrzenie 💘

U nas też już powoli się robią ścierniska, tyle ze większość jest od razu za dzień-dwa zaorana. Ja zresztą i tak na ścierniskach szaleć nie lubię 😉 Dzisiaj miałam plan pojechać, ale zobaczymy co z tego wyjdzie, bo póki co od rana pada 🙂 Ale po upałach nie narzekam 😉
izydorex super ścierniska 🙂
A my poznajemy śliczne tereny w nowej stajni 🙂 Póki co zdjęcia tylko tylko uszkowe 😉



Livia   ...z innego świata
27 lipca 2015 13:43
palemka, super, że wróciłaś do jazdy i terenów 🙂 Gdzie teraz stoicie?

U nas zrobiła się piękna pogoda, i, co najważniejsze, mogłam jechać w teren normalnie jak człowiek o 12 w południe 😜 Spokojnie, stępem, troszkę gzów było, ale to nic w porównaniu do terenu sprzed kilku dni 😀
Livia jesteśmy u forumowej bery7 🙂
Piaskowe dróżki - marzenie! U nas niestety raczej glina
Livia   ...z innego świata
27 lipca 2015 14:24
palemka, ale ci fajnie! Melduj się tu teraz częściej 🙂 Za takie ścieżki u nas dużo bym dała 🙂
Ten piasek, po mazurskich żwirkach, jest bezcenny dla Palmowych kopytek 🙂
palemka pięknie tam masz 🙂 też chcę taką, chociaż jedną ścieżką piaskową 🙂
U nas piaszczystych też się nie uświadczy. Takie gliniaste/ziemiste często obrośnięte trawą.
Ale ulga. Byłam w terenie ze znajomą i zero robactwa. Zero. Było super, konie też odczuły brak upałów i bardzo wesolutkie. Zdjęć brak, bo pochmurno i przed zmrokiem.
Takie moje terenowe sprzed jakichś kilku tygodni 😉 nic nowszego nie mam, nie było komu robić 😉
Livia   ...z innego świata
29 lipca 2015 12:18
Halisha, ale fajne macie jeziorko 🙂

My dzisiaj w sumie prawie terenowaliśmy - jeździliśmy na pobliskiej łące, ale że rzadko mam jakieś fotki ostatnio to kilka wrzucam 🙂



Livia powtarzam się, ale co tam 😉 Piękne to Twoje konisko  💘
Livia fajnego gniadosza masz teraz  😉
Livia   ...z innego świata
29 lipca 2015 14:20
jagoda, dziękuję bardzo 🙂

palemka, prawda 😁 On zawsze tak jaśnieje w lecie, bo spędza 24/7 na dworze 🙂
To nie do końca jeziorko, to zalew Szczeciński 😉
Takie jeszcze z dziś 😉 zdązylismy wrócic idealnie przed burzą 🙂
Witam wszystkich terenowiczów i dołączam do grupy.  🏇

Podsyłam fotki z niedawnej wyprawy z "synkiem" w nasze szwajcarskie okolice.
Livia   ...z innego świata
30 lipca 2015 09:27
Hedone, ale to pierwsze zdjęcie piękne! Masz więcej takich widoczków? Co to za okolice? 💘

My dzisiaj jechaliśmy raniutko i dawno tak fajnego terenu nie miałam, może ze dwa gzy latały 😍 Słoneczko, rześko, lekki wiaterek i fajny koń - nareszcie bez latającego badziewia 😀
U mnie ostatnio leje i wieje, co mnie w sumie nawet cieszy, bo juz szału dostawałam z tym owadzim badziewiem;p
Hedone pięknie 🙂 Tło wygląda jak namalowane 🙂
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2015 11:11
Jak tam terenowcy? 🙂

U nas ciągle fajnie - mało gzów, słoneczko. Pewnie niedługo jeszcze będzie tak dobrze, bo idą do nas upały, ale dzisiaj jeszcze skorzystałam ze spokoju 🙂
Już od dłuższego czasu zbieram się do wrzucenia fotek z naszych wypadów na górki 😉 Ostatni tydzień - pogoda idealna...  🙂



Livia   ...z innego świata
02 sierpnia 2015 11:40
beatasis, piękne widoki! 🙂

Fakt, pogoda idealna była w ostatnim tygodniu - prawie zero robactwa, pogodnie, nie za ciepło 😍 Dzisiaj też skorzystaliśmy z takiej fajnej aury - cudownie było móc spokojnie jechać sobie stępem, a nie uciekać przed gzami 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się