Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 kwietnia 2017 06:22
Widzę że nie próżnujecie dziewczyny i tereny uprawiane pełną parą 🙂
Na-biegunach Ty masz tam trójkąt bermudzki pogodowy jakiś 😜
Pumcass Selfie jest świetne 🙂
any niezłe Woodoo 🤔 😉 Jak koń na konika zareagował? Robilismy kiedyś na uczelni takie badania nad zachowaniem koni, jak właśnie reagowały na koniki na biegunach 🙂
My póki co uziemieni :/ Koń się uszkodził, nie kuleje, ale nabiera pochewka nad stawem pęcinowym :/ Dzis popołudniu ma być wetka, trzymajcie kciuki za blondasa, co by się szybko ogarnął :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
25 kwietnia 2017 07:25
any, o matko, ten konik na biegunach straszny! 😉

Wrzucę trochę naszej wiosny 🙂



Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
25 kwietnia 2017 09:38
any, niezłe odkrycia!  👀
Livia, ładnie 🙂
Nieśmiało wnoszę, że to już wiosna będzie - gniada zrzuca sierść. Jeszcze tylko jutrzejszy śnieg  😜
any- konik na biegunach BOSKI!  😍

Ja pokonisiowałam między pracami.



PumCass   zachowaj zimną krew!
30 kwietnia 2017 14:10
Dzięki dziewczyny 🙂

Jak tam u Was pogoda na długi weekend? Bo u nas dzisiaj wyjątkowo - słonecznie, oby tak do środy  😉
Dodatkowo dorobiliśmy się nowego w ekipie 😉 Został uprowadzony pod nieobecność pańci 😁 (Harja :kwiatek🙂.


Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 kwietnia 2017 16:30
PumCass, spacer z tatą? Fajnie i nietypowo 😀

Odwołali rajd na który się wybierałam z misiakiem, więc na szybko zapisałam się na inną imprezę majówkową - skutkiem czego wczoraj zaliczony terem 40 km tylko bez konia. Raczej nie płakał. Dzisiaj też się nie zmęczy, po przesiadce pomykał pod 13-latką większość trasy.
Swoją drogą chętnie wypożyczę nowe kolana i stopami nie pogardzę 😉 mogą być używane byle sprawne  😂  grawitacja jest bezlitosna

Takie drzewko z wczorajszej wyrypy. Trochę fajnych tras odkryłam do zwiedzenia w siodle 🙂

A tu już dzisiaj na szlaku






Na_biegunach ale super!  😍
Jak się sprawdza taki duży, ciężki koń w takim trudniejszym terenie (ciemnogniady) ? Zastanawiam się czy z mojego wielkokonia uda mi się zrobić kiedyś konia prawdziwie terenowego.  Na razie to się wszyscy ze mnie nabijają, że wszystkie gałęzie moje.  😂
PumCass   zachowaj zimną krew!
30 kwietnia 2017 20:44
Na_biegunach Dokładnie tak 🙂 Tatko przejął rolę uczenia syna jak być dzielnym koniem 😀
Macie maga krajobraz i zazdroszczę możliwości terenowania w tak pięknych okolicznościach przyrody! No i ten bałwan na środku drogi 😁
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
30 kwietnia 2017 21:43
Bałwan był mega, fajnych ludzi można spotkać na szlakach  😁  O

Mój co prawda największy w stajni, ale ma ledwie 165 w kłębie. Chociaż czasem zazdroszczę jeźdźcom niskopodłodowców to wyrobiłam sobie odruch brania gałęzi na czubek kasku i już specjalnie tego nie czuję. A przełażenie rowów i powalonych drzew idzie nam zdecydowanie sprawniej  😜 Na pewno nie brałabym ślązaka z równin od razu w teren górzysty. Bałabym się o ścięgna przy takiej masie.
zembria w sumie akurat na tego bujanego konia nie zwrócił uwagi - przyjął go jako prawidłowy element krajobrazu  🤣
Na_biegunach świetny bałwan  😂

my dzisiaj /a właściwie to już wczoraj/ bardzo aktywnie spędzaliśmy czas :P najpierw krótki teren przepleciony lonżowaniem, a potem przeoranie ogródka  😁
w terenie spotkałam chrzestną, która strzeliła nam dwie fotki :P


i koń pracujący:
Livia   ...z innego świata
02 maja 2017 12:26
any, piękne to pierwsze zdjęcie!

My, po tygodniu praktycznie nicnierobienia z powodu ciągle padającego deszczu, w końcu wczoraj mogliśmy pojechać na spacer do lasu. Dziś udało nam się też pojechać fajne tereny - zdążyliśmy idealnie przed deszczem 🙂

Za to w weekend miałam okazję pójść na spacer z ogierami PRE 😜
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
02 maja 2017 22:30
Livia, już myślałam że wyprałaś konie w wybielaczu  🤣
any, podoba mi się taki koń pracujący 😀

Jak wyjeżdżałam do stajni padało, kiedy dojechałam była mega mgła, rodzinę później ruszałyśmy w teren - piękne słońce  😜
majek   zwykle sobie żartuję
03 maja 2017 13:43
z piatku. Dzisiaj nie jest tak ladnie
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 maja 2017 17:12
Zdjęcia z wczoraj, ładnie wyszły dzięki słońcu.
Pierwszy teren mojej luzaczki od operacji. Szła jakby w ogóle nie było przerwy, żadnych wariactw ani uciekania 🙂









Mogę Wam tylko pozazdrościć. U nas nieprzyjemny wypadek, Agema na łące którą dzierzawiny od sąsiada,w niedzielę uszkodzila kopyto, dość mocno. Nie wiem czy to po ostatnich deszczach, ale z ziemi wylazl jakiś słupek, a raczej jego pozostałość no i jak to bywa, kobyla w to wlazła. Setki razy chodziliśmy po tym kawałku trawy,skąd to się wzięło? Kopyto opatrzone, założony opatrunek, kowal czuwa nad sytuacją. Tylko on jeden do nas przyjechał z racji długiego weekendu.
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
03 maja 2017 20:30
Współczuję, oby szybko zrosło. Wszystkiego się nie da przewidzieć i zabezpieczyć. Miała pecha  🙁

majek, ładna majówka 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 maja 2017 22:45
Nasz dzisiejszy wyjazd w teren z komentarzem: przejazd przez stajnię, wizyta w pobliskim ośrodku jeździeckim, oglądamy domostwa po drodze

ElaPe, wciągnął mnie Twój film, czuje się jak na wycieczce krajoznawczej 🙂
ElaPe ale fajnie zacząć dzień w pracy od wycieczki! Super!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
04 maja 2017 13:18
ElaPe, wciągnął mnie Twój film, czuje się jak na wycieczce krajoznawczej 🙂


wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem 🙂

ElaPe ale fajnie zacząć dzień w pracy od wycieczki! Super!


praca nie zając, nie ucieknie jak to się mówi 😉
KoniaraHors   Pamiętaj ,będę z tobą galopować do końca
04 maja 2017 17:10
jagoda1966, łącze się z tobą , bo Longin także uszkodził kopyto (złamał 5 cm ) na szczęście nic poważnego tylko już przeczekaliśmy 3 tygodnie przerwy  🏇 . Dzisiaj już zaczynamy powoli jazdy , bo w przyszłym miesiącu jesteśmy umówieni na konsultacje na parkurze 140 cm  😅 .
U nas jest głęboka dziura przy strzalce 🙁
ElaPe super filmik 🙂
Livia   ...z innego świata
05 maja 2017 19:30
ElaPe, świetny filmik! Obejrzałam cały 🙂

jagoda, trzymam kciuki, żeby kobyła szybko wróciła do zdrowia...

Na_biegunach, na szczęście moje nadal czarne 😂 Twoje zdjęcia jak zwykle świetne, las przepiękny!

My załapaliśmy się ostatnio na zdjęciowy spacer, więc pozwolę sobie dwie fotki wrzucić 🙂



ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 maja 2017 19:39
Jagoda1966, Livia: dzięki! 🙂

Livia: a u ciebie jaki atak klonów 🤣
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
05 maja 2017 21:58
ElaPe, bardzo sympatyczny filmik, jakoś zupełnie inaczej wyobrażałam sobie Twój głos  😁
Livia, ładne chłopaki wole ich w czerni 😉
Dzisiaj trawa jest tak zielona, że wygląda na zdjęciach jak malowana  😂
galopada_   małoPolskie ;)
06 maja 2017 07:16
ElaPe, super film! Dzięki za wycieczkę! 🙂
Livia   ...z innego świata
06 maja 2017 07:22
ElaPe, od strony pysków jeszcze spokojnie je można rozróżnić, ale od zadków już coraz mniej (młody nabiera masy) 🙂

Na_biegunach, dzięki 🙂 Czerń jest zdecydowanie praktyczniejsza 😉
LIVIA  pierwsze zdjęcie jest jak z baśni 😍
Zawsze z przyjemnością Livia patrzę na Twoje zdjęcia, bije z nich taka radość, a to pierwsze to w bajkowej scenerii 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się