Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Dziewczyny, dzięki za docenienie, Bieszczady są naprawdę cudowne każdą porą roku, a bywam tam przynajmniej raz w miesiącu a czasem i raz w tygodniu jak zachodzi potrzeba, wspaniali ludzie i świetne konie, miejsce i atmosfera jak hmmm w "starych kapciach" każdy sie czuje jakby znał to miejsce i ludzi długie lata, jesli ktos ma ochotę na świetny teren to warto pojechać choćby dla samych widoków które zdjęcia i tak nie oddadzą
szukanie ścieżki między barszczami sosnowskiego, to dziadostwo to ogromny problem tamtejszych terenów

nawet ja się załapałam na zdjęcie

i jeszcze jedno z pobliskiej rzeki Osławy, czyli uroczyska

jakby ktoś miał ochotę to googlować Tarpan Wysoczany 🙂
Nirvette   just close your eyes
23 listopada 2014 21:01
m.indira, uroczysko jest... urocze  🤣 inaczej nie da sie tego okreslic 😉 bardzo zazdroszcze!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 listopada 2014 21:05
jakie piękne tereny! zazdroszczę!

Ja dziś byłam w krótkim tereniku na koniec tygodnia bo konisko ma jutro wolne🙂
Ale moje widoki to żadne niestety, ja chcę moją Puszczę🙁
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2014 08:33
derby, macie teraz widoki bardzo podobne do naszych, wszędzie już chyba tak pusto i brązowo 🙂

U nas dzisiaj taaaak zimno, że tylko wzięłam konia na spacero-truchta, a i tak cała przemarzłam 😲
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 listopada 2014 10:03
derby ważne, że jest gdzie jeździć  😉

U mnie dzisiaj słonecznie ale bardzo mroźno 🙁 Ale chyba wybiorę się na spacer, nie będę szukać wymówek! (choć mają mi przywieźć siano ok. 14 ale mogą wcześniej np.....  :emoty327🙂
Livia   ...z innego świata
24 listopada 2014 10:58
strzemionko, jak tak ładnie, to jedź, do 14 zdążysz 🙂 Jakbym teraz była w stajni, to też bym konkretniej pojechała, bo właśnie wyszło słońce u nas 😉
Nirvette   just close your eyes
24 listopada 2014 11:34
U nas dzisiaj wyglada sloneczko, wiec bede sie terenowac.  💘
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
25 listopada 2014 20:56
a na Mazurach śnieg 🙁
mój piękny  i  dołujący  widok  z  okna
[img]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s480x480/10151857_851739541536805_4166645828972269137_n.jpg?oh=f647a8389365a8e7ce87e2fbaa47d676&oe=54D64CF0[/img]
jak  z  rana zobaczyłam  że jest śnieg to poszłam dalej do łóżka
ostatnio  przez  tą pogodę mam doła i już  dawno nei byłam w terenie 🙁
ale  jutro mimo pogody jadę  już  na koń 🏇
Huculska Ostoja, jaki dołujący widok? Przepięknie jest!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 listopada 2014 00:40
ale co dołujący? zima też jest OK jak się odpowiednio ubrać 😉



(las Nieporęcki zima 2011/12)
ale bosko! Ja uwielbiam zimę! Jak dla mnie to idealna pora do terenów, o ile właśnie leży śnieżek i nie ma ślizgawy pod spodem.
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2014 08:08
Ja tam rozumiem Huculską Ostoję, dla mnie zimy mogłoby nie być. No, może tydzień śnieżku na święta, a potem niech już przychodzi wiosna 😉 Chociaż śnieg jak śnieg, najgorsze jest zimno, marznięcie choćbym nie wiem jak ciepło się ubrała, nieprzejezdne drogi i odśnieżanie samochodu 😉
Dziewczyny przejeździłam dwie zimy bez hali, teraz będzie trzecia, a mimo to, zima i tak moja ulubiona pora roku (okok, jeszcze wiosna) ! 😍 W terenie jest bajecznie, ja nie mogę się doczekać u mnie takiego widoku za oknem (byleby nie padało w dniach 5-7.12, gdyż chcę bezpiecznie dojechać na cavaliadę 😎 )

Wspominkowo ja i Blood  Live z zeszłej zimy 😉

Zima jest ok, pod warunkiem, że leży śnieg i jest w miarę zimno, żeby się nie topił i nie robiło się lodowisko pod spodem. Zawsze można się ubrać tak, żeby nie marznąć.  🙂
"Jeździecko" dla mnie mogłoby nie być deszczowej jesieni i deszczowej wiosny - wszędzie błoto, ślisko, mokro, grząsko, ani w teren, ani na placu... Nie lubię.
Boże! jak pięknie!! Takie zimy lubię, ale nienawidzę błota, deszczu i ogólnie chlabry.... my nie mamy hali, więc jak pada deszcz to jesteśmy uziemnieni...ogólnie nie znoszę zimna.
Boże! jak pięknie!! Takie zimy lubię, ale nienawidzę błota, deszczu i ogólnie chlabry.... my nie mamy hali, więc jak pada deszcz to jesteśmy uziemnieni...ogólnie nie znoszę zimna.

Ja bez hali jeżdżę od wiosny 2012, czy śnieg, czy deszcz i tak wsiadamy. Nie jest to komfortowe, ale no cóż ... 😁
srokate my bez hali jesteśmy drugi rok, dajemy fajnie radę, ale deszcz u mnie nie przejdzie... nie znoszę być mokra! parę razy zdarzało mi się jeździć w lesie, w dosłownie ścianie deszczu, w burzy też. Nigdy więcej!  😀
srokate my bez hali jesteśmy drugi rok, dajemy fajnie radę, ale deszcz u mnie nie przejdzie... nie znoszę być mokra! parę razy zdarzało mi się jeździć w lesie, w dosłownie ścianie deszczu, w burzy też. Nigdy więcej!  😀


Uwierz, kwestia przyzwyczajenia 😁

Podrzucam zeszłoroczną zimową mordkę w terenowych odwiedzinach u kuzynki mojego niemęża 😎


strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 listopada 2014 11:20
To ja mam takie:

1.Styczeń/luty 2013
2. 6 stycznia 2014
3. 26 stycznia
Jak widać 3 tyg. i taka zmiana 😀
Łee to jeszcze nic! Kiedyś z koleżanką "pracowałyśmy za jazdy", ja miałam już kobyłę na własność, więc zaniżało mi to koszta boksu, a przy okazji pomogłam koleżance. Pewnego dnia wyrzuciłyśmy ze 4 boksy, poszłyśmy na herbatę i papierosa. Stajnia zamknięta, kończymy przerwę, ładujemy taczkę i szok, nie możemy otworzyć drzwi od stajni. Napadało przez 30 minut, tak okropnie, jeszcze do tego wiatr wszystko w stronę drzwi spychał także na drzwiach i pod było jakieś pół metra śniegu. 😎
srokate, super! Ja uwielbiam te końskie pozamarzane wąsiska 😍
[quote author=nefryt link=topic=114.msg2231150#msg2231150 date=1416991955]
Boże! jak pięknie!! Takie zimy lubię, ale nienawidzę błota, deszczu i ogólnie chlabry.... my nie mamy hali, więc jak pada deszcz to jesteśmy uziemnieni...ogólnie nie znoszę zimna.

Ja bez hali jeżdżę od wiosny 2012, czy śnieg, czy deszcz i tak wsiadamy. Nie jest to komfortowe, ale no cóż ... 😁
[/quote]
W tym roku spróbuję się przemóc...
Byleby deszczu nie było! Śnieg swoją drogą, ładne to i nawet lubię, byleby ślisko nie było.

hej, my ostatnio mało co ruszamy zady ze stajni, ale za to w końcu zrobiłam filmik z rajdu:
😉
i jedno małe zdjęcie 😀
[img]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10672378_652672454848194_4893058990186573873_n.jpg?oh=b5ebb9a72ac6f5ce8ccb865fd49dee0a&oe=54DADE6C[/img]

m.indira 😍 😍 😍 !!!
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2014 20:09
A fe dziewczyny, z taką zimą tu wchodzicie, jak jeszcze się nie zaczęła 😉 😁 Wolę każde błoto i skrobanie konia od śniegu - no nie lubię zimy i już. Owszem, potrafi być ładna, ale jak ją widzę za oknem, a nie jak chcę do konia jechać 😉

DeJotka, jakie fajne zdjęcie popołudniowe 🙂

Shantowa, ale ekipa, ile was jechało? 🙂
Livia to było między 9 a 10 rano  🤣
Livia   ...z innego świata
26 listopada 2014 20:21
Hahaha, a wyglądało jak takie ciepłe światło popołudniowe 😂 Ale teraz to słońce tak nisko chodzi, że łatwo o pomyłkę 😉
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2014 11:32
Nasz dzisiejszy teren o 7.30 rano - załapaliśmy się na wschodzące słońce 💘

Livia, masz jakies fotki? Obyło się bez mgły?
Było nas 13 koni 😉
Livia   ...z innego świata
27 listopada 2014 16:26
Shantowa, fotki czego? 🙂 Dzisiaj obyło się bez mgły, poranek był trochę pochmurny, ale potem się właśnie pięknie rozjaśniło 🙂 Łoł, 13 koni to już spora grupa 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się