Młode Konie

tajnaa, jak dla mnie  to on mocno  dzidziowy  😉 znaczy  późno  dojrzewający  raczej.
monia, I jak  przyjęła  siodło?  Na zdjęciach  wygląda  na pełen  spokój.
galopada_, gratuluję  kolejnej  udanej  sprzedaży!  A jak małe  justuski?
mila   głęboka rekreacja
28 marca 2015 12:38
tajnaa - zobacz na poprzedniej stronie jak mój w wieku 4,5 lat podskoczył. Twój młody ma czas.
galopada_   małoPolskie ;)
28 marca 2015 13:00
anai, Juśki rosną, Bryszard aż za bardzo, bo jest juz równy ze swoim 2 letnim kumplem 😁 Będę miała nowe zdjecie w okolicy świąt 😉
anai Młoda jest ok, to była jej 6 lonża . Ona od źrebaka była derkowana, więc siodło to nie wróg dla niej .
No właśnie się dziwię, że taki dzieciakowaty. Do zajazdki pewnie za 2 lata bedzie dopiero 🙂
tajnaa, nie martw się, u nas w stajni jest klaczka, która wygląda jak olbrzymi źrebak, ma 166cm i teraz kończy 3 lata. Ze względu na wygląd będzie zaźrebiana, a zajeżdżana potem.
My "już" miesiąc króciutkich treningów pod siodłem 🙂


i wczoraj pierwszy spacer pod siodłem 🙂
Ponieważ już wrzucałam w innych wątkach to tutaj tylko jedno futrzaka, który lada dzień kończy 3 lata, nie wiem kiedy zleciało  👀
anai
Siwy chyba sporo podrósł? Podglądam Was na fb 0 bardzo fajnie progresujecie 🙂  :kwiatek:
galopada
Czekam na zdjęcia młodszej brygady
Fokusowa
Moja to rówieśniczka Twojego. Leci ten czas  🤔wirek:
Niestety cierpię na braki zdjęciowe własnych koni, standard  😁 😁

armara ja nie wiem kiedy.. przecież ledwo zakłaczony odsad wysiadł z przyczepy a tu już coraz poważniejszy Pan Koń.. koniecznie dorób się zdjęć Twojej Młodej!
creepypie   a horse needs direction, not correction.
31 marca 2015 13:43
kasiakliczkowska, miło zobaczyc Sunny'ego! 🙂 Pamiętam jak jeszcze niedawno go przecież głaskałam na ranczo, hihi! Świetny koń, naprawdę, na bank masz sporo radochy z nim 😀

Przyłączam się zatem do wątku z półbratem Sunny'ego - odsadkiem AQH, Walker'em (stajenny już przechrzcił na Johnnie, od whiskey haha), również po Jock'u z DRR 🙂 za kilka dni placek skończy 9 miesięcy. Kłaczy się niemożliwie.
kasiakliczkowska co on ma z kopytami?  🤔
creepypie   a horse needs direction, not correction.
31 marca 2015 13:57
aronka, wydaje mi się, że to błotko, bo też za pierwszym razem zawiesiłam na nie oko  😉
kasiakliczkowska, śliczna maść 🙂
armara, Fokusowa, już? A wydaje się, że dopiero co źrebaki wstawiałyście...
creepypie, ale śmieszny dzieciak 🙂
armara, na pewno podrósł, masy nabrał. Zaczyna konia przypominać 🙂

Nagrałam go wczoraj jak sobie po hali biegał:
creepypie Witaj w gronie właścicieli koni z RR.
Ja mam dwa ogiery po Jocku. Trenowane przez Olgę ( Tuffy)
Czteroletni Prime,

i trzyletni Stripe zwany Tygryskiem 😉

creepypie   a horse needs direction, not correction.
31 marca 2015 14:38
Dorcysia widziałam już te koniurki też, na facebooku 😀 oba są piękne, nie ukrywam, że często stalkuję sobie wasze zdjęcia, hehe.
Tygrysek to się misiak straszny wydaje  😍
aronka jeśli chodzi Ci o wydumaną kolorystykę 😉 to glinka. Jeżeli o to jak stoi- stoi na krzywym, a też na razie długo nie ustoi równo w bezruchu 😉 ma bardzo dobre kopyta, od początku werkowany był przez swojego hodowce tak często jak trzeba (hodowca sam robi kopyta), ma niskie piętki, dobrze wykształcony aparat amortyzacyjny wewnątrz puszki, równą ścianę i bardzo mocne strzałki 🙂
anai dziękuję, to taki konik lalki Barbie  💃
kasiakliczkowska w takim razie przepraszam, patrzac na ostatnie zdjęcie, jakoś chyba zbyt wiele sobie wyobraziłam  :kwiatek: śliczny młodziak 🙂
aronka to dobrze, że ludzie zwracają uwagę na takie rzeczy 🙂
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
31 marca 2015 19:45
kasiakliczkowska, creepypie, Dorcysia piękne konie macie! Jest na czym oko zawiesić  🙂
Dorcysia nieźle umięśnione są i mają takie hmm....spokojne i miłe 'twarze'  🙂
creepypie gratuluję, kiedy zabierasz "do siebie"? 🙂
Dorcysia bardzo podoba mi się jak trenowane są Twoje konie- na wszystkich zdjęciach emanuje spokój, nie ma sztucznego ustawiania z nosem przy ziemi, fajnie młodziaki jeżdżone 🙂
anai a daj spokój z tym czasem - to jest tragedia jakaś! Ja nie wiem kiedy to zleciało, już ponad 2 lata mam dzikuna  😵
Jak będzie dzień 3 urodzin to postaram się mu jakieś zdjęcia wreszcie zrobić 😉
Dorcysia mega mi się Twoje konie podobają! Jak nie przepadam za westem, tak widząc takie zdjęcie ślinka mi cieknie! Wielki podziw dla tak fajnej roboty i tak fajnie wyglądających młodziaków!  😍
armara, Chyba będę w stanie pokazać ekipę oprócz Brysia, bo jest chwilowo bardzo, bardzo, bardzo karykaturalny 😂 Ciekawe czy zamierza zwolnić z rośnięciem, bo jak tak dalej pójdzie trzeba będzie wybudować boks jak dla żyrafy 😵

Dorcysia Urokliwe są! Kawał konia z Tygryska.  😜
o, mam z padoku jakieś 😉

Destino (Dionizos - Druzja po Baryt) ur.2013
Dekabrysta (Justus - Delia po Bajt) ur.2014



Destino



Brysiu



Dżentelmen (Justus - Draba po Przedświt XIII-4) ur.2014

galopada_, niezły wielkolud na pierwszym zdjęciu 😲 W ogóle Justusie duże 🙂
kasiakliczkowska, faktycznie konik Barbie 😉
Fokusowa, co do czasu który leci nie wiadomo kiedy, mi z szarakiem właśnie stuknął pierwszy rok razem. (Ofc co to jest w stosunku do 13 lat z Dinem 😉)
 
anai, duże, ale Bryszard to już całkiem jakiś zmutowany 😁
anai o, to życzę kolejnych przynajmniej 13 lat z Dinem! A Szarak rok temu kupiony? Przecież dopiero co jego pierwsze fotki wstawiałaś  😀  Oby jak najwięcej rocznic  :kwiatek:
creepypie   a horse needs direction, not correction.
02 kwietnia 2015 20:21
kasiakliczkowska młodziak już od trzech tygodni u mnie 😀 tfu, tfu, zachowuje się lepiej niż stare wyjadacze chleba-rekreanty u nas 🙂 ale myślę, że konie od Agnieszki już tak mają 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
04 kwietnia 2015 08:07
jaciekrece galopada_ ! Co to wyrośnie  😁  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się