Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Dla mnie to też Fair Play jakościowo jest bardzo na plus,mam dwie pary bryczesów Roxana i bardzo sobie chwalę,chyba kupię ten niebieski softshell  😍
To się sfotografuj koniecznie jak będziesz miała komplet 🙂 Softshell Fair Play'a chyba nawet dość korzystnie wychodzi, patrząc na inne marki. W sumie to nie ma bardzo dużo softshelli jeździeckich 🙁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 września 2014 10:50
polećcie fajną przejściówkę, przeciwdeszczową, ale też trochę ocieplaną i z wyższej półki Pikeur, KL, MH, ES
.
Co to? gdzie to? wygląda bardziej na piankę niż softshell
.
Drugi, drugi 🙂
Rudzik jaki krój mniej więcej ? Bomberka, taliowana ?
.
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
23 września 2014 17:51
Rudzik jaki krój mniej więcej ? Bomberka, taliowana ?

wolałabym taliowaną, chyba że jakiś bomber okaże się naprawdę sensowny (i nie pogrubiający)
skorzystałam z promocji i kupiłam bryczeski FP Roxana. Dziś przyszły i już wiem , że będą to moje ulubione!  😅
Ciekawa jestem bardzo tych kurtek w Lidlu
Ciekawa jestem bardzo tych kurtek w Lidlu



ja jutro rano też idę polowac , bo jakościowo zawsze mają fajne rzeczy w cena okazyjna
Dziewczyny a co powiecie o tej kurtce VillaHorse ?
Miała któraś, jakieś opinie ?
Ooo też jestem ciekawa, kupiłam ją ostatnio na przecenie i tak se wisi w szafie 😉
epk i jak wrażenia takie ogólne ?
wabankowa, wiesz, w szafie całkiem ładnie wygląda 😉
pojawiam się z prośbą  :kwiatek:
poszukuję bluzy pikeur model suri rozmiar 36 koniecznie w kolorze czarnym  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek: czy komuś nie mignęła może w jakimś sklepie internetowym? (szukam jej w promocyjnej cenie)
koński świat już niestety jej nie ma (na stronie internetowej jeszcze wisi)
.
Dziewczyny miała któraś z Was koszulkę konkursowa mountain horse? Czy materiał jest oddychający? Da sie w tym jezdzic?😉
Słuchajcie mam sprawę... Jak wyglądają granaty we frakach Pikeura? Albo konkretnie w modelu młodzieżowym Pikeur "Fabienne". Może ktoś się spotkał? Kusi mnie żeby pomęczyć jeszcze sprzedającą o zrobienie zdjęć na dworze w słońcu ale uprzedziła mnie mailowo, że i tak jest to BARDZO bardzo ciemny granat prawie czarny ale niby granat...
Pomoże ktoś może doświadczeniem z takim fraczkiem albo znajomością Pikeurów? 🙂

Koniecznie polują na granat i całkiem prawie że czarnego bym kupować nie chciała 🙂
Miał ktoś cos może z marki Lotus Romeo ?? Zakochałam się w rzeczach z ich katalogu. Warte swojej ceny ?
Ciekawa jestem bardzo tych kurtek w Lidlu

A ja poluję na legginsy w stylu bryczesów.
BlueHorse, ja mam Pikeur Scarlett granatowy i w słońcu wygląda tak:

a w cieniu tak:
Trochę słabe zdjęcie, ale mistrzem selfie niestety nie jestem. 😉 Czapka i komin FP Merida, w niebieskim kolorze. Pierwsze wrażenie na plus. Komolet jest z akrylu, ale jest porządnie uszyty i mam nadzieję, że trochę podłuży i nie zmechaci się zbyt szybko. 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 października 2014 06:15
mils ona jest taka ciepła na zimę, czy na teraz? w zeszłym roku kupiłam horze, ale wiatr w niej hula i nie nadaje się na zimę.
huzarova dzięki 😉 Teraz tylko pytanie czy te modele mają ten sam materiał pewnie może się zmieniać?
Jeszcze się muszę zastanowić 😉 Ale Skarlett mierzyłam i niestety i tak 36 ma dla mnie dużo za krótkie rękawy...

Więc... Szukam dalej... :/ Mając budżet max. do 500zł znalezienie fraku granatowego i bez dziwnych kolorystycznych dodatków na mnie jest naprawdę ciężkie :P
BlueHorse- pikeur ma też opcję fraku w niemieckiej rozmiarowce. Ja równiez mam 36 , ale wziełam rozmiar 72 ze zględu na to , ze jest przedłużany 😉

fakt, ze koszt to jakies 629 zł ale moim zdaniem warto, fraczek jest świetny-elegancki, łatwo się czyści,nie gniecie się.
Rudzik zdecydowanie gruba i ciepła, komin z kompletu również 😉
A są gdzieś w ofertach w takiej cenie do zamówienia od zaraz w rozmiarze 72? 🙂 MOŻE jeszcze z 600zł bym zdzierżyła... Ale szczerze wole już mój workowaty 38 Horki, który jest jaki jest i wysłużony strasznie ale jest...
Spróbuje jeszcze trochę poczekać może coś się znajdzie 😉 Az tak mnie nie nagli a wiem  doświadczenia, ze czasem warto poczekać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się