Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Niby ES i Pikeur poszły po jakości. Ale kurcze oprócz tego ze kolor blaknie nie mogą o nich powiedzieć złego słowa. Skusiłam sie w zeszłym roku na HKMy LG zimowe i kurcze żałuję. Źle leżą, lej już tak zmechacony że szok. Wytrzymam pewnie jeszcze jedną zimią i idą na śmietnik. I będę znowu polować na ESy, Pikeury, Cavallo albo Felixy. Bo naprawdę NIE OPŁACA się kupować innych, niby tańszych.
Pomocy! Szukam kamizelki aby sprawdziła się na treningi w zimie na hali. Najlepiej żeby była z wysokim kołnierzem, ciepła i dopasowana w talii, w okolicach 200zł.
Widział ktoś coś takiego?

Horze Betha, mam od miesiąca i jest rewelacyjna. Spełnia wszystkie Twoje warunki. 🙂 Jest porządnie wykonana, chyba nieco dłuższa niż standardowe kamizelki. Do tego w kołnierzu (który świetnie chroni przed wiatrem!) ma schowany kaptur, który wizualnie jest "taki se"... no ale jest chowany w kapturze, więc inny by się nie mieścił. Aczkolwiek wolałabym porządniejszy kaptur wpinany na suwak. Z drugiej strony - fajnie, że w ogóle jest. 😉 I ma ściągacz, więc go nie zwiewa z głowy. Ogółem jest przydatny. Wzięłam rozmiar "na styk" (bo lepiej się układał, bardziej widać było w nim talię niż w rozmiarze większym) i mimo to jestem w stanie upchnąć pod spód całkiem sporo warstw. Polar/softshell - bez problemu, aktualnie zdarza mi się zakładać pod nią polar wkładany przez głowę i kurtkę trekkingową z wpinanym polarem. Zaczynam wyglądać jak tuba dopiero, kiedy zamiast jednego polaru założę kosmatą bluzę (która jest na mnie sporo za luźna). 😉 W zeszły weekend spokojnie dałam radę stać w takim zestawie przez 1,5h w nie do końca zabudowanej hali (od ok 2,5m jest taka siatka zamiast ściany, więc tak średnio ciepło) i było mi ciepło, aż byłam zdziwiona (mimo, że na zewnątrz jak wiało, to było bardzo nieprzyjemnie).
Horze Breanna wygląda całkiem podobnie, ale nie macałam. Poza tym jak szukałam czegoś dla siebie, to wpadły mi w oko kamizelki EquiTheme, model Equit'm. Z tym, że one wyglądają już na cieńsze.
sumire oo, super! chyba się na którąś skuszę  🙂
proszę o pomoc  :kwiatek: czy zna się ktoś przypadkiem na rozmiarówce bluzek HORKA?
Chcę kupić polówkę, potrzebuje rozmiaru 36, takiego jak pikeura 36 🙂 ewentualnie małej 38- brać w horce XS? :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
04 listopada 2014 10:31
Ma ktoś zimową czapkę ES z nowej kolekcji w kolorze camel? Jaki macie pompon? Bo zwątpiłam, na zdjęciu katalogowym pompon jest jaśniejszy, ładny, zamówiłam i przyszła czapka z pomponem w tym samym kolorze co reszta i już nie taka ładna. Pytanie - why? Lipne zdjęcie katalogowe czy może są dwa rodzaje tych czapek? Czy ktoś mnie robi w bambuko?
darolga, przymierzałam tą czapkę i miała pompon w kolorze czapki  :kwiatek:
też widziałam tą czapkę i jest jednokolorowa, a pompon nie taki puchaty jak na zdjęciu w katalogu...
Dziś doszła do mnie brązowa bluza Brenda ES 🙂. Kolor brązowy z granatowymi wstawkami. Jestem nią zachwycona 🙂. Wygląda na bardzo ciepłą ( i dobrze, bo dzisiaj rano było u nas zimno plus marznąca mgła ), a przy tym jest fajnie skrojona. Mam nadzieję, ze posłuży kilka sezonów 🙂. Myślę, ze jest to ciuch warty polecenia: ładny, porządny.
Zdjęcia jakość komórkowa - przepraszam.
darolga   L'amore è cieco
09 listopada 2014 11:58
Dzięki, dziewczyny  :kwiatek: całkiem mnie ES zrobił w bambuko...


A czy widział ktoś gdziekolwiek jeszcze czarną parkę ES Estelle w rozmiarze XS/S ? Albo podobną zimową kurteczkę do 900-1000 ES/KL/Equiline w kolorze czarnym?

oraz - czy ma ktoś http://yard-equites.pl/spooks-lato-2014/2334-kurtka-damska-spooks-finya-zima-2014.html ? Fajna, ciepła, jak leży?  :kwiatek:  :kwiatek:
Jeśli chodzi o spooksa to mogę śmiało polecić, ciepła, wygodna i niesamowicie się układa.. wg mnie jedna z najlepszych kurtek obecnie dostępnych :
Ja polecam kurtki od Felixa Buhlera, bardzo podobne do spooksa i jakość myślę taka sama 😉
w lepszej cenie:
http://www.kraemer-pferdesport.de/-Felix-Buehler-Steppjacke-Marit.htm?websale8=kraemer-pferdesport&pi=651604&ci=254173
Powiedzcie mi proszę jak wypada ten polar Fair Playa rozmiarowo?

FAIR PLAY Bluza polarowa Marika

Ma ktoś może rozmiar M lub L i mógłby mi wymierzyć? Szerokosć pod pachami i długość rękawa od wew?
xxagaxx, mam S, jest raczej większa niż mniejsza (w xs też bym weszła). Na hipo są.
anai, no właśnie wiem.. ale na hipo się nie wybieram. A mogę Mkę kupić okazyjnie, i nie wiem czy wejdę.
xxagaxx - zgadzam się z anai, też mam S, jest raczej większa więc śmiało można brać rozmiar mniejszy niż zwykle w przypadku tego polaru 😉
za to kurtka fp jolly jest trochę dziwnie skrojona, bo w pasie i na dole szeroka, a rękawy wąskie (przynajmniej S, Mka cała jakaś taka szersza jest
dzięki 😉 Zamówiłam, mam nadzieję że wejdę 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 14:49
ktoś widział/macał ten polar Czaję się na niego, ale nie wiem czy brać rozmiar taki jaki narmalnie noszę czy mniejszy. Kiedyś Horze brałam rozmiar mniejszy. Teraz też tak jest?
Nasturcja-Renata - jak nie zapomnę to obmacam w poniedziałek w Bergo bo będę 😉
Mimo, że czerwony sama jestem ciekawa jaka jakość za taka cenę 🙂

Za to w Bergo jak były promocje Halloween dorwalam a'la sofshell Pfiffa - pomijając, że nie jest sofshellem (sam poliester :P) to super leży Ska na mnie i fajnie ciepły 😉

Aaaa... No i dostałam na urodziny granatowy fraczek Pikeur model TOSCA - PRZEOBŁĘDNIE PIĘĘĘĘĘĘĘĘĘKNY 🙂
Teraz tylko czekam na zawody  😀iabeł:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 listopada 2014 20:09
BlueHorse bede wdzięczna  :kwiatek:
Jestem w żałobie  😵
Moje ulubione bluzy ze stojącym duuużym kołnierzem zapinane na rzep z przodu zniknęły z oferty kramera ( w ogóle coś uboga się zrobiła ta oferta). I szukam jakiś na allegro czy gdzieś i znaleźć nie mogę. Zamarznę w zimie!!!
Ale jaja!
Mi jej nie wyświetla jak wchodzę normalnie z wyszukiwarki, tylko z twojego linku mam tak jakby większą zawartość tego sklepu!!!
Darolga Estelle to kolekcja zima 2013, także nie do dostania już, chyba, że gdzieś zalega. Spooks fajna jest Cathleene-ślicznie skrojona, taliowana puchówka.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
18 listopada 2014 22:57
Dotarł do mnie płaszcz Elt, spełnia moje wszystkie wymagania, nawet cenowe, Ska jest na mnie dobra, jest długi, ciepły i wiatrochronny, wygodny, ładny. Stałam 3 na placu przy odczuwalnej -6 na wietrze i było mi ciepło, wsiadłam w nim na konia tylko na stepa ale było wygodnie.

Bije konkurencję na głowę.

Brzask - gdzie kupiłaś 🙂?
Czy istnieje jeszcze jakaś szasa że gdzieś dorwę kurtkę euro star dirce w kolorze boreaux? 🙁
dziewczyny, jak wypada rozmiarówka bluz kingslanda?
Jak wypadają rozmiary Mountain Horse? Zamówiłam kurtkę,ale teraz dopadły mnie wątpliwości,czy trafiłam rozmiar...


Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
19 listopada 2014 19:54
figaro2046, w x-horse  [[a]]http://x-horse.com/elt__plaszcz_je%C5%BAdziecki_zimowy_arosa-12846i[[a]]

na zamówienie, czekałam około 3 tygodni. Dostępny tylko rozmiar S

byłam dzisiaj w nim w terenie, super wygodny nic nie przeszkadza, jest super ciepły, przy dzisiejszej pogodzie na jeździe się zgrzałam.

mam jakieś słabe zdjęcia:



sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 listopada 2014 20:24
kotbury, podobną bluzę (niestety tylko w jednym kolorze) ma hkm. jest naprawdę gruba i ciepła, a ten kołnierz to świetny patent 🙂

DressageLife, generalnie większe. normalnie noszę M, a w MH spokojnie S (czasem koszulki na 170 nawet  :hihi🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się