Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Minosia, masz konkretnie ten model z linku? Też szukam takiej super ciepłej kurtki, ta z linku fajna, ale wszędzie tylko L. 🙁 Jest jakiś inny równie ciepły model ze Spooksa?

Albo ma ktoś kurtkę Harcour i może się wypowiedzieć w temacie utrzymywania ciepła? Model Cascada, ewentualnie Charlotte. Albo polecicie jeszcze coś? Tak do 700 zł (jak będzie super i ładna, to rozważę budżet 800 zł). Najchętniej granat lub bordo. Siedzę i przeglądam oferty sklepów, nic mi za bardzo nie wpadło w oczy... A jak już, to nie mam pewności, czy nie będzie za cienkie. Nie mam czasu na zabawy w przymiarki i odsyłanie, potrzebna mi tak do weekendu za tydzień. Zamówiłam Anky Comfort, ale obawiam się, że na minusowe temperatury może być jednak za cienka - potrzebuję czegoś, co się sprawdzi do przebywania w stajni/na zewnątrz po parę godzin. Nieszczególnie się ruszam w tym czasie i do tego jestem zmarźluchem. Help. 🤔wirek:
Sumire a jaki rozmiar normalnie nosisz? Bo ja nosze 36-38 a kurtki i kamizelki spooksa kupuje wlasnie L i sa ok.
Julie, 36-38. Euro-stara mam L i jest za duży, Anky wychodzi, że musiałabym mieć M, gdybym się zdecydowała ją zostawić. Śliczna jest, ale wyszłam w niej na dwór i teraz przy 4 stopniach mogłaby być nieco cieplejsza... Ale miałam pod spodem tylko koszulkę z długim rękawem i na to dresową bluzę, normalnie bym musiała mieć coś innego pod bluzą jeszcze. Zastanawiam się, czy z bielizną termiczną by było ok. Kurczę, nie wiem, co zrobić, nie mogę zostawić tej Anky tylko dlatego, że jest ładna. 🤣 A ze Spooksem boję się, że znów jednak nie trafię z rozmiarem. :/


Albo ma ktoś kurtkę Harcour i może się wypowiedzieć w temacie utrzymywania ciepła? Model Cascada, ewentualnie Charlotte. Albo polecicie jeszcze coś? Tak do 700 zł (jak będzie super i ładna, to rozważę budżet 800 zł). Najchętniej granat lub bordo.


Ja mam dwie zimowe kurtki Harcour. Grubszą i cieńszą oraz gruby bezrękawnik. Generalnie ta gruba nie nadaje się do jazdy w hali bo jest naprawdę bardzo ciepła. Chodziłam w niej całą zimną zimę poza stajnią. Jest super.
Dance Girl, a jak rozmiarówka firmy Harcour?
Normalnie noszę ubrania w rozmiarze 36 - z kurtką zimową celować w S?
Dance Girl, a jaki model tej grubej?
Dziewczyny, nie jest napisane jaki model. Wklejam zdjecie. Ja mam rozmiar 38, kurtka M, kupiona w lutym 2016.
Moon   #kulistyzajebisty
02 listopada 2017 12:27
Klami, ooo to Samshieldowe fraki O.O Na instagramie gdzieś widziałam, że to chyba nowa kolekcja i Samshield wypuszcza teraz fraki, kurtki i kamizelki.
Chociaż tu napisane, że niby z 2016r.
Całkiem ładne, ten Aerotech nawet bardzo, chociaż nie wiem po wuja to "wyżarte" coś u góry na plecach :P
Drugi super klasik, extra, tylko ten tył mnie boli w oczy :P
Ja dzisiaj oglądałam nową kolekcję Eskadron Equestrian Fanatics 2017/18  😍
Moon, właśnie obydwie są ładne, ale tak no... każdej jednak czegoś brakuje. Haha, też mam wizje. 🙂


Widział ktoś gdzieś może w tak zwanym realu tą marynarkę?? Jak ona wypada kolorystycznie i jakościowo?
Moon   #kulistyzajebisty
08 listopada 2017 11:04
Klami, planujesz odpruć te białe paski?  😜
Moon, może się da. Trzebaby z bliska zobaczyć. 😉
Moon   #kulistyzajebisty
11 listopada 2017 18:17
Klami, impossibrrrrrruuuuu! *.* 😀 <3
Może Mikołaj by mi przyniósł...? 😉
Moon, wiedziałam, że 100% klasyka musi istnieć i znalazłam. Do tego ślicznie się układa z tego co widzę.
Dance Girl materiał tej kurtki co coś przypominającego spooksa?
Wyszukiwarka nic nie wypluła, także spytam tutaj. Ktoś miał taką kamizelkę, ewentualnie podobną zimówkę, albo chociaż orientuje się jak to jest z rozmiarami Equi-Theme? :kwiatek:
https://www.gnl.pl/dla-jezdzca/riding-cloths/kamizelki/kamizelka-zimowa-equi-theme-r-d.html
Wymyśliłam sobie nosić kamizelkę na cienką kurtkę a'la softshell i teraz szukam coś ciepłego na wierzch, póki w stajni i na hali się rozkręcę  🙄
Ja się pochwalę moim fraczkiem DIY, który wyszedł mnie jakieś 30 zł, zrobiony ze starej marynarki znalezionej w szafie  🤣
Dance Girl, a jak rozmiarówka firmy Harcour?
Normalnie noszę ubrania w rozmiarze 36 - z kurtką zimową celować w S?

Kupiłam granatową kurtkę Charlotte w rozmiarze 36. Na żywo jest śliczna, dużo ładniejsza niż na zdjęciach. Ponieważ jest tak ładna, to została przeznaczona na wyjścia do miasta, nie do stajni  🙂 Rozmiar 36 jest akurat.
Ciepłoty nie miałam okazji przetestować, bo ostatnio raczej ciepło niż zimno.
Dziewczyny, czy mozecie mi polecic jakis uniwersalny frak (pasujacy i na skoki i na ujezdzenie ), ktory byl by ladny, wytaliowany i nie  extremalnie drogi? Nie chce wydawac jakies strasznej kwoty za Pikeura itp. Szukam czegos polowe tanszego  👀 Da rade znalezc cos fajnego?
A felixy buhlery z kramera? 🙂
Faith
Widzisz nie pomyslalam o tym. Chociaz to jest firma ktora trzeba przymierzac. Nie wszystko fajnie lezy. A chyba mi sie nie chce do Hamburga jechac ogladac 😉 Myslalam raczej o czyms co kilka osob ma, poleca i damnrade zamowic przez internet z Polski 😉
Rozumiem 🙂
Mi wpadl w oko brazowy felix i pewnie na wiosne sie karne przymierzyc do Berlina 😉
KaNie, a Fair Play? Myślę o tych modelach Vivienne, Cesaria lub Olimpia
To samo właśnie miałam napisać! Fair Play 🙂 Dobrze leżą i nie za miliony monet.
Fair-play nie leży na osobach szerszych w ramionach, ale szczupłych 😉 W brzuchu mam ich S, żeby włożyć rękę potrzebuje L...
Czy ma ktoś może tą kurtkę https://www.gnl.pl/24h/dla-jezdzca/jackets-sweatshirts-and-vests/kurtka-cavallino-marino-cooper-kiss-24h.html i mi powie czy rozmiarówka jest standardowa? Albo nigdzie nie ma wymiarów albo jestem kompletnie ślepa.
Czy ma ktoś może tą kurtkę https://www.gnl.pl/24h/dla-jezdzca/jackets-sweatshirts-and-vests/kurtka-cavallino-marino-cooper-kiss-24h.html i mi powie czy rozmiarówka jest standardowa? Albo nigdzie nie ma wymiarów albo jestem kompletnie ślepa.


Tej konkretnej nie mam, ale wszystkie HKMy są zawyżone rozmiarowo. Normalnie noszę 38, a HKMowe 36 jest na mnie idealne  😉
Dziękuję. :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się