Siodło skokowe

figaro2046, forumowy  sine  ma to siodło,  tu o nim pisze: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,93532.msg2039716.html#msg2039716
Dzięki anai  :kwiatek:. Coś mi umkneło  😁.
ciach
 Zakaz umieszczania ogłoszeń na forum
🙄 przepraszam nie wiedziałam ,że nie można ... wiem,że passiery są mało dostępne w pl. więc tylko informuję że mam tak owego na sprzedaż i to za całkiem fajną cene :p
Mój nowy nabytek 🙂
Dramka, nie widzę zdjęcia 🙁
Słyszał ktoś może o siodłach firmy John Webb? 🙂
Nie mogę wstawić bo jest za duże 🙁 edit udało się  😀
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2015 10:05
Dramka bardzo fajnie wygląda, co to?
Gianetti selleria

Rzeczywiście bardzo wygodne. Po konsultacji z Lee Hollen musiałam zmienić dotychczasowe siodło i to mi się przypadkiem trafiło  💃
Czy ktoś może miał styczność z Leopardem Daw Maga? Siodło krosowo - skokowe,  monoflap. Dorwałam już jedna osobę , która wspomniała ze ma takie siodło, ale jakby ktoś jeszcze nie zdążył się pochwalić - bardzo proszę o opinie  :kwiatek:
Wydaje się bardzo wygodnym siodłem, klocki wydaja się pomocne, a stosunkowo płaskie siedzisko nieprzeszkadzające. 

Moze ktoś z okolic Krk byłby tak uprzejmy i pożyczyłby siodło na dzień na próbną jazdę?  :kwiatek: Słyszałam ze nie każdy zwierzak dobrze reaguje na pojedyncze tybinki.  Gdy ktoś sie chciał pozbyć lub znal kogoś kto mógłby sprzedać również będę wdzięczna za informacje 😉
Dramka, skąd  Ty takie  siodła  wynajdujesz? Najpierw antares,  teraz  to, w Polsce  raczej  niespotykane.
To akurat kupiłam od kolezanki bo
Kon wyrósł 😉
Spotkał się ktoś z siodłami Hilbar?
32 Stubbena można porównać do jakiego Prestige?
Witam, czy mógłby ktoś podpowiedziec jaki rozstaw łeku wg Subbena bedzie odpowednikiem  Dawmagowskiego  M ?
Pialotta, to już szeroki, 34?35?
Na pewno 31 Stubbena jest szersze niż 34 Prestige.
Dzięki dziewczyny :kwiatek:
A Prestige 33 to raczej łęk wąski czy szerszy?
Pialotta, średni.
Witam, czy mógłby ktoś podpowiedziec jaki rozstaw łeku wg Subbena bedzie odpowednikiem  Dawmagowskiego  M ?


30

32 Stubbena można porównać do jakiego Prestige?


30 stubbena = ~33 prestige
31 = ~34/35
32 = ~36

Ale zależy to też od modelu, wyprofilowania przedniego łęku, grubości wypełnienia...
Dziękuje!! :kwiatek:
To jeszcze ostatnia prośba, polecicie mi kogoś kto poszerza łęki w Warszawie? 🙂
Nie wiecie jaka firma zajmuje sie komisem siodeł? W takim sensie, zeby używane zamienić na inne używane?
Moze zadzwon do allesiodla.pl? Nie wiem czy cos takiego oferuja ale zawsze mozna spróbować
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 maja 2015 15:10
Karmelita, na pewno x-hores
miał ktoś styczność lub słyszał o siodłach skokowych ang.marki Sandringham Saddlery? jeśli tak, proszę o opinię.
macie może jakieś opinie o skokówkach Pessoa? Jak z dopasowaniem? Wygodnie się w tym skacze? Sprawdzają się na skoki powiedzmy sobie do 130?
Miał ktoś doczynienia z siodłami Erreplus ??  Cóż to za siodła ??  👀
Ktoś widział może jakość ich pasowania oraz serwisu prowadzonego przez przedstawicieli ??
xxagaxx,
Jeśli dobrze kojarzę to Ty jeździsz w Titanie, chcesz go zmienić? Można wiedzieć dlaczego?  :kwiatek:
ancyk0991, aga ma jakiegos Equipa. Nie pamietam tylko który model.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się