Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Właśnie, na CC może zdążę też - po robocie 😉
xxagaxx - przynajmniej sie wyspia w weekend :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 stycznia 2015 21:29
nic nie mówcie o wysypianiu się - jutro Wojtek jedzie LL, a ja dopiero zaczynam 18.40 😁
Ja mam przejazdy w ciągu dnia... Trochę o kant D... bo pracować nie mam jak i nie zarabiam pieniążków ale czego się nie robi dla odrobiny adrenaliny 😀
Jak tam nastawienie? 😀
U mnie graaaaaaaaanatowo  💘
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:38
BlueHorse, jedyny słuszny kolor przecie!  😎

Ja pokibicuję i pofocę może, o ile mnie praca nie zabije do 15tej... ;-)
Ale tak szczerze dziś jeździłam Lucjana po południu, cholerka zachciało mi się znów postartować, oj zachciało tej adrenalinki (w LL  🤣 ) Może na letni sezon się załapię  😜
Moon => Go! Go! Go! Na parkury 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 stycznia 2015 21:40
BlueHorse, ja też tradycyjnie na granatowo z magiczną różdżką 😁
nastrój??? chciałabym mojemu koniowi nie przeszkadzać! 😉

Moon, co tam będziesz na lato czekać...jeszcze trochę halówek zostało 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:41
BlueHorse, Ktoś, jeszcześmy nie gotowi, zostało nam z Lucjanem trochę lekcji do odrobienia (Mi zwłaszcza trzeba wizyty u okulisty, bom ślepa jak kret, no i obskakania na równowagę ;-) )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 stycznia 2015 21:44
Moon, ja też jestem ślepa 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 stycznia 2015 21:45
Nie ciśnijcie biedaczki, bo na zawał zejdzie :P
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:47
No właśnie! Ze mną trza ostrożnie, jak to z wapniakami...  😁
Wapniak... Taaa :P
MoonTrzymam kciuki za dobrą pracę i niedługo efekty na parkurach 🙂
Ktoś Jedność granatów miejmy nadzieję, że przyniesie nam wsparcie duchowe 😀
Tymczasem - udaje się do wyrka 🙂
Do jutra 😉
Przepraszam wszystkich, dzisiaj w drodze na Hipodrom źle stanęłam wysiadając z pociągu i zamiast na Hipodromie znalazłam się na pogotowiu u chirurga. Nie mam odwagi jutro jeszcze próbować 🙁
Jak się zapisujecie na następne zawody, to podrzucam wycinek propozycji:

Gospodarz Toru: Krzysztof Rafalak

ciekawe, jaka będzie frekwencja w związku z powyższym 😉
ciekawe, jaka będzie frekwencja w związku z powyższym wink
a dlaczego?
W tym samym czasie są zawody u Robsona 😉
Myślę ze nadal wysoka,  mimo że w lutym więcej skoków na hipodromie,  to nadal zachodniopomorskie nie ma gdzie Blizej startować
Magda - też na to zwróciła uwagę i na szczęście po dzisiejszym wiem, ze kobyła jest szybka, zwrotna i twarda wiec nie wiem jak inni ale ja juz sie psychicznie nastawiłam na wymyślne najazdy 🙂
Do dziś pamiętam jak jechałam Swoje pierwsze P na koniu profesorze znajomej zresztą jedne z forumowiczek 😀 I w P była jedynka na wyjście i zakręt w prawo 3-4 fule i dwójeczka 😀 Potem było względnie 😉 Także zobaczymy 😉

A ja dziś pokonałam system jadąc dwa razy ten sam konkurs i pierwszy raz jechać przyzwoicie na czysto jeszcze się ścigając i zdobywając piąta miejscóweczkę a drugi zacząc ciągnąć kowalskim łapskiem i szarpac sie do kazdej przeszkody (2 zrzutki!) Blech... Fuj...! :P Ma sie ten talencik  😎
Wie ktos kiedy beda aktualne propozycje na jutro ?
Bo cały czas nie widzę kilku osób które miały jechac 🙁
Może nie mają papierów i oficjalnie nie startują?
Wlasnie maja papiery 🙂 dzisiaj startowali i jutro tez maja ale nie ma ich na listach :/
gossu - bo to nie sa listy startowe na jutro tylko listy zgloszonych koni i fakt, nie ma tam wszystkich 😉

Czy ktos wie jak z godzinami konkursow jutro? Podobnie jak dzisiaj? Uderzamy na LL i nie wiemy o ktorej wyjechac z konmi.

magda - pytasz o frekwencje? Juz ponad 100 koni zgloszonych na nastepne zawody 😉
Jakby ktoś miał zdjęcia z dzisiaj z P i N to ja bardzo chętnie 😉

ciekawe, jaka będzie frekwencja w związku z powyższym wink
a dlaczego?



Przypuszczam że będzie dalej ful. Ja się niedawno zgłaszałam to juz miałam 70 któryś numer.
xxagaxx, już w środe było ponad sto koni.
Moon   #kulistyzajebisty
24 stycznia 2015 21:15
xxagaxx, masz farta, bo coś Twojego mam, a akurat sie zagadałam z koleżanką i jak juz jedynke jechałaś to mnie olśniło że siwy to siwy ;-)
Moon, ooo jak się cieszę 😀 😉

Powinnaś poznać bo pięknie wytartych łopatkach :P Chyba żaden koń nie jest tak powycierany jak Siwson 😉


Powinnaś poznać bo pięknie wytartych łopatkach :P Chyba żaden koń nie jest tak powycierany jak Siwson 😉


Heh, to jutro mojego zobaczysz...
Tyle fotografów a ja znowu się fotek nie doczekałam :P
Moje jutro się los do mnie uśmiechnie 😀
Chociaż Anai mi kilka fotek ładnych w stój i na rundzie strzeliła 🙂 Bo nawet nie wiem jak rudka technicznie na przeszkodach wygląda 🙂
Moon, a ustrzeliłaś może  mojego pędziwiatra?
Na fb jest juz rozpiska godzinowa na jutro 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się